Hydra Widget Platform ile Instagram'a Fotoğraf Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Hydra Widget Platform ile Instagram'a Fotoğraf Yükleme
Evet arkadaşlar mümkünmüş. Markete girip Hydra Widget Platform'u kuruyoruz, ardından şuradan Instagraph wgt uygulamasını indiriyoruz.
Hydra Widget Platform'u açıyoruz ve klasör simgesine dokunuyoruz.
Dizinlerden Instagraph'ın olduğu yeri buluyoruz. (Telefondan indirdiyseniz Downloads klasörüne düşer)
Üzerine dokunuyoruz ve Install diyoruz.

Ve karşınızda instagram yükleyicisi. Güle güle kullanın. :)

Son sürüm eklentidedir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kübra_1504 ve dawid

Rastaman_35

Rastaman_35

Üye
Vay güzel olmuş bu. Teşekkürler :9

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Teşekkürler Serdar :)

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
http://www.maxicep.com/symbian-3-di...s-3-wgz-turkce-metyuu-836966.html#post6468228

yeni sürüm. Yaklaşık 1 saat önce geldi.
rica ederim.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bir sorunla karşı karşıyayız. türkçeleştirilen son sürüm hata veriyor. ben şu anda son sürümün orjinalini arıyorum. ilk verdiğim 4.0.1 sürümü ise uygulama tarafından kullanılmaz hale getirilmiş. bir süre beklemenizi rica edeceğim.

- - - Eklendi - - -

ve çalışan sürüm eklenmiştir. :)

kübra_1504

Üye
arkadaslar ben yukledim denildigi gibi yaptim ancak hata veriyor ne yapmam lazim bilen var mi?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Apiler değişmiş olabilir.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yazmayı unutmuşum, bir süre önce geliştiriciyle iletişime geçildiğinde, cihazların rootlu olması gibi saçma bir nedenden dolayı bu yükleyicinin hata verdiğini söylemişti. Yani geliştirici modu open mod vs açıksa hata verirmiş. Açıkçası sebebin bu olduğuna inanmıyorum ama ben de çalıştıramadım.

kübra_1504

Üye
Arkadaşlar yazmayı unutmuşum, bir süre önce geliştiriciyle iletişime geçildiğinde, cihazların rootlu olması gibi saçma bir nedenden dolayı bu yükleyicinin hata verdiğini söylemişti. Yani geliştirici modu open mod vs açıksa hata verirmiş. Açıkçası sebebin bu olduğuna inanmıyorum ama ben de çalıştıramadım.
bende gelistirici modu kapali ama bi kac venetaspft dosyasi var install dedigomde birinde widget woth same unique ID already installed diyor.digerinde could not acces the specified widget package. dogerinde ise failed to extact the config file diyor.yardimci olursaniz cok sevinirim.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Düzgün kurulması için dil dosyaları değiştirilmemiş widget gerekiyor. Configle ilgili hata bu sebeple çıkıyordu sanırım ama yine de yardımcı olamıyorum çünkü kurulduğunda bile fotograf yuklemiyor.

kübra_1504

Üye
Düzgün kurulması için dil dosyaları değiştirilmemiş widget gerekiyor. Configle ilgili hata bu sebeple çıkıyordu sanırım ama yine de yardımcı olamıyorum çünkü kurulduğunda bile fotograf yuklemiyor.
anladim tesekkur ederim de yapan arkadaslar n9 sahibi degil mi onlar nasil yapmis acaba

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
anladim tesekkur ederim de yapan arkadaslar n9 sahibi degil mi onlar nasil yapmis acaba
eski sürümlerde yapılabiliyordu ancak her sürüm güncellemesinde eski sürüm kullanılmaz hale geliyor (uygulamayı açınca yeni sürüme yükseltin diyor ve çalışmıyor). yeni sürümde kimse başaramadı bunu.
geliştirici de adiliğinden (bence öyle) bize bu konuda yardımcı olmuyor.şimdi son sürümle bir deneme yapacağım ona göre sonuçları açıklarım.

Adalı_009

Üye
bu programı kaldırma seçeneği varmı bir arkadaşım programı kurmuş fakat telefondan silinmiyor dedi

Seglopsi

Seglopsi

Üye
hydra'dan siliniyor.

Adalı_009

Üye
Teşekkür ederim bilgilendirme için

Üst Alt