Galatasaray'da Kaka Krizi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray'da Kaka Krizi!

Spor Toto Süper Lig'de Türk Telekom Arena'da Fenerbahçe'yi 2-1 mağlup eden Galatasaray'da transfer konusunda da teknik direktör Fatih Terim ile başkan Ünal Aysal arasında fikir ayrılığı meydana geldi.

Daha önce Ünal Aysal ile yaptığı görüşmenin detaylarını açıklayarak Sneijder ya da Diego'yu değil de Kaka'yı istediğini dile getiren Terim, Aysal'dan gelen cevapla hayal kırıklığı yaşadı.

AYSAL: "KAKA GELMEYECEK"

Fenerbahçe derbisinin ardından Kanaltürk'te yayınlanan Top Biz'de programına açıklamalarda bulunan Ünal Aysal, Kaka konusunda sarı-kırmızılı taraftarların beklenti içerisinde olmaması gerektiğini belirterek, "Kaka, katiyetle gelmiyor, o o konuda taraftarlarımızın bir beklenti içerisinde olmamasını daha evvelde iletmiştim fakat ihtiyacımız olan olan muhakkak ki gelecektir, bu bizim görevimiz." dedi.

TERİM: "BİZ DE DUYMUŞ OLDUK"

Ünal Aysal'ın ardından canlı yayına telefonla bağlanan Fatih Terim'e Aysal'ın "Kaka gelmeyecek" sözleri hatırlatıldığı anda Terim, ince bir gönderme yaparak "Biz de duymuş olduk" şeklinde cevap verdi.

Aysal'ın Kaka konusunda yaptığı açıklamayı değerlendiren Terim, " Başkanımız zaten geregini söylemiş, onun üzerine bir şey söylemenin manası yok. Ama ben de hiç olmazsa duymuş oldum Kaka'nın gelmeyeceğini." ifadelerini kullandı.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kaka nere, Galatasaray nere ...
İhtimali olmadığını daha önce de söylemiştik .
Hayal başlamadan sona erdi diyebiliriz . :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kaka galatasaray oyuncuymuş bende sandım ki :)

osicik

Üye
kaka iyi adam ama araplar olsun chelsea olsun psg olsun bunlara iyi bize gelecek 10 milyon alacak eeee orda takım diye bişey kalır mı ne bilem keşke verselerde o parayı alsalar ben gs nin gelecek iki yılını yakarım bu adam için ama normali gelmesin daha iyi :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Kaka nere, Galatasaray nere ...
İhtimali olmadığını daha önce de söylemiştik .
Hayal başlamadan sona erdi diyebiliriz . :)

bir zamanlar aynı şeyi hagi içinde söylüyolardı :)

• Beğen
Tepkiler: alaStar
onurca06

onurca06

Üye
Kaka değil bize orta sahada çalım atacak Lincoln tarzı bir oyuncu lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...