Haber Ingilizce Bilen Biri Tercüme Edeiblirmi Custom Rom Gelmiş!

Sponsorlu Bağlantılar

muratangin

Üye
    Konu Sahibi
Ingilizce Bilen Biri Tercüme Edeiblirmi Custom Rom Gelmiş!
arkadaşlar cok heyecanlıyım hemen actım konuyu kusra kalmayın burada ne yazıyor anladığım kadarıyla custom rom yapılmış nasıl ynai artık interop unlock oldumu cihaz ?

Yönetici tarafından düzenlendi:

Türe

Türe

Üye
Sanirim unlock edilmenin yolu bulunmuş ama rom konusunu daha acmayacaklar. Bir süre sonra yayinlayacaklar

Türe

Türe

Üye
Orijinal versiyondaki bazi özellikleri kullanamayabilirsiniz diyor.

muratangin

Üye
    Konu Sahibi
xda forumunada giremiyorum sizdede sorun varmı ?

luckysleven

luckysleven

Üye
ya ben romdan falan kaçtım wp ye geldim ama bu wp nin üzerine yazılan romu düşünemiyorum çünkü eksik olanların hepsi bir rom ile halledilir ve muazzam bir sistem çıkar ortaya

papakudioflu

papakudioflu

Admin
evet samsung ativ s için unlock işlemi tamamlanmış. Unlock ve şnterrop unlock ayrıca tekrar kilitlenmeyi onleme de eklenmiş. On yüklü samsung uygulamalarından bazıları kaldırılmış,pinli olarak gelen gelen uygulamalar kaldırılmış,APN ve internet paylaşımına tam yetki gelmiş,ses seviye sınırı kaldırılmış. Ekstra arama sağlayıcıları eklenip uygulamaları yüklüyse arama tuşuna ekleme gelmiş.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu arada rom standart stock flasher ile yukleniyormuş.

PureFood

PureFood

Üye
eeee abi lumia cihazlar için gelişme yok mu ? Biz de istiyoruz

Türe

Türe

Üye
Ativ s ile lumia nin mantığı aynı ise gelir sanırım

Bay H

Bay H

Üye
dev. kilidini kırma üstüne çalışıyormuş bu xda daki arkadaş yaptıkları ,işin açığı yadsınamayacak birşey umarım daha detaylı şeyler yapılabilir.

blackcemre

Üye
lumia cihazlar için çıkacak mı

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
umarım yakında çıkar lumia'lar içinde :)

osmanmert99

osmanmert99

Üye
inşallah çıkmaz çıkarsa lumia biter..

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
inşallah çıkmaz çıkarsa lumia biter..
niye bitsin ki android yada ios bitikmi? yanlışım varsa düzeltin ama android en başından beri kaynak kodlarını veriyordu zaten,sistem gelecek vaadediyor bence bişey olmaz hatta sırf bu yüzden alıcısı bile artabilir lumiaların.
BUNLAR BENİM FİKRİM TABİ :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
niye bitsin ki android yada ios bitikmi? yanlışım varsa düzeltin ama android en başından beri kaynak kodlarını veriyordu zaten,sistem gelecek vaadediyor bence bişey olmaz hatta sırf bu yüzden alıcısı bile artabilir lumiaların.
BUNLAR BENİM FİKRİM TABİ :)
ama şöyle bir yanıda var kırılmamış oldugu ve kırılmasını istemeyip wp alanlarda az degil bence

ÖEY

ÖEY

Üye
Ben custom rom olayına ve sistemin kırılmasına olayına her türlü karşıyım. İnşallah MS engellemenin bir yolunu bulur.

• Beğen
Tepkiler: n000k
Türe

Türe

Üye
Kırılması bence de kötü etkiler. Çünkü marketten alışverişe ihtiyacı var bu sistemin. Para lazım kısaca.

• Beğen
Tepkiler: n000k
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
sistemin açık olması uygulama yazılımcılarını etkiler doğrudur ama ben kullanıcı olarak sistemin açık olmasını isterim kendimce modifiye etmek isterim amaç sistemin kendisini modfiye etmek 3. parti yazılımları değil o zaman ne yapılmalı diye düşünmeliyiz bu çıkmazda tüketici ve yazılımcı karşı karşıya kalmaması için yazılımcıların farklı bir yol izlemeleri gerekir hatırlarsanız eskinden her uygulamanın her ayrı telefona kurulmasını sağlayan imei ile bağlantılı kod ****** key gibi yöntemlerle uygulamaların kurulumu sağlanabilir yöntemler vardı tabi buda kırılır veya kırılabilir elbette ama buna benzer bir yöntem geliştirilmeli örnek bilgisayardaki sistemleri ele alırsak sistem elimizde sistemi cracklemek hacklemek rootlamak gibi derdimiz yok ama paralı uygulamaları gene ******leri girerek kurup kullanıyoruz bunun gibi uygulama geliştiricileri yazılımcıları koruyarak sistemin açık olması en mantıklısı

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
goktas19

goktas19

Üye
ama şöyle bir yanıda var kırılmamış oldugu ve kırılmasını istemeyip wp alanlarda az degil bence
Katılıyorum inşallah en kısa zamanda Microsoft önüne geçer

Üst Alt