Yardım Iki Antivirüs Yükledim, Açılınca Donuyor

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Antivirüsü geçtim Symbian'ın kendisi gereksiz bu saatten sonra. Ama 1 sene kadar daha kullanacaz galiba bakalım. Sonrası ya windows phone, ya android.
Öyle gözüküyor sanırım. Yeni aldım 500ü cillop gibi ama yazılım beş para etmez artık. Parayı bulsam da ios çaksam oh rahat bir daha :D

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
Öyle gözüküyor sanırım. Yeni aldım 500ü cillop gibi ama yazılım beş para etmez artık. Parayı bulsam da ios çaksam oh rahat bir daha :D

benim c6-01'i alalı bir seneyi geçti. aslında pek bir şikayetim yok, en çok internet (facebook, twitter, haber, hava durumu vs), film, müzik, radyo, kamera, mesaj falan için kullanıyorum. Yani bana rahat yetiyor symbian. Sık telefon değiştiren biri değilimdir. Yani 1 hatta 2 sene daha kullanabilirim. :D Sadece dediğiniz gibi yeni oyun ve uygulamalar gelmiyor artık. Ama çok da sorun etmiyorum şahsen. :) gidebildiği yere kadar gideceğiz/kullanacağız bakalım.

MaxipmaN

Üye
yeni mi aldın forumda da yeni değilsin ha

BRKTNL

BRKTNL

Üye
benim c6-01'i alalı bir seneyi geçti. aslında pek bir şikayetim yok, en çok internet (facebook, twitter, haber, hava durumu vs), film, müzik, radyo, kamera, mesaj falan için kullanıyorum. Yani bana rahat yetiyor symbian. Sık telefon değiştiren biri değilimdir. Yani 1 hatta 2 sene daha kullanabilirim. :D Sadece dediğiniz gibi yeni oyun ve uygulamalar gelmiyor artık. Ama çok da sorun etmiyorum şahsen. :) gidebildiği yere kadar gideceğiz/kullanacağız bakalım.
Tercih meselesi, tabi. Ben müptelasıydım ama artık ne çıksa ya ios ya da google platformda oluyor. Bu duruma canım sıkılıyor. Yine de nokia iyi bir deneyim oldu.
yeni mi aldın forumda da yeni değilsin ha
Aynen 500üm 2 aylık. Forumds yeni değilim evet ama foruma üye olduğumda 5800 vardı, o yandan bu yana neler geçti elimden :D
500den memnunum şimdi.

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
SYMBİAN eski toprak ona bişi olmaz bn şahsen 6600 telefonuma 2 neki 3,4 tane antivirüs yukler dim hiç de bişi oldugu yoktu şimdi biraz ugraşmayı kestim çünkü anti virüs programına gerek yokki .. Rüzgar ne kadar essede kayadan alacağı tek şey tozdur ...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mahmut. ve BRKTNL