Ie 6.0da Aynı Anda 2den Fazla Dosya Nasıl çekebilirsiniz Tıkla öğren

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S1FR3K1R1C1

Üye
    Konu Sahibi
Ie 6.0da Aynı Anda 2den Fazla Dosya Nasıl çekebilirsiniz Tıkla öğren
Herhangi bir download yöneticisi kullanmayıp Internet Explorer ile dosya çekenlerin şikayetçi olduğu bir konu var: Aynı anda maksimum 2 dosyanın çekilmesine izin verilmesi. Bu rakamı artırmak mümkün. Yapmanız gerekenler şöyle: 1- Registry'i açın ( Başlat -> Çalıştır -> Regedit ) (Star -> Run -> Regedit) 2- Şu bölüme gidin: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ Internet Settings Bu bölüme geldikten sonra, ekranın sağ tarafına sağ tuş tıklayıp yeni bir Dword eklemelisiniz. Dword'ler ve değerleri şöyle olacak: "MaxConnectionsPer1_0Server"=Dword:0000000a "MaxConnectionsPerServer"=Dword:0000000a Bu işlemi yapmak için sağ taraftaki boşluğa sağ tuş tıklayıp, -New - Dword deyip yeni kayıt ismine yukarıda verdiğimiz dword�lerden birincisini yazın. Tırnak işareti olmadan. İşinizi bitirdikten sonra son eklediğiniz değere çift tıklayarak değer olarak "a" girmelisiniz. Tırnaklar yok. Aynı işlemi ikinci Dword için de yapmalısınız.

(alıntı)

sebofb090

sebofb090

Üye
he bilibim bunu ama window kullanmayın yaramaz orda yazdığı hızdı indirmio çok yavaş

depresif

Üye
valla ben bu kodlardan bıktım sistem paso yatıyor flashget kullanmaya devam verdiğin bilgi için saol cihan kardeş

klx7

klx7

Üye
Çok merak ediyorum .Neden download programı kullanmıyorlarda kulaklarını ters elle gösteriyorlar acaba.Getright'tan vazgeçemem.Ama paylaşım için teşekkürler.(bir deneyeyim)

ugurovic

ugurovic

Üye
işe yaradı çok sağol çalışman için

--------------- Ekleme ---------------

çalışman işe yaradı çok teşekkürler kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt