Yardım Iki Antivirüs Yükledim, Açılınca Donuyor

Sponsorlu Bağlantılar

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
Iki Antivirüs Yükledim, Açılınca Donuyor
Telefonda Eset Security kuruluydu, onu kaldırmayı unutarak NetQin Antivirüs programını yükledim yanlışlıkla ve telefon dondu. Kapatıp açtığımda, açıldıktan sonra donuyor. Hiçbir işlem yapamıyorum. Ne yapabilirim, lütfen yardım.

MaxWheel

MaxWheel

Üye
hafıza kartını çıkararak açmayı dene(eğer uygylama oraya yüklediysen) biraz kurcala olmazca flaslamak zorunda kalıcaksın

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartını çıkardığımda da sonuç aynı. Hard format atsam olmaz mı?

Bu arada büyük ihtimal telefon hafızasında ikisi de.

meodit66

Üye
Ah be dstum naptın sen :( Hard format at hafiza karti bicimlendir :)

MaxWheel

MaxWheel

Üye
at kapalı iken bazı tuşlara basman gerekiyor bu forumda bulabilirsinhafıza kartını çıkart nolu nolmaz diye internette biraz tara kapalı iken format atmak diye sonra uygula

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
Valla yanlışlıkla oldu, microsoft apps'i kaldırmak için netqin'i yükleyeyim dedim, eset'i unutmuşum. Netqin kurulduktan sonra dank etti. :D

Teşekkür ederim, hard format attım. :)

Telefonda hiçbir şey kalmadı, ne güzel tertemiz. :D Neyse bu sayede ilk defa hard format atmış oldum.

meodit66

Üye
Önemli değil kardeşim

esokmen

esokmen

Üye
Hard format at kardesim sorun cozulur heralde

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Yuh ya :D:D:(

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Bi uygulama kaldırmak için antivirüs yüklemeye gerek yok zaten telefonda yüklemeler diye ayar var :) Ayrıca antivirüsler yazılımı kastırıyor.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Symbianın kendisi virüs zaten :ehe

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
Bi uygulama kaldırmak için antivirüs yüklemeye gerek yok zaten telefonda yüklemeler diye ayar var :) Ayrıca antivirüsler yazılımı kastırıyor.

Microsoft Apps tamamen kalkmıyordu öyle, bir kısmı kalıyordu telefonda. Ben de netqin'le kaldırılabileceğini öğrendim forumdan. :)

mesutgaga

mesutgaga

Üye

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Microsoft Apps tamamen kalkmıyordu öyle, bir kısmı kalıyordu telefonda. Ben de netqin'le kaldırılabileceğini öğrendim forumdan. :)
Doğru evet. Bazı programlar inatçı oluyor, sistemden tam silinmiyor.Berbat :D

mesutgaga

mesutgaga

Üye
sen shakira ya berbat mı diyorsun :D

MaxipmaN

Üye
komedi ya antivirus symbıanın neyine

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ya dostum şurda 2 ay sonra mağazasına uygulama bile eklenmeyecek işletim sisteminden bahsediyoruz. Adamlar uygulama bile yazmıyor daha virüsmü yazacaklar. Onu geç bugüne kadar symbiana ne kadar virüs girmiş pcden virüslü dosya atsan daha birşey olmaz eski toprak bu symbian 2 antivirüs neyine kurma hiçbirşey olmaz :)

• Beğen
Tepkiler: meodit66, can_huso_sulo, asigsasi ve 1 kişi daha
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Ya dostum şurda 2 ay sonra mağazasına uygulama bile eklenmeyecek işletim sisteminden bahsediyoruz. Adamlar uygulama bile yazmıyor daha virüsmü yazacaklar. Onu geç bugüne kadar symbiana ne kadar virüs girmiş pcden virüslü dosya atsan daha birşey olmaz eski toprak bu symbian 2 antivirüs neyine kurma hiçbirşey olmaz :)
Aynen öyle valla

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
Antivirüsü geçtim Symbian'ın kendisi gereksiz bu saatten sonra. Ama 1 sene kadar daha kullanacaz galiba bakalım. Sonrası ya windows phone, ya android.