Galaxy S3 i9300 I9300 Qs Final Rom (14.07.2015) ●○•°Yeni Final Sürüm°•○●

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Hangi Rom Daha Stabil Ve Başarılı ?

• Android 4.3 Orijinal Türkiye Romu

Kullanılan: 25 27.8%
  • Android 4.4.2 Qs Final Rom

Kullanılan: 65 72.2%

• Kullanılan toplam oy
    90
uzman47

uzman47

Üye
İsinma donma kasma sifir diyebilirim.ekran suresini blekota ve qs romdan daha fazla alacagindan emin ol...

Son düzenleme:

necii

Üye
kardeş animasyonlar kasıyo bende
Dokto 7.3.1 kur bence stabil ve guzel.;)[/QUOTE]
3g görüntülü konuşma varmi doktoda.yoksa eger 3g li görüntülü konusma olan kasmayan bi rom soylermisiniz.güncel

uzman47

uzman47

Üye
3g goruntulu konusma cok mu onemli senin icin. Tango-messenger gibi uygulamalarla goruntulu konusma yapabilirsin.3g gorusmeyi kafaya takmayip stabil ve hatasiz sayilabilecek bir rom ariyorsan dokdo 7.3.1 kur hic dusunme . ;)

sahatay63

Üye
Merhaba arkadaşlar QS-İ9300-KK-FINAL(OE1) romunu boeffla-kernel -6.9 ile kullanıyorum bu kerneli değiştirmek istiyorum eski mesajlarda ki kernel değiştirme adımlarının hepsini uyguladım agni kernel yüklemek için ama birtürlü yüklemiyor yani yukluyor herşey normal gidiyor yukluyor diyor yüklendi diyor sonra tel açılıp kapanıyor bir bakıyorum yine aynı kernel neden acaba?

necii

Üye
3g goruntulu konusma cok mu onemli senin icin. Tango-messenger gibi uygulamalarla goruntulu konusma yapabilirsin.3g gorusmeyi kafaya takmayip stabil ve hatasiz sayilabilecek bir rom ariyorsan dokdo 7.3.1 kur hic dusunme . ;)
diktodan bende memnun kalmistim ancak bana sebekeden Görüntülü konusma olan rom lazım.kasmayan rom lazım ama.qs kullandım enson oda sobrafan hatalar verdi

ferhatcee

ferhatcee

Üye
Merhaba arkadaşlar QS-İ9300-KK-FINAL(OE1) romunu boeffla-kernel -6.9 ile kullanıyorum bu kerneli değiştirmek istiyorum eski mesajlarda ki kernel değiştirme adımlarının hepsini uyguladım agni kernel yüklemek için ama birtürlü yüklemiyor yani yukluyor herşey normal gidiyor yukluyor diyor yüklendi diyor sonra tel açılıp kapanıyor bir bakıyorum yine aynı kernel neden acaba?
Kernel dosyasını sd karta değilde tel. Hafızasına at. Sonra Kernel temizlemeyi yaptıktan sonra agni Kerneli kur. Sebebini bilmiyorum bilmiyorum ama Kernel sd kartta olunca bendede kurmadı tel. Hafızasından sorunsuz kuruldu...

sahatay63

Üye
Dediğiniz şekilde yaptim yukluyor herşey normal tel yeni basliyor yine eski kernel

ferhatcee

ferhatcee

Üye
Dediğiniz şekilde yaptim yukluyor herşey normal tel yeni basliyor yine eski kernel

Ben Boeffla kernel hiç kurmadım. Romu kendi kerneli ile kurup tamamen açıldıktan sonra önce kernel temizliği sonra ( PSN_AGNi_pureSTOCK-v5.9.6r3_Ported-4.4.x_I9300_AROMA) bu kerneli kuruyorum. Kurduktan sonra wipe cache ve wipe dalvic cache yapıp yeniden başlatıyorum. Yalnız Kernel telefonun hafızasında olmayınca kurmuyor. Başka farklı olarak yaptığım bir şey yok..

• Beğen
Tepkiler: kartal2378

sahatay63

Üye

ferhatcee

ferhatcee

Üye
sahatay63 yüklediğin Agni kernel hangisi?

sahatay63

Üye
Kusura bakmayın resim yüklemeyi bir turlu beceremedim çok büyük oldu ekran görüntüsü bu telefon hafızasından da yükledim yine tel açıldıktan sonra böyle
sahatay63 yüklediğin Agni kernel hangisi?
sizin yukarda yazdığınızı da denedim ama en son agni nin 5.9.3 ü denedim

ferhatcee

ferhatcee

Üye
Ben bu linkteki kerneli kuruyorum...

• Beğen
Tepkiler: sahatay63

sahatay63

Üye
Ben bu linkteki kerneli kuruyorum...
Teşekkür ederim bu sefer oldu halbuki dün bu kerneli denemiştim gerçi o zaman hafıza kartından denemiştim peki ne gibi ayarlar yapmam lazım şimdi ne önerirsiniz :)

ferhatcee

ferhatcee

Üye
Ben herhangi bir ayar yapmadım şimdilik, yapan başka arkadaşlar varsa önerilerini yazabilirler..

• Beğen
Tepkiler: sahatay63
ferhatcee

ferhatcee

Üye
Son düzenleme:
HolyAngelic

HolyAngelic

Üye
Bu romu kullanıyorum ama sorunum var. Rehber ya da aramaya tıklayınca birkaç saniye sonra atıyor reset atmak zorunda kalıyorum. Çözümü nedir bu sorun birçok kişide varmış.

meyrock

meyrock

Üye
Bu romu kullanıyorum ama sorunum var. Rehber ya da aramaya tıklayınca birkaç saniye sonra atıyor reset atmak zorunda kalıyorum. Çözümü nedir bu sorun birçok kişide varmış.
Oe1 final Rom şişiyor. Ram yetersiz kalınca rehberden atması kaçınılmaz oluyor. NL1 oe1 e göre daha stabil onu kullan istersen. Ben NL1 i bayağı uzun süre kullandım

uzman47

uzman47

Üye
Oe1 final Rom şişiyor. Ram yetersiz kalınca rehberden atması kaçınılmaz oluyor. NL1 oe1 e göre daha stabil onu kullan istersen. Ben NL1 i bayağı uzun süre kullandım
Nickinin yanindaki v simgesini nasil yapabildin. Ben tapatalk vip 5.4.0 apk kurdum ama yinede vip gorunmuyor..

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
nl1 le oe1 le alakası yok. 1 gb ramli cihaz şişer tabi. günde 1 kere reset atarsan kasma olayını çözersin.

Üst Alt