I8150 wonder [ICS 4.0.4] [AOKP] InDroiD REMICS V4.1 [UPDATED] harika bir rom ben çok beğendim..

Sponsorlu Bağlantılar

digilion

Üye
4.1 rom fena değil ancak goruntulu konusmanin ve radyonun olmaması dezavantaj ha belki radyo kısmını 3.parti yazılımlarla hallederiz ancak goruntulu konuşmaya gelince işler biraz kötü, umarım bir çözümü vardır

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi
4.1 rom fena değil ancak goruntulu konusmanin ve radyonun olmaması dezavantaj ha belki radyo kısmını 3.parti yazılımlarla hallederiz ancak goruntulu konuşmaya gelince işler biraz kötü, umarım bir çözümü vardır

Selam
Görüntülü konuşma esasında var, şöyleki Googletalk var bilirmisin kullanırmısın ama google talkta, tango da görüntülü arayabilir aranabilirsin...

windsson

Üye
karahanliist
çok teşekkürler on numara bir rom gerçekten piyasadaki bütün romları denedim hemen hemen ancak bu romda karar kıldım 5.1in tek eksisi sms olayı onada third-party apps le çözüm buldum go sms pro mesela. ancak cm9 un orjinalinde bulunan arama ekrarnındaki tuş takımını nasıl bu moda ekleyebilirim yardımcı olurmusun teşekkürler...

- - - Eklendi - - -

karahanliist
çok teşekkürler on numara bir rom gerçekten piyasadaki bütün romları denedim hemen hemen ancak bu romda karar kıldım 5.1in tek eksisi sms olayı onada third-party apps le çözüm buldum go sms pro mesela. ancak cm9 un orjinalinde bulunan arama ekrarnındaki tuş takımını nasıl bu moda ekleyebilirim yardımcı olurmusun teşekkürler...

edward2929

Üye
Romu kurdum Şuana kadar hiç sorun yoktur yalnız mesaj yazarken t9 yapamıyormuyuz ?

djkoksal

Üye
Hangi romdan bahsettiğini anlamadım ama eğerki InDroiD REMICS V4.1 den bahsediyorsan herşey çalışıyor.. Wifi modem yapma vsvs çalışıyor sorun yok.
InDroiD REMICS V5.1 den bahsediyorsan herşey çalışıyor ama mesaj yok o nedenle ben yükleme derim..

3G görüntülü arama çalışıyormu peki ?

maygel

Üye
Tek bir sorum olacak. Cepten baglaniyorum onun icin yorumlarin hepsii okuyamadim. 4.1.2 yukledim bluetooth la kablosuz kulakliga baglanmiyor. Acaba binda baglaniyormu denediniz mi

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Şuan bu ROM'da eksik tam olarak nedir ?

Üst Alt