İki çocuk annesinin oyundaki eşyalarını çaldılar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
İki çocuk annesinin oyundaki eşyalarını çaldılar

[h=2]2 çocuk annesi kadın, sanal kahramanının silahları çalınınca savcılığa koştu.[/h]
Bursa'da 2 çocuk annesi Naz Çetin (30), internet üzerinden 4 yıldan bu yana oynadığı 'Metin 2' adlı strateji oyununda kendisine, 'Lara Croft', 'Mitix' ve 'Cekuud' karakterleri oluşturdu.

[h=4]KARAKTERİNİN DONANIMLARI ÇALINDI[/h] Naz Çetin, bu karakterlerle oyunun 9'uncu seviyesine kadar yükseldi. Çetin, tüm kullanıcıların karakterine donanım olarak eklemek için çaba sarf ettikleri 'çelik zırh, çift el, dolunay kılıcı, vücut yansıtma, cennet gözü kolye, bıçak, sersemletme, altın bilezik, delici ve büyü savunma'ya sahip oldu. Naz Çetin, geçen hafta oyununu açtığında karakterinin üzerinde bulunan bu donanımların, oyununun şifresi kırılarak kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındığını gördü. Sinir krizi geçirip bayılan Naz Çetin'i, aynı oyunu oynayan eşi Ümit Çetin uyandırıp teselli etti.

[h=4]IP ADRESİNDEN BULANACAK[/h] Naz Çetin, Cumhuriyet Savcılığı'na giderek karakterlerinin üzerinde bulunan, yasak olmasına rağmen internet üzerinden satılan ve fanatikleri tarafından 6 bin TL'ye kadar paralar verilip alınan donanımları çalan kişinin bulunması için başvurdu. İncelemeye alınan bilgisayar üzerinden IP adresi tespit edilerek hırsızın kim olduğu belirlenmeye çalışılıyor.

[h=4]ÇIPLAK BEBEK GİBİYİM[/h] Oyundaki karakterlerinin donanımları çalındıktan sonra kendisini 'çıplak bir bebek' gibi hissettiğini anlatan Naz Çetin, arkadaşlarının verdiği emanet karakterlerle oyunu oynamaya devam edebildiğini söyledi.

KAYNAK:

spy ghost

spy ghost

Üye
bu konuyu 'karakterim çalındı savcı bey' adında daha önce ben açmıştım bakılmadan açılmış konu

y n s c n

y n s c n

Üye
Yahu bizde online oyun oynuyoruzda bu kadarda şeyini kaçırmıyoruz yani..

SHS

SHS

Üye
bugün dünkü gazeteleri okurken gördüm, koptum yaw :ehe

onurince

Üye
la kadıının o dandik diyebilecegimiz (vücut yansıtma, çift el hariç) çarını soymuşlar bayılmış benimkini soysalar ben iki ay hastenede kalmam lazım o zaman :D bak fenalık geldi haa :)

lolaman

lolaman

Üye
koptum ya bu oyunu kızlarda oynuyomuymuş özellikle anneler :d:

ForTran

Üye
karışmayız ama evinin rızkını oraya vermek değişik

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
şaka gıbı tvde ızledım öldüm gülmekten :ehe
karı koca bıde suc duyrusunda bulunmus

ah akıl ahh :d:

• Beğen
Tepkiler: SHS
lolaman

lolaman

Üye
benim bildigim en fazla 25 yaşındaki adam oynar ama bu aşmış olayı acaba kaç lvlmış ya :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bende bunun gıbı onlıne oyun oynuyorum sevıyemde iyi ama böyle sorunlarım olmadı hıc :d:
olsada bukadar sorun etmem :ehe
o mahkeme kac ay sürcek bılmıyo galıba bunlar suc duyurusuna mı gıdılır oyunn ıcın :D

lolaman

lolaman

Üye
Erva'cım hangi oyunları oynuyosun :D knight falanmı :D

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
lolaman

lolaman

Üye
İyisin iyi bende başlayacam senin oyuna :D hangisine takılıyosun en çok :D ona gelem :D

lolaman

lolaman

Üye
Dur bi canım ilk önce oyunun sitesini oynadığın serveri verde bi başlayalım oyuna :D

SHS

SHS

Üye

:d:

----------Eklendi @ 10:18:26 ---------- Yazıldı @ 10:17:35 ----------

arkadaşı emanet eşyalar vermiş, acaba arkadaşı çalmış olmasın :d: ödünç verip iyi gözümeye çalışıyor :d:

----------Eklendi @ 10:18:55 ---------- Yazıldı @ 10:18:26 ----------

ejderha savascısı :eller:
drakensang :D

gözel mi :eller:

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
u_cosar

u_cosar

Üye
teyze ye bak sen :ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
gözel :ehe

:d:

----------Eklendi @ 10:18:26 ---------- Yazıldı @ 10:17:35 ----------

arkadaşı emanet eşyalar vermiş, acaba arkadaşı çalmış olmasın :d: ödünç verip iyi gözümeye çalışıyor :d:

----------Eklendi @ 10:18:55 ---------- Yazıldı @ 10:18:26 ----------

gözel mi :eller:

----------Eklendi @ 15:21:28 ---------- Yazıldı @ 15:21:04 ----------

Dur bi canım ilk önce oyunun sitesini oynadığın serveri verde bi başlayalım oyuna :D

sen benı reklamdan banlatcaksın :ehe

bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
Yahu bizde online oyun oynuyoruzda bu kadarda şeyini kaçırmıyoruz yani..

+1 :good:

bugün dünkü gazeteleri okurken gördüm, koptum yaw :ehe

:kop:

la kadıının o dandik diyebilecegimiz (vücut yansıtma, çift el hariç) çarını soymuşlar bayılmış benimkini soysalar ben iki ay hastenede kalmam lazım o zaman :D bak fenalık geldi haa :)

:ehe

:kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt