I8150 wonder [ICS 4.0.4] [AOKP] InDroiD REMICS V4.1 [UPDATED] harika bir rom ben çok beğendim..

Sponsorlu Bağlantılar

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
Sağol maxiplus5 e benzemiş

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi
KonnorKenvay
Üstad sen bu romu yükledinmi ? Eğerki yüklediysen telefonu modem olarak yapmayı denedinmi deneyim sonucu buraya yazarmısın..

Teşekkür ederim...

- - - Eklendi - - -

KonnorKenvay
Üstad sen bu romu yükledinmi ? Eğerki yüklediysen telefonu modem olarak yapmayı denedinmi deneyim sonucu buraya yazarmısın..

Teşekkür ederim...

sekromec1

Üye
karahanliist ilgin için teşekur ederim evet benim dediğim telefonu modem yapmak olayı ama olmuyor USB Bağlanıyor sekmesinde o çentiği attığım zaman hata bildirim ekranı geliyor devam ettiğim zaman kople ordan çıkıp ana ekrana dönyör hata budur teşekurler

JosephLion

JosephLion

Üye
arkadaslar romu telefona yukledim ama recovery modda yukledigim zaman hata veriyor tüm söylenenleri yaptim ama yok

nsren

nsren

Üye
bu romu yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. tek kelime ike mükemmel. telefonun ısınma olayı bitti. üstelik kişiselleştirme bakımından çok fazla secenek var. kesinlikle tavsiye edilir. xda da bu rom ile ilgili yorumlara bakarak fikir edinebilirsiniz. sarj bana iki gün gidiyor. ben paylaşmayı düşündüm ama işlerimin yogunlugundan dolayı destek veremem diye paylasmadım. yükleyin pişman olmazsınız. ;)

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi
En baştan başlayalım...herşeyi yeniden bir kez daha dene
CWM YÜKLEMEK İÇİN:
Samsung Galaxy W CWM Yükleme

Kurulum Adımları:

a)Aşağıdaki linkten romu indirip telefonunuzun hafızasına attın...
b) Recovery odinle Telefonunuza yükleyiniz. telefonu CWM de açın.. buraya kadarı zaten hazır. AŞAĞIDAKİ İŞLEMLERİ TEKRAR YENİDEN DENEE....
b)Telefonunuzu Recovory moda alın(Ses açma+home tuşu+açma/kapama)
c)Sırasıyla "Wipe data", "wipe cache", "advanced/wipe dalvik cache" ve "secin.
(telefonunuzdaki artık verileri siler).
d)Mounts&storages menüsünden format system ve format cache secin.(Sistemi tamamen siler).(Ses açma-kısma tuşları ile aşağı tukarı hareket edin ve home tuşu ile seçin.)

- - - Eklendi - - -

Phoneixrap senden ricam aşağıdakileri bir daha denermisin..

En baştan başlayalım...herşeyi yeniden bir kez daha dene
CWM YÜKLEMEK İÇİN:
Samsung Galaxy W CWM Yükleme

Kurulum Adımları:

a)Aşağıdaki linkten romu indirip telefonunuzun hafızasına attın...
b) Recovery odinle Telefonunuza yükleyiniz. telefonu CWM de açın.. buraya kadarı zaten hazır. AŞAĞIDAKİ İŞLEMLERİ TEKRAR YENİDEN DENEE....
b)Telefonunuzu Recovory moda alın(Ses açma+home tuşu+açma/kapama)
c)Sırasıyla "Wipe data", "wipe cache", "advanced/wipe dalvik cache" ve "secin.
(telefonunuzdaki artık verileri siler).
d)Mounts&storages menüsünden format system ve format cache secin.(Sistemi tamamen siler).(Ses açma-kısma tuşları ile aşağı tukarı hareket edin ve home tuşu ile seçin.)

