Ilk buluşmada ne yapacağım :)

Sponsorlu Bağlantılar

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Ilk buluşmada ne yapacağım :)
Arkadaşlar uzun zamandır amcamın baldızından hoşlanıyordum fakat söyleyemiyordum belkide akraba diye. En sonunda dün anneme bu kıza karşı hissettiklerimi açıkladım oda bayağı bi şaşırdı tabi :) bugün kıza sormuş oda şaşırmış gülerek tepki vermiş cumartesi günü konuşmaya gideceğim kızla. Benim sorum kız olur derse o gün büyük ihtimal dışarı çıkartacağım sohbet muhabbet açısından sizce arabada ne tür müzikler açayım nereye götüreyim ne yedireyim en önemlisi elini tutayımmı kafam karışık biraz utanıyorum biraz açıkçası ilk defa bir kız ile buluşacağım kızı çok seviyorum gerçekten kız hafif çatlak tam Sevdiğim tip :) şu kardeşimiz bir çare :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
müzik olayına karışma. aç powertürkü felan sesini kıs isterse kendisi ayarlar bişiler...
ilk günden el tutuşma felan abartma... bi tanışın hele... acelen ne...
sürekli arabayla dolaşmayın. bi yerlerde durun... yiyin için. gezin manzara felan :d:
yeme içme konusunda kendini rezil edecek.. uğraştırıcı yemekler söyleme...
kolayca yiyebileceğin bişiler olsun... dürümdü hamburgerdi.. dagılır dökülür :kop2: gerek yok öyle şeylere :aha:

giyim kuşam meselesinde.... normal hayatta nasıl isen öyle git. çeki düzen ver sadece o kadar..
takım elbise aşırı parfüm yada apaçi gibi bir tipin olmasın.. :aha: spor takıl.
git bir kuaföre saç sakal düzelt... ağzın kokmasın dikkat et. CAKCUK sakızda çiğneme ama yanında :haha:

aşırı heyecan yapma. elin ayağın dolaşmasın yeter... doğal ol.... daha önceden bişiler planlama..
çoğunlukla evdeki hesap çarşıya uymaz çuvallarsın o zaman :oke:

kız tam sana göreymiş... çatlakmış.. sevdiğin tip.. :oke:
utanacak bişi cidden yok.. sen ne hissediyorsan oda öyle hissedecek merak etme.
normal bir kız arkadaşınmış gibi rahat ol.. zaten niyetin belli haberi var...
Başarılar :good:

yine çok yazdım demi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: gustimos, hikmet366, minoo ve 2 diğerleri
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Slow Parcalar Senin Icin Iyi Olacaktir .. SECRET GARDEN .. Bu Sanatci Harika Slow Muzik Yapiyorr .. Kisik Sesle Duyabileceqiniz Kadar Olsunn ..

Giyim Kusam Bence O Kadarda Onemli dqll .. Sonucta Amcanin Kiziymis Az Cok Gormusturr ..

Elini Falan Tutmakta Neymis Ilk Bulusmada Bi Git Konus Bilmediklerini Oqrenn .. Yavas Yavas Zamanla Hersey Yoluna Girecektirr ..

Ama En Dikkat Etmen Gereken Nokta 'Guven' .. Cok Onemli Bu ..

• Beğen
Tepkiler: V/RS
V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
önerileriniz için sağolun kızla hiç muhabbetim yoktu ama bugün masaallah muhabbeti Baya ilerlettim Gülüm bitanem falan diyorum :) Bencede heyecana gerek yok bakalım ne olacak :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
gulum deme bence. bitanem cok iyi

---------- Eklendi @ 08:13:31 ---------- Yazıldı @ 08:12:57 ----------

Allah mutlu etsin:D

• Beğen
V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Darısı başımıza :)

• Beğen
Tepkiler: V/RS ve Mazlum Somer
mcnpl4

mcnpl4

Üye
harbi cok iyi bana denk gelenler mubarek kale gibi kizi bulusmaya zor cagirdim gecen. annesinden cekindigi icin kuytu kosede takilabildik sadece yarim saat

• Beğen
Tepkiler: V/RS ve Mazlum Somer
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Valla Iyi Beceri Kardesim Gercekten Helal Olsunn .. Ben 5 Senemik Sevqilime Bile Ya 10 Kez Askm Demisimdiir Yada Dememisimdirr :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben dilim alisik degil canim diyebilirim askim diyemiyorum:)

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Bende aşkım demedim daha max bitanem ama ona da başlarım bugün merak etmeyin :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
cok hizli ciktin:D

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
aynen Baya hızlıyız :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Allah devamini getirsin

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Bugün bana bir şaka yapmış akıllara zarar :D ;

Kız; Burak sana birşey söyleyeceğim ama kızmak yok
Ben; Söyle canım ?
Kız; Çok sıkıcısın burak ben ayrılmak istiyorum.Kusura bakma

5 dakika dondum kaldım bişe yazmayınca

Kız; Birşey söylemeyecekmisin
Ben; Neden ama neden sıkıcıyım anlamıyorum :(
Kız; AŞKIIIMMMMM 1 Nisaaaaannnnnnnnnn :D :D
Ben; Aşkım benim seni çoooooooooooookkkkkkkkkkkkkk seviyorum birtaneeemmmmmmmmmmmmmmm :) :) :)
Kız; Bende seni çok seviyorum yanımda kuzenim var aslında unutmuştum 1 niswan olduğunu o hatırlattı yanımda selamı var kusura bakmasın diyo :)
Ben; Kusura bakarmıyım Gülüm hiç sana kurban olurum ben :)

vs vs vs devam etti kalpten gidiyordum başımdan aşşağıya kaynar sular döküldü resmen şaka olduğunu anlayınca telefonu elimden düşürdüm çok seviyom ben bu kızı yaaaa :op::op::sarıl::sarıl:

TheCower

TheCower

Üye
Aşk bacayı sarmış :) Allah mesud etsin.

• Beğen
V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Aşk bacayı sarmış :) Allah mesud etsin.

Çok sağolun bakalım birazdan onu ablasından alıp yengemlere götüreceğim kendi çağırdı hem havada soğuk kıyamam ben ona :) 2 sohbet etmek için süper fırsat :D

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
bir soru daha muhabbet edecek konu kalmadı ne yazim daha fırça bile yedik geç cevap veriyorum diye aklıma birşey gelmiyorki :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
benim gibisin sen de. ben konu bulamayinca topu sevdigime atiyorum o benden daha konuskan:D benim de her zman konuscak konum olur ama sevgiliyle konusulcak konular degil. ben uzgum.durumdayim suan:( malum sinav sebebiyle cok uzgun ailevi bazi.durumlardan kazanmasi onun icin cok onemli butun sene cok calisti kesinlikle hakediyodu ama sinavi iyi gecmedi bugun baya uzgundu sonra konusalim dedi ben de ustune varmak istemedim suan telefonu kapali aklimdan cikmiyo ona ihtiyacim var suan ama konusamiyorum

---------- Eklendi @ 19:36:27 ---------- Yazıldı @ 19:34:45 ----------

basta zaten.asiri.konusma olmayabilir mesela ben bi ortama girince gec isinirim ama isindim.mi da susturamazsin beraber zaman gecirmeye calis