HUAWEİ U8800 İdeos X5 hakkında düşünceleriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

apomsu

Üye
    Konu Sahibi

Aynı fiyata şunu al o çok daha iyi dediğiniz telefonlar varsa yorumlarınızı bekliyorum '!

MBrkA

MBrkA

Üye
480x800 piksel ekranı var.
3.7" ekran var.
O fiyata başka telefon yok.Gio var ama x5 giodan iyi.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bence gayet güzel bi telefon. Çin malı alma falan diyenler var ama ben nedense güveniyorum. Yerinde olsam alırdım. :oke:

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
arkadaşım bede almayı çok düşünüyorum. arkasında 2 yıl kvk garantisi var ve flash 10.3 sorunsuz yükleniyormuş. benim kafama takılan x6 yı beklemelimiyim

nonamex

Üye
Olumlu, Turkcell'in çalıştığı bir marka Huawei (Turkcell VINN ve T10 huawei ürünü)

elmas14

elmas14

Üye
Hiç düşünmeden al şu an benim elimde mevcut çok güzel cihaz :D

apomsu

Üye
    Konu Sahibi
saolun :good: telefonun özellikleri iyi Huawei hakkında da önyargılı olmamak gerekir bence (h)

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Ben aldım bence harika.O fiyata alıncak en iyi telefon :oke:

61semih

61semih

Üye
telefonun ozellıklerı cok iyi muhtemel sıkıntıları yok degıl gerek2.el dekı satısı olsun gerek malzeme kalıtesı olsun bunlarıda zamanla ogrenebılırız acnak.bunun dusında ıyı ama benım tercıhım gıo oldu.cok telefon degıstıren bırısı oldugumdan dolayı elden cıkarırken sorun yaşamak ıstemedım

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
ideosun flash destegi yeter ama benim kafam hala x6 da sizce beklemelimiyim

onurgunay35

onurgunay35

Üye
x6 nın ne zaman çıkcağı belli değil x5 zaten x6 yı aratmaz :oke:

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
x6 nın hdmı cıkısı, 1ghz işlemcisi ve 8mp kamerası beni cezvetti.

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Siz bilirsiniz kendi kararınız tabi x5ten pahalı olacağı için özellikleride üstün olacaktır.

haltie

haltie

Üye
sanırım bende ideos x5 alıcam bu gidişle.:) işlemcisi,flash desteği,ekran çözünürlüğü,malzeme kalitesi,fiyat ve kvk güvencesiyle gözüm kapalı alabileceğim bir telefon haline geldi.emsallerine 2 kat para verileceğine bu paraya alınabilecel güzel bir cihaz

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
sanırım bende ideos x5 alıcam bu gidişle.:) işlemcisi,flash desteği,ekran çözünürlüğü,malzeme kalitesi,fiyat ve kvk güvencesiyle gözüm kapalı alabileceğim bir telefon haline geldi.emsallerine 2 kat para verileceğine bu paraya alınabilecel güzel bir cihaz

ben galiba ideos x6 yı beklicem

bide turkcelle mesaj ettım getireblirmisiniz die. sizde mesaj atın ne kadar istek o kadar iii

fatih_347

Kapalı Hesap
HALİT BEYBİLE ALIN DİYO ÜSTADa:tşk: :disko:

onurgunay35

onurgunay35

Üye

%100 öneririm. :oke:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: oguzhan mobile
oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
Bizde insaniz öle deil mi¿ :ehee

----------Eklendi @ 21:12:49 ---------- Yazıldı @ 21:11:30 ----------

apomsu sen karar verdin mi¿

• Beğen