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

karahanliist ilgin için teşekur ederim evet benim dediğim telefonu modem yapmak olayı ama olmuyor USB Bağlanıyor sekmesinde o çentiği attığım zaman hata bildirim ekranı geliyor devam ettiğim zaman kople ordan çıkıp ana ekrana dönyör hata budur teşekurler

BAŞKA BİR USB KABLOSUYLA DENEDİNMİ.
Yanlış anlamış isem kusura bakma : sen bu telefonu usb ile modem yapmaya çalışıyorsun. Esasında birde bu telefonu wrlises modem gibi kullanabilirsin. Çokda başarılı .

JosephLion

JosephLion

Üye
Kardes zip te bir sorun var galiba :/ ben tekrar indireyim deniyeyim ilgin icin cok tesekkur ederim

aryscat

aryscat

Üye
usb modem bağlantısı kurmaya arkadaşlar için söylüyorum. Bu rom da tethering kullanmak için en az xp sp3 gerekiyor. Bu SP2 ve altında tethering calismiyor. Başlığa eklenir yararlı olur

JosephLion

JosephLion

Üye
ARKADASLAR,

Finding update package...
Opening update package...
E: Can't open /sdcard/Download/InDrOiD REMİCS V4.1.zip
(Bad)
İnsallation Aborted

BÖYLE BİR HATA ALİYORUM LÜTFEN YARDİM EDİN :((

sadikbircan

Üye
ARKADASLAR,

Finding update package...
Opening update package...
E: Can't open /sdcard/Download/InDrOiD REMİCS V4.1.zip
(Bad)
İnsallation Aborted

BÖYLE BİR HATA ALİYORUM LÜTFEN YARDİM EDİN :((
İndirme sırasında sorun olmuş tekrar indirmeyi dene.

Kerim.

Kerim.

Üye
oyun performansi nasil?

sadikbircan

Üye
arkadaşlar galaxy w için bütün ics romlarının oyun performansı gayet iyi.

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi
İdda ediyorum İ8150 custom Romların içinde bu rom 1 numara... Ben hala bu romu kullanıyorum...

ferhatat

Üye
arkadaşlar ben bo rom mu yükledim romu paylaşan arkadaşın dediği gibi telofonu modem yapma çalışıyor.ama bilgsayarda internete bağlandktan sonra kısıtlı bağlantı diyor.onuda sorun gider dedikten sonra düzeliyor.bu mesajıda telefonun internetinden bağlanarak size attım.iyi günler:oke:

sadikbircan

Üye
İdda ediyorum İ8150 custom Romların içinde bu rom 1 numara... Ben hala bu romu kullanıyorum...

Evet bu rom gerçekten güzel ama görsel olarak ben daha sade birseyler aradığım için cm9 u tercih ettim.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
xda da yeni versiyon 5.1 çıkmış varmı deneyen yükleme şekli yine aynımı ayrıca v4.1 de boyut 182 mb v5.1 de 208 mb olmuş:hmmm

Sent from my GT-I8150 using Tapatalk

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi
xda da yeni versiyon 5.1 çıkmış varmı deneyen yükleme şekli yine aynımı ayrıca v4.1 de boyut 182 mb v5.1 de 208 mb olmuş:hmmm

Sent from my GT-I8150 using Tapatalk

Şimdi indiriyorum sonra yükleyecem. Eğerki beğenirsem burada paylaşacam..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bende indirdim ama denemedim beğenirsen bende yükleyeyim :)

Sent from my GT-I8150 using Tapatalk 2 Beta-6

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi

Şimdi indiriyorum sonra yükleyecem. Eğerki beğenirsem burada paylaşacam..

Şuan yüklü kullanıyorum. Bir önceki romdan çok bir fark göremedim. Şarjı ve bir ço kkonudaki gördüklerimi olumlu ve olumsuz yönlerini akşama sizlerle paylaşacağım..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Mesajlar çalismadi bende :hmmm

Sent from my GT-I8150 using Tapatalk 2 Beta-6

Üst Alt