Haber İddia: Windows Phone 10'lu Üst Seviye İlk Cihaz Mayıs Ayında Görücüye Çıkabilir!

Sponsorlu Bağlantılar

...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
İddia: Windows Phone 10'lu Üst Seviye İlk Cihaz Mayıs Ayında Görücüye Çıkabilir!

Windows 10'un tanıtımıyla beraber Windows Phone 10'daki bazı büyük değişiklikler bilindiği gibi 21 Aralık'ta tanıtılmıştı. Bununla beraber kullanıcılar WP10'lu ilk amiral gemisi niteliğindeki telefonun ne zaman çıkacağını merakla beklerlerken, Çinli Windows Phone haber sitesi WPDang'ın bazı kaynaklardan aldığı bilgilere göre Microsoft'un ilk WP10'lu amiral gemisi, beklenildiği gibi Ağustos aylarında değil Mayıs-Haziran aylarında tanıtılacak. Ayrıca bu cihazın Nokiapoweruser'ın haberini doğrular bir şekilde 3D-Touch teknolojisini kullanacağı belirtildi.

Ayrıca Microsoft'un MWC 2015 konferansında iki tane Windows Phone 8.1 yüklü cihaz tanıtacağı gelen diğer bilgiler arasında. Bu cihazların Lumia 1330 ve geçtiğimiz günlerde iddia edilen 830'un bazı özelliklerinden kısılan cihaz olacağı gelen diğer bilgiler arasında.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Amiral gemisi olsun arkadaş ta, bi sızıntı olsaydı keşke

Aybars1979

Aybars1979

Üye
ben daha 520 den kurtulamadım. bari bi amiral çıkarsınlar mevcutların 2. eli ii ce düşsün de onlardan birini alıyım yoksa, daha çok beklerim. yeniler gelmedikçe eskiler değerli kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
microsoftta giriş seviyesiyle kafayı bozdu
bune ya cimrinin verdiği bayram harçlığı gibi :D bi avuç cihaz tanıttı ama aralarında ne üst seviye phablet var nede yüksek kameralı telefon dahası çok tutulan cihazları bulmak artık imkansız

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
bune ya cimrinin verdiği bayram harçlığı gibi :D bi avuç cihaz tanıttı ama aralarında ne üst seviye phablet var nede yüksek kameralı telefon dahası çok tutulan cihazları bulmak artık imkansız

Çin ve Hindistan gibi kalabalık nüfuslu ve giriş seviye cihazların yoğun olarak satıldığı pazarları hedefliyor.

Windows 10'lu amiral gemi cihazlar muhtemelen Mayıs ayı başındaki Build etkinliğinden sonra ortaya çıkmaya başlayacak.

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye

Lumia 630 diyebilirim ama orta seviye sayılır benim telefon bazı özellikleri hariç.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Çin ve Hindistan gibi kalabalık nüfuslu ve giriş seviye cihazların yoğun olarak satıldığı pazarları hedefliyor.

Windows 10'lu amiral gemi cihazlar muhtemelen Mayıs ayı başındaki Build etkinliğinden sonra ortaya çıkmaya başlayacak.
lumia 530 onlara yeterdi oda olmadı 520'nin popülerliği var ama hiç mi gelmiyor akıllarına lumia 1520'nin devamını getirmek geçen sene bi lumia 1820 söylentisi vardı onu çıkarsalar androidi fena sollardı
nokia iyiydi hakkaten

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
neler olacak merak ediyorum ama ben yinede yaz sonunu beklemeyi düşünüyorum belki tek bir cihaz değilde bir kaç iyi cihaz çıkar

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
neler olacak merak ediyorum ama ben yinede yaz sonunu beklemeyi düşünüyorum belki tek bir cihaz değilde bir kaç iyi cihaz çıkar

Benzer fikirdeyim. İlk amiral gemi sorunlu olabilir diyerek peşinden gelenleri bekleyeceğim. Hem zaten elimdeki emekli amiral L920 bozulana kadar bayağı idare eder beni.

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim ve Esendağlı
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Benzer fikirdeyim. İlk amiral gemi sorunlu olabilir diyerek peşinden gelenleri bekleyeceğim. Hem zaten elimdeki emekli amiral L920 bozulana kadar bayağı idare eder beni.
L920'nin bozulmasını beklersen daha çok beklersin:D Acayip sağlam cihaz.

• Beğen
Tepkiler: ON9, suyunsesi ve Esendağlı

skynet

Üye
920 o zaman en sağlam lumiatör mü oluyor :D

suyunsesi

suyunsesi

Üye
L920'nin bozulmasını beklersen daha çok beklersin:D Acayip sağlam cihaz.

O zaman iş görmez hale gelene kadar mı desek. :) O da zor ama en azından donanım olarak çok geride kaldığında yeni bir telefon düşünülebilir.

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Turgay aynı şeyşeri düşünüyoruz

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft'un ileride çıkaracağı Lumia modellerinin birisinde Snapdragon 810 işlemci kullanmayı düşündüğü açıklandı.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
ON9

ON9

Üye
Valla s810 falandan ziyade sistemi daha fazla iyileştirmek için çalışmalılar. 920'mle şu an en son model Dandroidlere kafa tutuyorum ama uygulama kalitesine gelince dandik Ace'deki uygulamaların kalitesi bile bize katbekat fark atıyor. O yüzden sistemi düzelt ve milletin iştahı kabarıp alsın ki geliştiriciler de Adam gibi uygulama yapsınlar.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, suyunsesi ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Valla s810 falandan ziyade sistemi daha fazla iyileştirmek için çalışmalılar. 920'mle şu an en son model Dandroidlere kafa tutuyorum ama uygulama kalitesine gelince dandik Ace'deki uygulamaların kalitesi bile bize katbekat fark atıyor. O yüzden sistemi düzelt ve milletin iştahı kabarıp alsın ki geliştiriciler de Adam gibi uygulama yapsınlar.
Aynen sana katılıyorum,cihazlar harika ama sistemden kaynaklanan eksiklerimiz var.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Acaba telefonlar için olan önizleme sürümünü de azar azar mı verecekler masaüstündeki sürüm gibi...

Bildiğiniz gibi etkinlikte gösterilen masaüstü önizlemesi ile kullanıcılara sunulan masaüstü önizlemesi (build 9926) arasında bazı farklar vardı.

Perdeye yansıtılan bazı özellikler bu sürümden çıkmamış ve önümüzdeki sürümlerde geleceği söylenmişti.

Acaba telefon sürümünde de böyle mi olacak, taksit taksit mi verecekler :hmmm
Gerçi telefona gelen özellikleri etkinlikle doğru dürüst göstermedikleri için neyi eksik neyi tam verdiklerini (yani sonraki buildlerde ekstraların gelip gelmeyeceğini) asla bilemeyeceğiz :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Normal windows'dan bildiğimiz patch'ler ve o meşhur can sıkıcı ikide bir gelen Windows update'ler sizce artık sistemlerin birleştiğinden benzer bir şekilde teflonlara da gelebilir mi?

• Beğen
Tepkiler: ON9

Üst Alt