iGO Başarsoft v9 (2022.07Harita) Tek Dosya

Sponsorlu Bağlantılar

muratilk

Üye
Merhabalar.malumunuz gün geçtikçe araç multimedya ekranlarının çözünürlülükleri artıyor.navigasyonda yol çizgileri kurşun kalem izi gibi kalıyor.yol görselini,sokak çizgilerini,sokak adlarını büyütme imkanı varmıdır.?

• Beğen
Tepkiler: mkrts

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar.malumunuz gün geçtikçe araç multimedya ekranlarının çözünürlülükleri artıyor.navigasyonda yol çizgileri kurşun kalem izi gibi kalıyor.yol görselini,sokak çizgilerini,sokak adlarını büyütme imkanı varmıdır.?
@özüt üstada sormak lazım

• Beğen
Tepkiler: muratilk
galipuraz

galipuraz

Üye
teşekkürler
mi11 ultra için çözünürlülüğü nasıl yapmam gerek 1080x1920 veya 1440X3200 olarak değiştirebiliyorum ekranı
luquendo tts gibi seslendirme programları vardı bulamıyorum artık gerek yokmu

hudev

Üye
harika teşekürler

Sezgin 2

Üye
Güncel harita ektedir. 2022.07 [230104] (Q3)

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: asdqwezxc1

asdqwezxc1

Üye
  • Beğen
Tepkiler: mkrts
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Teşekkürler.

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gokseller

captcagatay

Üye
Arkadaşlar selamlar,
Aracım megane 4 2016 R link 2 sistemine sahibim, igo kullanmak için cracklemiş bulunmaktayım sistemi.

Basarsoft haritasını yüklediğimde sorunsuzca kullanıyorum. .spc .3dl .3dc vs. vs. sorunsuzca calışmakta fakat tek sıkıntı TMC dediğimiz Traffic Message Channel aktif olmuyor. TMC aktif etmek için sanırım lisans a ihtiyacım var. Elinizde lisans mevcutsa paylaşırsanız sevinirim.

Sistem Android değil WinCe ona göre bir ayar çekebilirsek çok iyi olur. Bu arada aracımda NavTraffic.tmc yüklü durumda fakat buna rağmen TMC sinyallerini almıyor. Denemek amaçlı Turkey_Here.tmc yükledim, Here haritasında Trafik servisini rahatlıkla alabiliyorum. Basarsoftta bunu yapamadım. Nedenini de merak ettim açıkcası :) Here de kullanmak istemiyorum, haritası güncel değil malesef basarsoft kadar.

gokseller

Üye
Teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim

growlix

Üye
iphone 14 pro için çözünürlük sorunu yaşıyorum ne yapmam gerek

bicer79

Üye
Çevrim içi trafik hâlâ çalışmıyor mu?

niksarli1979

niksarli1979

Üye
iGO Başarsoft (9.18.27.736574)

+Ayrıca+

Sıkça Sorulan Sorular
S1- Program ayarlarımı kaydetmiyor. Her açtığımda ayarlar sıfırlanıyor.
C1- Androidin SD Kart yazma erişimi ile alakalı bir sıkıntı olabilir. Programı dahili hafızaya kurun.
Teşekkürler

kemal atakan

Üye
Teşekkürler

DeepForce

DeepForce

Üye
Haritaların lisans dosyaları yokmudur elinizde

Üst Alt