İbrahim Tatlıses Başından vurulma anı videosu ?

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İbrahim Tatlıses Başından vurulma anı videosu ?
İbrahim tatlısesin başından vurulduğu sahne videosu izleyen varmı ? internette gördüm video falan var diyorlar ama bulamadım. Gerçekmi bu haber yahu :hmmm izleyen varmı böyle bir haberi ? Şok içerisindeyim şuanda :(

arslansem

arslansem

Üye
Sanatçı İbrahim Tatlıses'in Şişli'de silahlı saldırıya uğradığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Tatlıses'in Şişli'de bir araçtan uzun namlulu silahla ateş edilmesi sonucu başından yaralandığı iddia edildi.Özel Levent Hastanesi'ne kaldırılan ünlü sanatçı daha sonra Maslak Acıbadem Hastanesi'ne sevk edildi. Tatlıses'in sağlık durumu hakkında henüz bilgi edinilemedi.

--------------- Ekleme ---------------

Yani sağlık durumu hakkında bile bilgi yok video nerden olsun şimdi anlamındaydı :)

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Olay yerinde birkaç uzun namlulu silah mermisi bulmuşlar.Sanırım birden fazla silah kullanılmış.Ameliyat 45 dak. sürmüş deniliyor.Şuan yoğun bakımdaymış.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Şuan durumunun ciddiyetini koruduğu söyleniyor ve hala yoğun bakımdaymış.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Asistanı Buket Çakıcı da olay anında yanındaymış ve o da vurulmuş.Şuan Maslak Acıbadem Hastanesi'ndeymiş.Ameliyattan çıkmış.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Şahsını sevmesem de sesi güzeldi...

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Başınız sağolsun ...

buketcik

buketcik

Üye
yazık yaaaa

zaza

zaza

Üye
ya adam mafyaydı illa düşmanı vardır şaşmadım yani...

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Daha ölmedi be! :) adamı zorla öldüreceksiniz.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Muhteşem bir ses gitti,çok yazık oldu çok..

zaza

zaza

Üye
ses'e yazık oldu adama değil...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
"ÇOK ÜZÜLECEKSİNİZ"

Sakıp Sabancı’yı örnek gösteren Tatlıses şunları kaydetti:

“Bu değerlerin kıymetini bilmezsek gittiğimiz zaman çok üzüleceksiniz. 45 senedir, bana yazılan kadar kimseye atılmadı. Bana atılan çamurlar kadar hiç kimseye atılmadı. Bana sataşan kadar kimse sataşmadı. Biz buradayız ama bazıları nerede bilmiyorum. Arıyorum arıyorum bulamıyorum. Niye kayboluyorsunuz abi, ne gerek var. Ne güzel yaşıyoruz, bir lokma ekmeği bölüşüyoruz. Neyin peşindeyiz? Neyin hıncındayız? Ben daha zenginim, ben daha yakışıklıyım, ben daha varlıklıyım. Hepimizin gideceği yer aynı arkadaş aynı. Rahmetli Sabancı da dünyanın zenginlerindendi. Onun da gittiği yer aynı. Ben tanıdım, adam gibi adamdı. Onun için değerlerimize kıymet verelim, yıpratmayalım. Şöhretini kıskanmayalım, yaptığı eserleri kıskanmayalım. Ne kadar güzel o kadar puan alırsın.”

İzleyen varsa dün programında böyle demişti.

zaza

zaza

Üye
"ÇOK ÜZÜLECEKSİNİZ"

Sakıp Sabancı’yı örnek gösteren Tatlıses şunları kaydetti:

“Bu değerlerin kıymetini bilmezsek gittiğimiz zaman çok üzüleceksiniz. 45 senedir, bana yazılan kadar kimseye atılmadı. Bana atılan çamurlar kadar hiç kimseye atılmadı. Bana sataşan kadar kimse sataşmadı. Biz buradayız ama bazıları nerede bilmiyorum. Arıyorum arıyorum bulamıyorum. Niye kayboluyorsunuz abi, ne gerek var. Ne güzel yaşıyoruz, bir lokma ekmeği bölüşüyoruz. Neyin peşindeyiz? Neyin hıncındayız? Ben daha zenginim, ben daha yakışıklıyım, ben daha varlıklıyım. Hepimizin gideceği yer aynı arkadaş aynı. Rahmetli Sabancı da dünyanın zenginlerindendi. Onun da gittiği yer aynı. Ben tanıdım, adam gibi adamdı. Onun için değerlerimize kıymet verelim, yıpratmayalım. Şöhretini kıskanmayalım, yaptığı eserleri kıskanmayalım. Ne kadar güzel o kadar puan alırsın.”

İzleyen varsa dün programında böyle demişti.
beni hayatı ilgilendirmez kimsenin arkasındanda konuşmayı sevmem ama şunu iyi bilin mafya olan bir adamdan ne kadar iyilik bekleyebilirsiniz adamın sataşmadığı kimse kalmadıki kimi görse kafa tutuyor ırak ta ihaleleri hakkıylamı alıyor hayır tehdit ediyor belki siz görmüyorsunuz ama var bu yaşanıyor

Sidretül Münteha

Üye
Konuyu Toplam 66 Kişi okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 65 Misafir)

Vayy Anasını Üzüldüm Mü Onun İçin Bilemiyorum ..
Ama Cok Yanlıslıklar Yaptıgı Kesın...

Birileri İle İş Birlikçi..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
zaza

zaza

Üye
ben sevindim derdim ama ayıp olmasın diye bişey demiyorum sonuçta her an herşey olabilir ALLAHın gazabına uğramak istemem

Sidretül Münteha

Üye
Öyle Ulu Orta Yerde Denmez Bunlar Bosversene..

Üst Alt