İnsider"all in one" harika bir uygulama

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
İnsider"all in one" harika bir uygulama

Insider aslında yeni bir uygulama degil. Fakat son aldığı 2.4 sürüm güncellemesiyle beni kendine hayran bırakan nadir uygulamalardan birisi olmayı başardı.

Uygulama neredeyse ihtiyacınız olan bütün özellikleri tek bir uygulamadan yönetebilmenizi saglıyor. Eminim bir cogunuz bu uygulamadan sonra aynı görevler icin yuklediginiz 5-6 uygulamayı telefonunuzdan kaldıracaksınız.

Uygulama ile nelere mi sahip oluyoruz;

1-baglantı kısayolları
2-Dünya Saati
3-El feneri
4-Sistem bilgileri
5-Windows Phone telefon karşılaştırma
6-batarya uygulaması
7-Bing günün fotografı
8-diagnostik test
9-Stop Muzik
10-countdown(geri sayım)

Batarya uygulaması demişken, özelliklerinden biraz bahsedelim. Düşük pil uyarısının pilin hangi yüzdede oldugunda verilmesini isterseniz batarya o seviyeye duştugunde uyarı veriyor. Ayrıca Windows Phone cihazlarda bir cok kullanıcının istegi olan şarj doldugunda uyarı verme ozelligi de bu uygulamada var.

Stop Muzik ozelligi de ses tuşlarına basıldıgında ust barda muzik calarin acik kalmasini istemeyenler icin birebir.

Uygulamanın ana ekranında sol tarafta dikey bir şekilde kısayollar dizilmiş. O listeyi aşagı yukarı kaydırabilir veya sık kullandıklarınızı listenin başına ekleyebilirsiniz. Listedeki kısayollara basılı tutarak başlat ekranına sabitleyebilirsiniz.

Daha fazlasını sizlere bırakarak bu güzel ve en önemlisi ücretsiz olan uygulamayı keşfetmeye cagırıyorum.

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43, n000k, Zafer Arslan ve 2 diğerleri

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Hemen indirdim siz öyle güzel anlatınca flash ve batarya uygulamaları kalktı bile :D Bu arada her şeyin en ince ayrıtısına kadar ayarı var..Ben bu uygulamayı telefona birleşik isterdim galaxylerde yanda hep bi ok vardır çekince kısayollar gelir bunlar gelse güzel olurdu..Çalış Microsoft

braayn

braayn

Üye
oldukça iyi bir app benziyor tşkler bilgi için

narnia16

narnia16

Üye
Harika bir uygulama.Teşekkürler abi

ferit.61

ferit.61

Üye
Çok teşekkürler Üstad.

Gerçekten adamlar yapmış, emek verilmiş bir uygulama...

serinaga

serinaga

Üye
:tşk:

darkwaters

Üye
:tşk: deneyeceğim şimdi.

serecans

serecans

Üye
teşekkürler güzel miş

drangela61

drangela61

Üye
Program çok iyi fakat o kadar çok şey var ki Türkçe olsa diye düşünüyor insan Özgür hocam belki vakit bulursa el atabilir bu işe o zaman tadından yenmez işte :)Saygılar

hllsvrn

hllsvrn

Üye
Çok işe yarar, ve kolaylaştırıcı bir uygulama! Hemen yükledim.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ooo :tşk: süpermiş (h)

- - - Eklendi - - -

yalnız uygulama gereksinimleri hayli kabarık.:dry: hele ki VIOP ile aramayı napacak ki bu? :hmmm

- - - Eklendi - - -

hani adı gibi gereksinim duydukları da "all in one" :kop2:

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Teşekkürler Ali Kemal Bey, hemen yüklüyorum.

- - - Eklendi - - -

Özgür Bey de Türkçeleştirme konusunda bir eğilebilirse gerçekten harika olur :)

PureFood

PureFood

Üye
Vay, muazzam olmuş. Paylaşım için teşekkürler abi

orian

orian

Üye
Kullanıyorum bir suredir çok güzel Bi program burada verilmemişti galiba ama uygulama güncelleme bölümündenim görüp indirmiştim ben de. Paylaşım için teşekkürler

n000k

n000k

Üye
teşekkürler abi tanıtım için :D hemen indiriyorum :oke:

sympatico

Üye
Arkadaşlar bu uygulama donanım test bolumunde lumia620 de jıroskop yok diyor , dogru mu ? eger dogruysa bilen goz gıbı uygulamaları nasıl calıstırıyor l620 , yada uygulamada hata mı var

eRdaL.

eRdaL.

Üye
TSK ler harika Bi uygulama

luckysleven

luckysleven

Üye
ben bu uygulamada bu kadar beğenilecek ne var anlamadım : ) işe yarar tek özelliği kısayollar onları da kutu olarak ana ekrana koymak daha pratik sanki ?

teAtalay

teAtalay

Üye
Program çok iyi fakat o kadar çok şey var ki Türkçe olsa diye düşünüyor insan Özgür hocam belki vakit bulursa el atabilir bu işe o zaman tadından yenmez işte :)Saygılar

Özgür Bey'in çok işi var bu aralar :)

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
Catastrophetmd

Catastrophetmd

Üye
Program Windows Phone insidemi eğer oysa indirdim flaş falan bulamadım. Yoksa normal insider mi

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Üst Alt