"İmparator Sir olacak!"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"İmparator Sir olacak!"

Manchester United'a yenilmemize karşın takım ile gurur duyduğunu dile getiren Ünal Aysal, Fatih Terim'e güveniyor.

6 yıl sonra Şampiyonlar Ligi'nde sahne alan Galatasaray, gruptaki ilk açılış maçında M.United'a 1-0 yenildi. İngiltere'deki mücadelede takımını yalnız bırakmayan Başkan Ünal Aysal, 90 dakika sonunda soluğu soyunma odasında aldı. Fatih Terim ve talebelerini iyi mücadelelerinden dolayı kutlayan Aysal, ardından Old Trafford'da açıklamalarda bulundu.
2 yıl daha sözleşmelerinin olduğu Fatih Terim'e mesaj gönderen sarı-kırmızılı başkan, "Terim'in G.Saray'da Alex Ferguson gibi olmasını istiyorum. Ben istikrardan yana bir insanım. İstikrarın olduğu yerde başarı oldu. Terim hem başarılı hem istikrarlı. Ama bu sadece benim isteğimle olacak bir şey değil. Onunla ortak karar almalıyız" bilgisini verdi.
Aysal'dan Terim'e
Senelerce aynı teknik adamla çalışmaya hazır olan ünal Aysal, "Fatih Terim ile birlikte çözemeyeceğimiz hiçbir problemimiz yok. Hocamız dünyanın zirvesinde yer alan teknik direktörlerle aynı seviyede. M.United'a kaybederken bile G.Saraylılar oynanan oyunla, ortaya konan mücadeleyle gurur duyuyorsa, bu Terim sayesinde..." diye ekledi.

• Beğen
Tepkiler: 'Sefer
LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Adam sonuna kadar haklı

- - - Eklendi - - -

bizde yokki Fatih Terim gibi bir t.d oynasın takım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...