"İmparator Sir olacak!"

 • 21 Eylül 2012
 • 340 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Manchester United'a yenilmemize karşın takım ile gurur duyduğunu dile getiren Ünal Aysal, Fatih Terim'e güveniyor.

  6 yıl sonra Şampiyonlar Ligi'nde sahne alan Galatasaray, gruptaki ilk açılış maçında M.United'a 1-0 yenildi. İngiltere'deki mücadelede takımını yalnız bırakmayan Başkan Ünal Aysal, 90 dakika sonunda soluğu soyunma odasında aldı. Fatih Terim ve talebelerini iyi mücadelelerinden dolayı kutlayan Aysal, ardından Old Trafford'da açıklamalarda bulundu.
  2 yıl daha sözleşmelerinin olduğu Fatih Terim'e mesaj gönderen sarı-kırmızılı başkan, "Terim'in G.Saray'da Alex Ferguson gibi olmasını istiyorum. Ben istikrardan yana bir insanım. İstikrarın olduğu yerde başarı oldu. Terim hem başarılı hem istikrarlı. Ama bu sadece benim isteğimle olacak bir şey değil. Onunla ortak karar almalıyız" bilgisini verdi.
  Aysal'dan Terim'e
  Senelerce aynı teknik adamla çalışmaya hazır olan ünal Aysal, "Fatih Terim ile birlikte çözemeyeceğimiz hiçbir problemimiz yok. Hocamız dünyanın zirvesinde yer alan teknik direktörlerle aynı seviyede. M.United'a kaybederken bile G.Saraylılar oynanan oyunla, ortaya konan mücadeleyle gurur duyuyorsa, bu Terim sayesinde..." diye ekledi.
   


  Yazan: Kingmortall
  'Sefer bunu beğendi.
 2. Adam sonuna kadar haklı

  - - - Eklendi - - -

  bizde yokki Fatih Terim gibi bir t.d oynasın takım
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 07:30