İnsider"all in one" harika bir uygulama

Sponsorlu Bağlantılar

eRdaL.

eRdaL.

Üye
ben bu uygulamada bu kadar beğenilecek ne var anlamadım : ) işe yarar tek özelliği kısayollar onları da kutu olarak ana ekrana koymak daha pratik sanki ?

benim için tek dokunuşta saymadım ama 10 kısayola ulaşmak harika

Catastrophetmd

Catastrophetmd

Üye
Evet buldum gerçekten kısayolmar bakımından Bi el feneri işimize yarar.d Bi ses kaydedici varmı program ismi ?

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

drangela61

drangela61

Üye
Canı sağ olsun :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu aralar çok yoğunum arkadaşlar.
Evde boya-badana tadilat işleri var.
Haliyle onu temizlik işleri izleyecek.

Ayrıca bir mahkemece "kördüğüm olmuş bir davada" bilirkişi olarak görevlendirildim.
Onu inceleyip rapor hazırlamam gerekiyor.

Bunun dışında pişti oyununun yapımcısı Emre Bey'in henüz düşünce aşamasında olan yeni bir projesi var.
Ona destek olmak için bitirmem gereken bir çalışma var.

Çeviri işleri şu an için askıda.
Ancak mağazada görüp de "bu Türkçe olsa iyi olur, bir ara el atayım" dediğim pek çok uygulama oluyor.
Sonra unutuyorum :)

Şu işleri bir toparlayayım, unuttuklarıma geri döneceğim.

Şimdilik affınıza sığınıyorum.

Hepinize iyi forumlar :oke:

• Beğen
Tepkiler: serinaga, drangela61 ve ÖEY
dakamon

dakamon

Üye
bu haştagdan elop ile nokia yı da etiketleyerek düşüncelerinizi yazın beyler

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Teşekkürler abi deniyeceğim bakalım başka program sildirirse eğer çok iyi olur :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Evet buldum gerçekten kısayolmar bakımından Bi el feneri işimize yarar.d Bi ses kaydedici varmı program ismi ?

Mini Recorder Free ;)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ben şunu kullanıyorum.

SkyDrive'a upload özelliği de var.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
:tşk: abi

KacakMazot

KacakMazot

Üye

ben ultimate recorder kullaniyorum bence bi dene :D

- - - Eklendi - - -

gercekten cok guzel uygulama (insider) yukledim ve stop music, flash light, ayarlara hizli erisim, bu 3 uygulamayi hemen kaldirdim :D tesekkurler bilgi icin.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

serinaga

serinaga

Üye
Bu aralar çok yoğunum arkadaşlar.
Evde boya-badana tadilat işleri var.
Haliyle onu temizlik işleri izleyecek.

Ayrıca bir mahkemece "kördüğüm olmuş bir davada" bilirkişi olarak görevlendirildim.
Onu inceleyip rapor hazırlamam gerekiyor.

Bunun dışında pişti oyununun yapımcısı Emre Bey'in henüz düşünce aşamasında olan yeni bir projesi var.
Ona destek olmak için bitirmem gereken bir çalışma var.

Çeviri işleri şu an için askıda.
Ancak mağazada görüp de "bu Türkçe olsa iyi olur, bir ara el atayım" dediğim pek çok uygulama oluyor.
Sonra unutuyorum :)

Şu işleri bir toparlayayım, unuttuklarıma geri döneceğim.

Şimdilik affınıza sığınıyorum.

Hepinize iyi forumlar :oke:

Sorma yahu benim evde de tadilat işleri beklemede de, elim varmıyooo, sallayıp duruyorum bakalım nereye kadar :(

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Program harika fakat Flash bir sure yandıktan sonra kendiliğinden kapanıyor.Ama oradaki işaret hala sarı yanıyor üstüne bastığımda düzelmiyor illa programdan çıkış yapmam gerek bu sorun sizdede var mı?

eyup ensar

eyup ensar

Üye
Çok şarj yiyor bu uygulama bende sildim geri arka plandada açık olması lazım yoksa uyarı veriyor

ÖEY

ÖEY

Üye
Valla ben bir numarasını görmedim uygulamanın. Öyle birkaç uygulamayı silmemi de sağlamadı açıkçası. Şarj yeme olayını bilmiyorum ama son birkaç gündür hızlı şarj gitmesinin sebebi bu olabilir. Ben bir sileyim şunu bakayım :D

Üst Alt