Ilk buluşmada ne yapacağım :)

Sponsorlu Bağlantılar

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Unutmaya çalışıyorum ama hiçbirşeyden zevk alamıyorum hayatım söndü resmen lanet olsun açıldığım güne :(

marist

marist

Üye
Sadece kendini kandırıyorSun.
Unutmaya çaLış tavsiyem. :oke:

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Tam unutuyorum derken ya parfüm kokusu burnuma geliyo ya ismi biryerde yazıyo veya geçiyo ya onu hatırlatacak başka birşey oluyo yine aklıma giriyo şuraya bakın ya nerden nereye geldik 1 ayda bitirdi beni bu Kız benim çektiğimi Oda çeker inşallah sonra onunda aklına ben geleyim o zaman ki anlasın ne çektiğimi :(

marist

marist

Üye
Anyınısını bende yaşadım. Ama ne yaşarSan yaşa nafile onun umrunda bile olmaz, olmuyor.
Sên onunLa alakalı herŞeyden uzak dur, öyLe biraz zaman geçsin, o zaman seninde umrunda olmaz. Rahat ederSin.

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Ben onunla ilgili herşeyden uzak duruyorum ama bana herşey onu hatırlatıyor geceleri rüyamda sokakta onun sıktığı parfümler ya ne bilim of çıldıracam sonunda :(

marist

marist

Üye
Allah sabır verSin dostum ne diyim başka..

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Amin inşallah kafayı yemeden kurtulurum bu dertten bi an önce

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Vay be aylar olmuş ayrılalı ondan sonra 2 kişiyle çıktım ama Sırf onu unutamıyorum diye ayrıldım ikisindende. Ayrıldıktan sonra bile bi müddet Sevgili gibiydik Opuşuyoduk vs Hatta iş ilerlemişti biraz ama orası ağıra kaçar biraz. Sonuç o köyüne Geri döndü şimdi başkasıyla nişanlandı bende böyle mal gibi Tek başına takılıyorum sonum hayır ola

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bende cevap yazıyodum
ayrılmıssın bıle
kım hortlatıyo bu konuları .d

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Hort :( unutamiyorum :( :(

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
kaçarak değil yüzleşerek unutursun. baskıladıkca daha çok gün yüzüne çıkmaya çalışır..
hayatında yaptıgın normal bir hataymış gibi farz et. kendine ders çıkar önüne bak. :oke:

ilk sayfada yazdıgım yorumu okudumda cidden çok yazmışım ha :ehe

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Güzel yazmışsın cok begenmistim gerçekten ama hepsi boşa çıktı elimde avucumda hiçbişey kalmadı mahvoldum resmen :(

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
İnsan yara aldıkça olgunlaşır. Olağan bir durum dünyanın sonu değil.
Bilirim zordur ama geçer gider işte sen hayatına bak zamanın arasında kaybolup gidecektir :oke:

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Artık hiçbir kız beni heyecanlandırmıyo bütün kızlardan soğudum resmen

RowneSM

RowneSM

Üye
Kardeşim son 30 - 40 dk dır konuyu baştan sona okudum. Zaten bende böyle konular arıyordum hani benim içinde iyi olur falan diye. Ama ne dense okuduktan sonra benimde eski anılarım gözümün önüne gelmeye başladı. Tam unuttum derken bir şey olur aklına gelir unutamazsın. Unutamazsın değilde daha çok unutmak istemiyoruz falan diyelim ona çünkü çok seviyorduk. Okurken de mesajların tarihine dikkat ettim de baya zaman geçmiş aradan. Belki hala unutamamışsındır bilemem ama zor ya. Ne yap ne et elbet anılar bir gün karşına çıkıyor.

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Ben ondan başkasını sevemiyorum kardeşim ondan sonra 4 kızla çıktım ama hiçbirini onun gibi sevemedim ve hep ona ihanet ediyorum gibi geldi şimdi hayatımda hiçbirkız yok sevgili olmak isteyen var ama ben istemiyorum. Bizi yakıştırmıyolardı Allah'ınızı severseniz söyleyin biz yakışmıyomuyuz ya? :(

İşte Tam Orası ağrıyor tam orası :(

RowneSM

RowneSM

Üye
Kardeşim onu diyenler gürünüş olarak değilde bence uzaktanda olsa akrabalık var diye yakıştırmıyolardır. Bence gayet iyiydiniz.

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
yakıştırmıyo kimse diye istemedi oda :(

- - - Eklendi - - -

Bu arada o fotoğraflar tam bir sene öncesine yani 23-04-2012 saat gece: 12:30 a ait :(

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
ah ah bu kızlar sadece kendilerini düşünüyorlar kardeşim

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Ben kafayı yicem abi :( köpekler gibi özledim ya :(