ineğe çilek yedirip "çilekli süt" vermesini bekleyenler :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
ineğe çilek yedirip "çilekli süt" vermesini bekleyenler :D
Bir ilişkide erkekten "güven ve özveri" beklemek... ineğe çilek yedirip "çilekli süt" vermesini beklemekle eş değerdedir..
neden ısrarla bunu bekliyosunuz hemcinslerimmm!!!! sizi anlamıyorum:(

• Beğen
Tepkiler: technoshark

Masha

Masha

Üye
Yumurta Kabuğu sen olabilir misin :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
yyook.o kim bilmiyorumda bunu bana daha öncede sordular daa konuyla ne alaka?

technoshark

technoshark

Üye
Doğru bir konuya değinmişsin :) deee ben seni uyuyor sanmıştım :D

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
uyuyabilsem aaahhh.biliyosun bi rahat bırakmıyolar :)
peki ne diyosun bu durumla ilgili?hatta şöle söyliyim sadakat önemlimi?:)

fireman87

fireman87

Üye
Bir erkeğe adam ol diyemezsin, bir hayat kadınına namuslu ol diyemezsin, çünkü olamazlar, olmaz değil olamaz.. Can çıkar huy çıkmaz derler..

Her insan kendi kriterlerinde bi partner bulmak ister, ama dediğin türdeki partnerler için bu geçerli değildir. Çünkü onlar bunu bir ilişki değilde eğlence gözüyle bakarlar..
Şeytanın vesvesesiyiz.

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
[sıze=2]bir erkeğe adam ol diyemezsin, bir hayat kadınına namuslu ol diyemezsin, çünkü olamazlar, olmaz değil olamaz.. Can çıkar huy çıkmaz derler..

Her insan kendi kriterlerinde bi partner bulmak ister, ama dediğin türdeki partnerler için bu geçerli değildir. çünkü onlar bunu bir ilişki değilde eğlence gözüyle bakarlar..
şeytanın vesvesesiyiz.[/sıze]
İNSANIZ ve gerçekten çiğ süt emdik...

fireman87

fireman87

Üye
Bu yolculuk insanı sonunda ölümü bile 3 gün sonra duyulan bir kişinin ya da gökyüzündeki tek bir yıldızın yalnızlıgı kadar buyuk bir yalnızlığa iter. Çünkü ego ancak, tam bir umıtsızlık noktasına gelince teslim olur. Bu teslimiyet acı vericidir. Çünkü kişi kendini yutacak dipsiz bir ucurum acılmıs gibi hisseder. Bu, ölüm gibi gelir. Ancak bir taraftan ölümdür, diger taraftanda o bir direliştir. O dogmak icin ölmektir. Yolcu once bilinçaltının karanlıklarına dalar. İç dunyamızın bu karanlıgı; gerçek benliğimizin Tanrı nın şekilsizliğinin goz kamaştırdığı yerdir... Benliğimiz karanlıkta gizlenmiş bir ışıktır..

• Beğen
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Skittt!
:tşk:

technoshark

technoshark

Üye
uyuyabilsem aaahhh.biliyosun bi rahat bırakmıyolar :)
peki ne diyosun bu durumla ilgili?hatta şöle söyliyim sadakat önemlimi?:)

Sadakat önemli, yalnız bu konu uzar gider ben yazarsam.. farklı yere felanda çekilir. buluşma olurda görüşürsek açarsın konuyu o zaman face to face :)

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
söyleyip söyleyeceğim buymuş daha derine inemedim, daha derin bana gelemedi, açılır dediğim hepimize birden kapanan gökyüzü çöle doğru akıttım yüzümübu kadarmış kalabalık, bekledim ama kimse gelmedi...
eskiden kimdeydi şehrin anahtarı kapılar nasıl açılırdı, bizi kim karşılardı olmayan bir şeyin olduğuna tapardık kadınlar ip atlar erkekler onlara bakardı çocuk olmak kaynaklı yüksek ateş tanrı dediğimiz her şeyin üstümüze titreyişi...ara sıra anımsıyorum koşarak ve ağlayarak Hıçkırık makamında şarkılar söylediğimi...
var mıdır karşılığı hayatta böyle şeylerin dünyanın güzel bir yerinde dursak insanın güzelliğine aldansak örneğin İşe yarar mı ağzımızda yaralar açan şarkı..

----------Eklendi @ 11:31:10 ---------- Yazıldı @ 11:29:11 ----------

sadakat önemli, yalnız bu konu uzar gider ben yazarsam.. Farklı yere felanda çekilir. Buluşma olurda görüşürsek açarsın konuyu o zaman face to face :)
uzasın amaç zaten tartışma ortamı yaratarak görüşlere bakmak...ben mi yanlışım yoksa herkes mi bunu merak ettim birazda :(

fireman87

fireman87

Üye
technoshark

technoshark

Üye

Üzülme yenisini alırız aşkın ;)

Haklısın bak :) baktın istediğin gibi değil ... baktın birşeyler değişmiyor .... aslında göreceli bir kavramdır ama baktın olmadı yenisine sağlık dersin hiçte canını sıkmassın sonuç olarak şu dünya 3 günlük ne diye üzeyim tatlı canımı...

• Beğen
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın bak :) baktın istediğin gibi değil ... baktın birşeyler değişmiyor .... aslında göreceli bir kavramdır ama baktın olmadı yenisine sağlık dersin hiçte canını sıkmassın sonuç olarak şu dünya 3 günlük ne diye üzeyim tatlı canımı...
geldinmi dediğimeee :)

pelın_

Hay burayı kacırmısım ben ya..

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi

Bu ne nefret,bu ne şiddet, bu ne manà. Şehzadene yakışsın sevgin yeter ;)

yok nefret diil tabiki sadece yeni olan herşey,ilkler..beni her zaman heyecanlandırmıştır.o heyecanı seviyorum,o hazza aşığım..onu söylemek istedim sadece..
böyle düşünmemin sebebi de bu sanırım :hmmm

----------Eklendi @ 11:47:32 ---------- Yazıldı @ 11:46:55 ----------

Hay burayı kacırmısım ben ya..
canım iyiki geldin ya baya hararetli ve ne düşündüğün önemli benim için...

pelın_

konuya bı turlu hakım olamdım yahu nedıyonuz

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
şimdi diyorumki adama bi h a l t verdiğin yok ama çok şey bekliyosun sonrada adam gitti başkasına diye hayıflanıyosun!!
Peki bir de olaya şu açıdan bak ömrünü sadece 1 kişiye adamak kendine ve ona haksızlık değil mi?sonuçta herkezin ortak görüşü olarak dünyaya 1 kez geliyoruz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...