HUAWEİ U8800 İdeos X5 hakkında düşünceleriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
:ehe

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
HUAWEİ U8800 İdeos X5in bi özelliğide cezvederek türk kahvesi yapabiliyorsun :naughty:

• Beğen
Tepkiler: oguzhan mobile
oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
o kadar abartıya gerek yok :yuru:yuru:yuru:yuru

ozifb

Üye
x6 tı martta çıkacak

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
İkinci elini düşünmüyorsan, bu cihaz fiyat/performans kralı.

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
ben biraz ileri görüşlü düşünüyorum 2012 de adobe flash 11 i cıkartırsa ki büyük ihtimal çıkar ozaman taban olarak 1 ghz işlemci tutlabilir buda benim için büyük ihtimal yani ben teli alıp 5 ay flah desteği şstemiyorum. o yüzden biraz beklicem. hem fazla fiyat farkı olacağını sanmıyorum işlemcisi ve hdmı dışında başka hiçbir özellik farkı yok

ozgurcan_21_67

ozgurcan_21_67

Üye
bende huaweı u 3100 war bununla ılgıllı bılgısı olan varmı

tetova34

tetova34

Üye
Sana Tek Kelimeyle Almanı Tavsiye Ederim Cihazı Ala'lı 3 Gün Olcak Onca Cep Degiştirdim Onların Cok Üstünde Bi Telofon...:oke:

fireman87

fireman87

Üye
Marka takıntısı olmayan birine oldukça idael bi cihaz diye düşünüyorum, bazılarımız çün malı diyebiliyor sonucta..

samsunluyasir

samsunluyasir

Üye
arkadaşlar peki ben birşey soracam. ben hep nokia kullanmış biriyim ama, bu x5 gerçekten özellik olarakçok iyi. kvk bayiinden almayı düşünüyorum. ancak radyosu yok galiba değil mi? ve mesaj galeri bölümü nasıl? nokia gibi mi? hani o bölümlerin ekran görüntüsünü alıp koyabilen olursa buraya çok güzel olur.

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Radyosu yok evet mesaj bölümü gayet kullanışlı zaten istediğin şekilde değiştirebilirsin ekran görüntüsü almayı tam olarak bilmiyorum o yüzden koymadım

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Radyosu yok evet mesaj bölümü gayet kullanışlı zaten istediğin şekilde değiştirebilirsin ekran görüntüsü almayı tam olarak bilmiyorum o yüzden koymadım

android uygulamaları bölümünde öyle bi uygulama Vardı. bakabilirsin. :oke:

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Root olmak gerekiyor diye duymuştum o yüzden uğraşmadım

apomsu

Üye
    Konu Sahibi
x5 is the best ! :good: :alkis :yuru :aman2: :bye2:

temelreis78

Üye
ideosun flash destegi yeter ama benim kafam hala x6 da sizce beklemelimiyim
x6 yı beklemeye gerek yok çünkü x5 piyasaya çıkalı henüz 2.5 ay oldu. x6 yı beklerseniz, x7 yi beklemek zorundada kalabilirsiniz:)

halit255

halit255

Üye
3 haftadir kullaniyorum mukemmel bir telefon 580 tl aldim 12 ay taksitle galaxy gio ace yanindan bile gecemez kamerasinda flashda HD film divx filmleri cok Rahat izleniyor

fatih_347

Kapalı Hesap
3 haftadir kullaniyorum mukemmel bir telefon 580 tl aldim 12 ay taksitle galaxy gio ace yanindan bile gecemez kamerasinda flashda HD film divx filmleri cok Rahat izleniyor
BENDE SANA KATILIYORUM GERCEKTEN MÜTHİS BİR TELEFON BUGÜN ELİME Bİ N8 GECTİ AMAN ALLAHIM O NE ÖYLE :aha: