iGO Nextgen LUNA(Israel) 9.35.2.153810 (farklı haritalı igo)

Sponsorlu Bağlantılar

kgkkorel

Üye
Çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun ,bunun içindeki dosyaları olduğu gibi mg/baseline içine atacağız değilmi,teşekkürler
Ya ,kardeşim senden ALLAH gani gani razı olsun ,çok teşekkür ederim hallettim ,senin gibi bir dostu yakalamışken birşey daha sorsam kızarmısın bana? Ben bu ses seçeneklerini diğerlerinin içine attım ancak sadece normal sesleri çalıyor TTS ler gözüküyor ancak ses vermiyor bunun için bir öneriniz varmı ? teşekkürler...

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Telefondamı kullanıyosun yoksa araç navigasyonundamı.Lang ve voice içindeki Bixby-Türkçe dil ve ses çalışır.

kgkkorel

Üye
Telefondamı kullanıyosun yoksa araç navigasyonundamı.Lang ve voice içindeki Bixby-Türkçe dil ve ses çalışır.
Araca yükledim audioline android8.1.0 'a ondan ses alamıyorum ama huwai tablete yükledim onda çaılışıyor tts ler.

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Araç navilerinde cihaza göre dosyayı göremeyebiliyor.Onun içi başka bir şey var,ama şimdi o uzun iş.
Benden bu kadar.

• Beğen
Tepkiler: daniel42

kgkkorel

Üye
Araç navilerinde cihaza göre dosyayı göremeyebiliyor.Onun içi başka bir şey var,ama şimdi o uzun iş.
Benden bu kadar.
Anladım ,yinede çok teşekkür ederim ,bu akşam gidip döneyim ALLAH'ın izniyle geniş zamanda onu hallederiz,ALLAH herşeyi gönlünüze göre versin,tekrar tekrar teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: özüt

Alestaaaa

Üye
Merhabalar. Elinize sağlık. program çok güzel ancak her açtığımda ayarları tekrardan gİrmek zorunda kalıyorum. Ayarları yaptıktan sonra aynı şekilde kalması için ne yapmam gerekiyor ?
Kardeş eline emeğine sağlık aynı sorun bende de var. Her açılışta bütün ayarları tekrar girmek gerekiyor ve bu çok sinir bozucu . Ne yapılabilir?
Mesaj birleştirildi:

Kardeş eline emeğine sağlık aynı sorun bende de var. Her açılışta bütün ayarları tekrar girmek gerekiyor ve bu çok sinir bozucu . Ne yapılabilir?
Birde farklı sitelerde değişik skinleri var. Varsa yükleyebilirmisin ?

Son düzenleme:

cengoakca

Üye
teşekkürler.

Son düzenleme:

cengoakca

Üye
Teşekkürler
Binalar görülmüyor
Birde araba iconu nasıl konuluyor
Mesaj birleştirildi:

Özütçüğüm eline emeğine sağlık. 3 Boyutlu binalar ve görsellik süper. (Büyük şehirler için)
Bende binalar görülmüyor.
İlk kurduğumda bir kez gördüm ondan sonra yok.
Ayarı varmı.

Son düzenleme:

fozan51

Üye
Teşekkürler
Binalar görülmüyor
Birde araba iconu nasıl konuluyor
Mesaj birleştirildi:

Bende binalar görülmüyor.
İlk kurduğumda bir kez gördüm ondan sonra yok.
Ayarı varmı.
Merhaba,
Ayarlarda "Harita Görünümü" menüsünde Binaların boyutu seçeneği var. Oradan varsayılan yerine "Daha Büyük" ü seçin; muhtemelen düzelecektir.

cengoakca

Üye
Merhaba,
Ayarlarda "Harita Görünümü" menüsünde Binaların boyutu seçeneği var. Oradan varsayılan yerine "Daha Büyük" ü seçin; muhtemelen düzelecektir.
Onu yaptım program yeniden başlayacak deyip kapanıyor.Ama yeniden başlamıyor açtığımda değişen bir şey yok.

fozan51

Üye
Onu yaptım program yeniden başlayacak deyip kapanıyor.Ama yeniden başlamıyor açtığımda değişen bir şey yok.
Bende 3D binalar çok iyi görülüyor ve uygulama sorunsuz çalışıyor. 3D görsel, hız, sorunsuz çalışan fonksiyonlar (VR, online trafik, Hava tahmin, TTS vs.) olarak şimdiye kadar kullandığım en iyi iGO versiyonu diyebilirim. Teşekkürler ÖZÜT kardeş.

cengoakca, yüklediğiniz dosyalarda bir sorun oluşmuş olabilir. Tekrar kurulum yapmanı tavsiye ederim. Bu işlem için önerim:
1. "save" dosyasını sil (favoriler kaydın varsa user.upoi dosyasını yedekleyebilirsin)
2. ux dosyasını kontrol et. özüt hocanın ilettiği güncellenmiş ux klasörünü kullan.
3. iGO uygulaması (.apk) için; "Force Stop" durdur, sonra cache ve datayı sil. Yüklemeyi kaldır (uninstall).
4. Telefonu/Tableti kapat ve tekrar aç.
5. iGO apk' yı tekrar yükle.
Kolay gelsin...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: özüt

cengoakca

Üye
Üstadım hepsini yaptım ama değişen bir şey yok.Yine olmadı.

fozan51

Üye
Üstadım hepsini yaptım ama değişen bir şey yok.Yine olmadı.
ux klasöründeki pongo skin [the_skin_by_pongo.zip (7.45 MB)] güncel ve doğru olanı mı?
Ayrıca, farklı platform telefon / tablette de dene derim...

cengoakca

Üye

file:///C:/Users/Cengiz/Desktop/Screenshot_2022-02-19-22-07-08-359_com.nng.igo.primong.palestine.jpg
file:///C:/Users/Cengiz/Desktop/Screenshot_2022-02-19-21-30-23-799_com.nng.igoprimoluna.javaclient.jpg
resim yükleyemedim.
İnşallah bu linklerdeki resimleri görebilirsiniz.
Üstteki İgo Pal daki görünüm
Alttaki İgo Luna daki görünüm
Sanki İgo Pal daki daha iyi gibi ama acaba Luna görünümü bu değilmidir?

Son düzenleme:

zehnisağcan

Üye
@özüt hocam merhaba;
paylaşımını yükledim cihaza, güncel harita var ise 20221 veya 2022 çıkan paylaşabilirmisin. Paylaşırsan çok memnun olurum, yana yana harita aramak zorunda kaldım ve güvenemedim, çalışan uygulamayı bozmamak adına.
şimdiden teşekürler.

cengoakca

Üye
Kullananlardan 3d bina görüntüsü rica etsem paylaşırmısınız acaba.
Ben bina görünüşlerini çok beğenmedim.Acaba benmi yanlış yapıyorum.İgo pal kullanıyorum oradaki binalar daha hoş bundan.

cengoakca

Üye
Sağol

cengoakca

Üye
Thanks

Üst Alt