İç çamaşırları açıkta satılmasın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
İç çamaşırları açıkta satılmasın
Bu gün pazara gittim sıcak tutması için yün içlik alayım dedim giyince ilk başlarda kaşındırıyor ama sonra baya sıcak tutuyor
neyse sonra bir yere sordum yün içlik var mı dediye varmış uygun ölçüde tezgahta ararken bayanın biri
gelip kendine iç çamaşırı baktı, bende o sıra rahat alış veriş yapa bilmesi için tezgahın diyer ucuna geçtim o yöne bakmamak
için özen gösteriyordum

CABBAR

CABBAR

Üye
Yapılsa iyi olur. Daha Geçen arkadaşlarla konuşmuştuk ben bayan olsam onları alırken utanırım demiştim.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Yapılsa iyi olur. Daha Geçen arkadaşlarla konuşmuştuk ben bayan olsam onları alırken utanırım demiştim.
buradakiler utanmıyor şöyle bir tutup bunun bir küçüyü varmı diye soruyorlar

Metin MF

Metin MF

Üye
aynen ya ayrı ayrı satılsın

CABBAR

CABBAR

Üye
buradakiler utanmıyor şöyle bir tutup bunun bir küçüyü varmı diye soruyorlar

Kalın kışlık pijama gibi Ama Daha kısa içlikler var bayanlar için onu almam gerekti bir kere o zaman kompedan'a girmiştim utancımdan 8 olmuştum

Astrosman

Astrosman

Üye
Bu gün pazara gittim sıcak tutması için yün içlik alayım dedim giyince ilk başlarda kaşındırıyor ama sonra baya sıcak tutuyor
neyse sonra bir yere sordum yün içlik var mı dediye varmış uygun ölçüde tezgahta ararken bayanın biri
gelip kendine iç çamaşırı baktı, bende o sıra rahat alış veriş yapa bilmesi için tezgahın diyer ucuna geçtim o yöne bakmamak
için özen gösteriyordum

gel abla ne alırsan 5lira :ehe
not:size söylemiyorum..

Legendary.

Legendary.

Üye
Aynen..Katılıyorum size :oke:

akababa

Üye
hele mağazalarda mankenlere giydiriyorlar seksi çamaşırları onlar daha enteresan geliyor insana .d

BrainHacker

BrainHacker

Üye
için özen gösteriyordum

:kop2: güzel olur.

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
vay arkadaş iste millet görsun diye insanın gözünün içine sokuyorlar :D

MrExpert

MrExpert

Üye
için özen gösteriyordum

Birde şöyle bir durum var karşı cins alırken hiç çekinmiyor çok rahatlar :zzz:

CABBAR

CABBAR

Üye
hele mağazalarda mankenlere giydiriyorlar seksi çamaşırları onlar daha enteresan geliyor insana .d

Geçenlerde 3 apaçi o mankenlerin önüne geçtiler fotoğraf çektiler. Camekan'ın önünde mankenin önüne geçip çektiler :ehe :kop:

Jomolocco

Jomolocco

Üye
aklim almiyor dedigini seninkiler meydan da satiliyorsa onunkilerde satilabilir yani ama sordugu anda aklin baska yerde ise kusura bakmada o senin bilecegin is

bayon

Üye
bende bi mağaza da çalışıyordum bayan arkadaşlar yemekte olduğu zaman kasaya mecburen ben bakıyorum tabi o sıra da bu tür şeyler alıp kasaya gelenler var ben onlardan daha çok utanıyorum ama onlar nasıl olsa beni bi daha görmeyecek edasıyla alıp gittiği için bütün utançligi ben yaşıyordum kötü bi durum :D

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
bende bi mağaza da çalışıyordum bayan arkadaşlar yemekte olduğu zaman kasaya mecburen ben bakıyorum tabi o sıra da bu tür şeyler alıp kasaya gelenler var ben onlardan daha çok utanıyorum ama onlar nasıl olsa beni bi daha görmeyecek edasıyla alıp gittiği için bütün utançligi ben yaşıyordum kötü bi durum :D

Hehe :-]

Bence Sorun Yok .. Kapali Yerlerde Satilan Yerlerde Var .. Ordan Almayipta Acik Yerde Alan Kadinlarin Sorunudur Bence ..

larten123

larten123

Üye
haklısın

- - - Eklendi - - -

haklısın

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
En eski yunan heykellerin çogunda çıplak erkek figuru yer alıyor.
hiç çıplak kadın tasfiri yapılmış heykel yok yunan mitolajısı mısırakadar dayanmakata. genel ahlak kültürü hep
kadınlar üzerinde gelişmiş

bboyQ7

bboyQ7

Üye
için özen gösteriyordum

Usta hangi renkti ? :ehe

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
hiç çıplak kadın tasfiri yapılmış heykel yok yunan mitolajısı mısırakadar dayanmakata. genel ahlak kültürü hep

Kadinlar Ozeldirr .. =]

bayon

Üye

çıplak kadın tabloları bu genellemeye girmiyo sanırım :D neyse konu iyice kayıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...