huawei ideos x5 ics güncellemesi yardım edin :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x2cyber2x1994

Üye
    Konu Sahibi
huawei ideos x5 ics güncellemesi yardım edin :(
arkadaşlar huawei ideos x5 telefon var elimde.ics yüklemem lazım fakat android hakkında pek bi bilgim yok.
şuan fabrika ayarlarına döndüm ve 2.3.5 yüklü. huaweinin sitesinden ics güncellemesi indiriyorum ama oda
ideos x5 proya göre olan güncellemesi. pro olmayan sürüm için ics yi nerden indirebilirim ve nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

legolas29

legolas29

Üye
Huawei nin siteye bak yada andronova. Com a gir bi eski adı google android.gen.tr

fthkrtp

Üye
arkadaşlar huawei ideos x5 telefon var elimde.ics yüklemem lazım fakat android hakkında pek bi bilgim yok.
şuan fabrika ayarlarına döndüm ve 2.3.5 yüklü. huaweinin sitesinden ics güncellemesi indiriyorum ama oda
ideos x5 proya göre olan güncellemesi. pro olmayan sürüm için ics yi nerden indirebilirim ve nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Samet.25

googleden bak cikar karsina

Purgatory-

Purgatory-

Üye
xda yada dh ye bak orda var anlatimlar

Ali58_58

Ali58_58

Üye
xdada aura rom var gayet iyi ama sana birşey söyleyim ben custom romları baya bir bildiğim halde zorlandım aura ics 4.0.4 yüklemek için fabrika sürümünü 2.3.6ya güncellemen lazım o kolay ama bundan sonra cmw kazandrımak biraz zorlaşıyo anlamıyorsan bu işlerden hiç uğraşma derim ama birde huewei x5 içinde 4.0.4 vermişti ama eminim çok takılmalar yaşayacaksındır yinede sen bilirsin mesaj atarsan dahada yardımcı olurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt