İmeli'li 9t ota güncelleme sorunu


gizemli63

gizemli63

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar imei attığım 9t cihazım ota üzerinden güncelleme geliyor, İndiriyorum yükle diyorum. Cihaz kapanıp açılıyor yüzdelik ilerliyor. Ama %2 olmadan dosya bozuk deyip yüklemeyi durduruyor. Kafayı yemek üzereyim 4. Seferdir indiriyorum. Hepsinde aynı. Sorun ne olabilir ve nasıl düzeltilebilir?Rom global rom.
 

SİBELAY

Üye
Netten indirip elle manuel olarak yüklemeyi deneyin hocam
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt