I8150 wonder [ICS 4.0.4] [AOKP] InDroiD REMICS V4.1 [UPDATED] harika bir rom ben çok beğendim..

Sponsorlu Bağlantılar

sadikbircan

Üye
İndroid 4.1 i kullanan arkadaşlar konu güncel değil xda forumunda 5.1 sürümü mevcut.

ramazanköse

Üye
arkadaşlar bu rom larda flash player desteği varmı.

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi

sadikbircan

Üye
Bilgilendirme için tekrar teşekkürler :) Ancak xda forumunda bir sorunla ilgili mesaja rastlamadım.Rica etsem boş bir zamanınızda birkez daha deneyebilir misiniz

yucelkaya

Üye
arkadaşlar rehber ve ayarlara girince arka tarafta bir resim çıkıyo bu resmi yoketmenin bi yolu varmı

batmaz2

Üye
eline emeğine sağlık biraz yavaş hizlandırma programi varmi bu işlerde yeniyim

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi
Beta3 ü de denedikten sonra. İddamda hala ısrar ediyorum. Şarj süresi vs bir çok özellik bakımından bu custom rom piyasadaki en iyi romdur..

- - - Eklendi - - -

eline emeğine sağlık biraz yavaş hizlandırma programi varmi bu işlerde yeniyim
Geliştirici seçenekleri- Pencere ve animasyon özelliklerine gir ordan da animasyonu kapat.. Göreceksin takılma ve hızla önemli değişiklikler göreceksin..

masacre4588

Üye
Kardes bu cwm atmak icin telden terminal emulatoru aciyorum usb hata ayiklama modu acik telde rootlu ama adb shell yazinca adb not found yaziyo bunu nasil cozebilirim bilen varmi

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi
Kardes bu cwm atmak icin telden terminal emulatoru aciyorum usb hata ayiklama modu acik telde rootlu ama adb shell yazinca adb not found yaziyo bunu nasil cozebilirim bilen varmi

Tam olarak ne yapmaya çalıştığını ve hangi program ve dosyları kullandığını sırasıyla anlatırsan o zaman seni anlayıp yardımcı olmaya çalışabilirim..
Ama şu haliyle anladığım kadarıyla senin driver sorunun var.

masacre4588

Üye
Tam olarak ne yapmaya çalıştığını ve hangi program ve dosyları kullandığını sırasıyla anlatırsan o zaman seni anlayıp yardımcı olmaya çalışabilirim..
Ama şu haliyle anladığım kadarıyla senin driver sorunun var.
Bu cvm metodlari varya linkte ben onlardan 2. Metodu seciyorum telefonum rootlu terminal emulatoru aciyorum adb shell yaziyorum adb not found yaziyor diger yazanlari yazmiyorum bolelikle..ama tel rootlu set dns falan sorunsuz calisiyo..uab hata ayiklama.moduda aktif ama anlamadim neden olmuyor.

Kerim.

Kerim.

Üye
cm beta3mu,bu romu mu tavsiye edersiniz?benim icin onemli olan genel performans,oyun performansi,kamera falan.

- - - Eklendi - - -

bu arada bu roma touchwiz nature portlaniyor mu?

masacre4588

Üye
Beyler romu yukledim tamam su simdeki rehberimi nasil gorucem

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi
Beyler romu yukledim tamam su simdeki rehberimi nasil gorucem

Rehberi aç orda tüm kişileri seç listendekileri göreceksin..

- - - Eklendi - - -

cm9 beta 3 daha iyi performs olarak
Ama herşeyin bir bedeli vardır.Şarjı 1 günden az gidiyor..Ben telefonda hiç oyun oynamadığım için çok farklı bir açıdan bakıyor olabilirim..

- - - Eklendi - - -

Bu cvm metodlari varya linkte ben onlardan 2. Metodu seciyorum telefonum rootlu terminal emulatoru aciyorum adb shell yaziyorum adb not found yaziyor diger yazanlari yazmiyorum bolelikle..ama tel rootlu set dns falan sorunsuz calisiyo..uab hata ayiklama.moduda aktif ama anlamadim neden olmuyor.

Senin bu yaptığın yöntemle ben hiç denemedim.. Ben Odinle cwm yüklüyorum. Oldukça kolay ve kısa sürüyor..

stackbyte

stackbyte

Üye
arkadaşlar ben yükledim arka plan resminde bir tane çocuksu resim var bir türlü kaybedemedim onu nasıl kaybedeceğim onu sinirimi bozdu ya japon karikatürü gibi

Ali58_58

Ali58_58

Üye
Konuyu açan arkadaş beta 3le 2arasında gpu performansı farkı var hem temelde aynı cm9 hem yeni 4x kerneli gelcek yüksek ihtimal beta 4ile sonra ona linaro eklenicek iostan bi farkı kalmıyıcak hoş şu anda öyle ama %40artış oranı demek3x+linaro demem oki sen güncel takıl ve konuyuda guncelle

aday1

Üye
Kardes rom iyi de goruntulu gorusme yok galiba. Goruntulu gorusme olmamasi kotu

erdi_s

erdi_s

Üye
CustomRomlarda goruntulu konusma olmuyo bildigim kadariyla. Google goruntulu konusma kodlarini mi yayinlamiyomus oyle bisey galiba

lothar

Üye
custom romlar içinde en iyilerinden diyebilirim.
ama
hızlı harekete tepki vermekti sıkıntı olabiliyor
çok programla çalışıldığında kasmalar olabiliyor iyi bir ram yönetimi lazım
anlaşılmadık yerlerde (rehberi açarken mesela) bazen takılıyor
görüşme ses kalitesinden memnun kalmadım. özellikle hareket halindeyken karşı tarafa giden seste takılmalar oluyor. bu sinirimi bozdu. (inşallah sadece bende olmuştur da roma halel gelmesin :)
ama hakkını vermek lazım aokp iyi çalışmış güzel rom.

Üst Alt