ilçenizin resimlerini çekerek para kazanın

Sponsorlu Bağlantılar

metropolfrm

Üye
    Konu Sahibi
ilçenizin resimlerini çekerek para kazanın
ilçeleri resimleri ile tanıttığım bir site için ilçe fotolarına ihtiyacım var.

küçük ilçeler için 50 TL, büyük ilçeler için 70 TL ödeyebilirim.

mantık şu

bir kişi bir ilçeye tayin isteyeceğinde oranın sosyal olanaklarını bilmek ister. örneğin çocuğunu gönderebileceği özel okul veya dershaneler var mı?

hastalandığında gidebileceği bir özel hastane var mı?

ev kiralayacağında 2-3 katlı evler mi var? yoksa büyük siteler mi var?

yemek yiyeceğinde ufak lokantalar mı var? yoksa lüks restaurantlar mı var?

eğlenmesi için sinema, tiyatro, park ve piknik alanları var mı?

alış veriş yapacağında ufak ufak dükkanlar mı var? yoksa ünlü markaları bulabilecek mi?

işte bunları kişilere orjinal resimler ile gösterebileceğim bir şekilde fotoğraflar çekilmesini istiyorum.

ben şu ana kadar kendim 35 tane ilçenin fotoğrafını çektim.

15-20 bin nüfuslu bir ilçenin çekimi 3-4 saat sürüyor.

80-100 bin nüfuslu bir ilçenin çekimi 1 günü buluyor.

hem eğlenceli bir şey, hem de insanlara faydalı bir hizmet.

örnek görmek isteyenler kendi çektiğim

ni inceleyebilirler.

lütfen sadece maddi çıkar için, internette bulduğunuz ya da elinizde bir şekilde olan hazır resimleri göndermek istemeyin. çünkü benim yapmak istediğim gerçekten çok farklı bir site. incelediğinizde anlayacaksınız. Bunu tayin isterken gideceği yerin nasıl bir yer olduğunu araştırmaya çalışıp da internette sadece gökyüzünden çekilme tarihi resimleri bulanlar çok daha iyi anlayacaktır.

yapmak isteyenler [email protected] adresimden bana ulaşabilirler.

herkese iyi çalışmalar..

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
İyiymiş ama yapmaya hiç halim yok And haber için :tşk:

{°≥°}

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Yazın yapmaya çalışacağım

sefaqlas

Üye
kardeş yapsam ödeme nasıl olacak mesela sivas merkezi çekip göndersem ?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
AnkaraEvbul.com'u derste videolar ile işliyoruz sizin yüzünüzden niye o kadar çok video yaparsınız ki bıktık hocam sizin sesinizden :D

Bu arada bu projenizde güzelmiş yardımım dokunmaz size ama faaliyete geçerse :tşk:

fk555897

fk555897

Üye
Vaktim olsa ücretsiz yapardım böyle bir şey için para almam ama vaktim olursa seninle forumdan irtibata geçerim.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
resimlerin nasıl çekilmesini istiyorsun ki yani direk bir okulu çekip gönderecek miyiz

metropolfrm

Üye
    Konu Sahibi
hesap noya eft yaparım. ödeme sorun değil. resimler istediğim gibi olduktan sonra
resimlerin nasıl çekilmesini istiyorsun ki yani direk bir okulu çekip gönderecek miyiz
sitede incelerseniz nasıl çektiğimi görebilirsiniz. okullar, hastaneler, lokantalar. vs. yani ben o ile ya da ilçeye geldiğimde yaşam standartlarımın ne olacağını görebileceğim tüm resimler

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hesap noya eft yaparım. ödeme sorun değil. resimler istediğim gibi olduktan sonra
sitede incelerseniz nasıl çektiğimi görebilirsiniz. okullar, hastaneler, lokantalar. vs. yani ben o ile ya da ilçeye geldiğimde yaşam standartlarımın ne olacağını görebileceğim tüm resimler
para resim başına mı bina başına mı
para resim başına mı bina başına mı yoksa tüm ilde çektiğin resimlerin toplamına mı

Üst Alt