imei yüklemek ya da değiştirmek

Sponsorlu Bağlantılar

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
hızlı cevap için çok teşekkürler. telefonun driveri diye bişey bulamadım ama kablo için nokia sitesinden driver buldum. kabloyu bulup denemekten başka çare yok. com ayarlarını da sanırım bluetooth kısmından sonra sadece com ayarında anlatıldığı şekilde yapacağız.

bende öyle tahmin ediyorum aygıt yöneticisi kısmından galiba

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Tşkler

BİLALASLANTAS

Üye
new version arızalı

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
new version arızalı

kardeş indirirken veri kaybı sorunu yaşamış olabilirsin

denedim dosyalar çalışıyor...

--------------- Ekleme ---------------

birinci bağlantıyı kullan...

verddiğim ikinci bağlantı bana ait değil...

e1b1

e1b1

Üye
tşklr

rota37

Üye
:hmmmf480 e ime nasıl atarım arkadaşlar bilen var mı?

bugra9

Üye
Benim i900 omnia da da imei problemi oluştu. Bir tarih verdi o tarihten sonra kapanacakmış.

1. Sorum: Ben bu telefona sadece wap özelliği olan telefonun imei sini atarsam, omnia da 3g kullanabilirmiyim?
2. Sorum: Telefon kapandıktan sonra imei atarsam telefon açılırmı, yoksa telefon kapanmadan mı işlem yapmak gerekli?

Verdiğin programı bir deneyeceğim ama büyük ihtimal telefon yeni nesil olduğu için çalışmayacaktır.

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
Benim i900 omnia da da imei problemi oluştu. Bir tarih verdi o tarihten sonra kapanacakmış.

1. Sorum: Ben bu telefona sadece wap özelliği olan telefonun imei sini atarsam, omnia da 3g kullanabilirmiyim?
2. Sorum: Telefon kapandıktan sonra imei atarsam telefon açılırmı, yoksa telefon kapanmadan mı işlem yapmak gerekli?

Verdiğin programı bir deneyeceğim ama büyük ihtimal telefon yeni nesil olduğu için çalışmayacaktır.

kardeş faturan varsa telekoma git durumu bildir. adamın biri senin imei ' ni kullanmış...

deprex

Üye
Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir. diyo bi yardım pls.

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir. diyo bi yardım pls.

sorunu kökünden hallettim..

birinci sayfada maxicep üzerine yükledim... konu mesajının altındaki linkten indir kardeş.

hayırlı maxicepler.

burock1985

Üye
ya peki bu generated paswoord neyin sifresi telefonun flashına girebilmek icin mi ne bu anlamadım?

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
ya peki bu generated paswoord neyin kodu telefonun flashına girebilmek icin mi ne bu anlamadım?

programla ilgili öyle birşey yok... telefonla alakalı olabilir.

kılavuzu aşamaları takip ederek ve uygulayarak hazırladım...

kolay gelsin...

umtuon

Üye
klavuz acilmiyor?

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
kullandığınız ofice versiyonuyla alakalı olabilir... daha eski bir ofice varsa olabilirya da

indirme esnasında bağlantı sorun çıkardıysa veri kaybı da olabiir..

tekrar indirip deneyiniz olmazsa haber verin..

babaaamet

babaaamet

Üye
kardeş üşenmeyip hazırlamışsın,saol.ellerin dert görmesin,inşallah işe yarar.

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
yeni nesillerde sorun çıkabiliyor... ondan başka hiç sorun yaşamadım...

dualarını eksik etme

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
ilk başlarda bazı konularda ya da imzalarda görüyordum...

"teşekkür" düğmesine basılması için ibareler vardı..

o zaman bana farazi geliyordu da... şimdi anladım...

922 kişi indirmiş paketi 11 kişi teşekkür etmiş...

o kadar da önemli değil de insanın hevesini kırıyor...

ozer25

Üye
arkadaşlar bende samsung m8800 var imei kapandı imeil atamıyorum yardımcı olun lutfen link bekliyorum

Üst Alt