Huawei U8650 Sonic ( Turkcell T20 ) için CyanogenMod 7.2 Root İçinde

Sponsorlu Bağlantılar

ilaseta

Üye
gardaş telefon modem olmuyor

AggressivePsycho

AggressivePsycho

Üye
Arkadaşın dediği adımları takip edin.Waiting for device hatasını ise bu adımlarla halledin, harfi harfine yazdım sorun olmaz yani, hata işletim sisteminde ki yüklenmemiş/güncelleşmemiş/eksik android sürücülerinden kaynaklanıyor.çözümü ise gayet basit:

Waiting for Device Hatası: Bilgisayarınızın telefonu bulamaması.Bu da sürücü yüklenmediği/güncelleştirilmediği için oluyor.

1- Telefonu açık olarak pc ye usb ile bağlayın.
2- Telefonu pc'ye bağladığınızda Mobile Partner gibi şeyler gelcek USB Depolama aç "demediğiniz" taktirde.Orda ki drivers klasöründe adb klasörünü bilgisayarın bir köşesine kurun.
3- Telefonu USB Hata Ayıklama ve Uyanık Kal seçeneklerini işaretleyerek komple kapatın.
4- Telefon kapanırken USB kablosu bilgisayara bağlı olmalı.
5- USB bağlı olan telefonu ses kısma ve power tuşlarına basılı tutarak açın.10-15sn bekleyin, Turkcell yazısı çıkacak ve öyle sabit kalacak.
6- Sonra DriverTool'u kurun. Daha sonra Aygıt Yöneticisini açın.
7- Aygıt yöneticisi açtıktan sonra donanım değişiklerini tara deyin. Güncelleştirme isteyen bir Android sürücüsü bulacaksınız. Onu güncelle deyin.
8- Yüklenecek sürücüyü PC bulsun ya da siz elle yükleyin gibisinden birşeyler olacak.Elle yükleyin deyin.
9- Telefonunu usb ye taktığınızda mobile partner cart curt olan klasör varya.O klasördeki ADB klasörünü -pcye atmıştınız hani- pcden bulun ve konum olarak seçin.PC güncelleştirmeye başlayacak.
10- Driver Tools ve arkadaşın diğer, burdan verdiği adb klasörlerini kurun.Gerisi ilk sayfadaki gibi.Ben driver kurmayı anlattım. Bol şans :)

murat_83

murat_83

Üye
linklerin hiçbiri çalışmıyor ki ustam... sana nasıl +rep vereyimki bu durumda

rustemteksoy

rustemteksoy

Üye
kardeşim ben herşeyi yaptım CWM cyanogenmod fln telefon açılırken TURKCELL diyo sonra Cyanogenmod geliyo ama Cyanogenmod yazısı hep tekrarlanıyo

Peocawe

Peocawe

Üye
kardeşim ben herşeyi yaptım CWM cyanogenmod fln telefon açılırken TURKCELL diyo sonra Cyanogenmod geliyo ama Cyanogenmod yazısı hep tekrarlanıyo

Kardeşim recovery menude ki wipe seçeneklerini uygulamamışsındır. Farklı bir custom rom yükle recovery den ama wipe seçeneklerini uygula önce. Daha sonra tekrar wipeleri uygulayarak cyanogeni kur.

berk09

berk09

Üye
link ölü kardeş bi ilgilensende faydalansak..

berkant84

Üye
[h=1]telefonuma yeni rom yükleyeceğim fakat CyanogenMod mönüsü açılmıyor. Ses açma yada ses kısma basılı tutuyorum ama aynı kalıyor acılmıyor yardımcı olursanız sevınırım[/h]

12sefa12

Üye
Arkadaşlar romu kurdum ama google play yerine market var google play olarak güncellemesi gerekmiyormu? T20 ilk aldigimdada market vardi ama sonradan güncellenmişti bu romda niye olmuyor bi ayarmı lazım...?

brk38

brk38

Üye
Arkadaşlar romu kurdum ama google play yerine market var google play olarak güncellemesi gerekmiyormu? T20 ilk aldigimdada market vardi ama sonradan güncellenmişti bu romda niye olmuyor bi ayarmı lazım...?

kendisi hal oluyo bir süre sonra

Dolu07

Dolu07

Üye
burda anlatım mevcut

rabıtt

Üye
hacım hafıza kartına ext3 bölümü açtıktan sonra normal update.zip dosyasını seçebiliyon anladın sen
muhterem hemşehirliyiz ben tam bilmiyorum kusuruma bakma bana bi anlatim yapabilirmisin

Üst Alt