İbrahim Tatlıses Başından vurulma anı videosu ?

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kişiliğine asla saygı duymadığım - tasnif etmediğim bir sanatçı .
Ama sesine de bir o kadar saygı duyduğum bir kişilik . Geçmiş olsun .

zaza

zaza

Üye
belki ortam sakinleşsin diye söylemiyor olabilirler.hastane prestji vs. cok sacma.böyle bisye kmse izin vermez.

ama bnce ölmemstr
barış akarsu da öyleydi iyileşmesi için uyutuyoruz diyorlardı her geçen gün iyiye gidiyor diyorrlardı ki ben gece s..ar tv de onun için özel yapılan programı izlerken bir iddaa ortaya atıldı barış akarsu öldü diye kesinleşincede hastahanenin önü doldu taştı benden üzüldüğüm için tv kapatıp oturdum yani doktorlar bence saklıyorlar hani yaşasa bile koskoca mermi yemiş kafasına öyle sağlam kurtulamaz yaşaması demek acı çekmesi demek

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
uzun zamandır İbrahim Tatlıses le ilgili bi haber vs. ye rastlamamıştım dün geceye kdr,ilk defa gördüğüm beyaz diye bi kanalda ibo şov vardı,izledim biraz,her ne kdr bazen cıvık,şımarık bi adam olarak görsem de severim kendisini de şarkılarını da,izlerken bi arkadaşımla paylaştım bu konuyu "beyaz diye bi kanal varmış ve ibo şov yapıyomuş orada,severim bu adamı ya,gerçekten güzel şarkı söylüyor" diye...

derken sabah şöyle bir mesaja uyanmak "vay be ibo da vuruldu " :s

şok oldum...Allah hakkında hayırlısı neyse onu versin...gerçekten üzüldüm...

Allah ın verdiği canı onun rızası dışında alanları ya da almayı düşünenleri de Allah ıslah etsin... :dry:

Maşallah bir izlemişsin , pir izlemişsin ... : )

zaza

zaza

Üye
DiaBLoS™;3290467' Alıntı:
Maşallah bir izlemişsin , pir izlemişsin ... : )
herkes sevmiyecek diye bir kural yok ki:islik

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ne alaka zaza ?
Ben ne yazdım , sen ne anlam çıkarıyorsun Allah aşkına ? Pff ...
Sevip , sevmemekle alakalı mesaj nerede , ? Nereden çıkardın bunu , Allah aşkına bir söylesene , göstersene ?

zaza

zaza

Üye
adam seviyor iboyu onu anlatmaya çalışıyorum :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Neden anlatmaya çalışıyorsun ki , zaten mesajında da belirtmiş . Görülüyor bariz şekilde .. Dediğim gibi mevzu sevip , sevmemek falan değil . Extra bir anlam çıkarmana gerek yok .

zaza

zaza

Üye
ya tamam neyse kapatalım ben son durumları merak ediyorum şuan da

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Saat 10.00 da basın toplantısın da , son durumu hakkında bilgiler verilecek .

qrs

qrs

Üye
sesine diycek bişey yok fakat abdullah öcalanın kuzeniymiş diye çok yerden duydum benzerlikleride ortada zaten, bu yüzden hiç bi zaman da sevemedim...
ama bi kaç konserinde tek millet tek dil dediğini televizyonlardan izledim belki böyle demesi ''bazı'' kişilerin hoşuna gitmemiş olabilir diye de aklıma gelmiyor değil...

Samsun55''

Samsun55''

Üye

MetQ7

MetQ7

Üye
Vurulmasına bende şaşırmadım ama en kısa sürede iyileşir inşallah

hoss

hoss

Üye
ilk sayfadaki video da kameramana nasıl saldırıyorlar öyle sanki kameran vurmuş ibo yu küfür ettler kameramana

Üst Alt