Telefon Tavsiyesi Huawei Ascend P7 beyaz renkli alınırmı

Sponsorlu Bağlantılar

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Ascend P7 beyaz renkli alınırmı
Slm değerli Maxicep ailesi Huawei Ascend P7 alınırmı yanılmıyorsam Android 5.1.1 güncellemesi dağıtılmaya başlanmış OTA üzerinden ben biraz araştırdım çok güzel ve performans olarakta iyi bir telefonmuş. 4G desteğide varmış sizce bu telefon alınırmı.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İsteklerinizi karşılayacağına eminseniz alınabilir tabiki.

• Beğen
Tepkiler: abuzer02
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Huawei Ascend P 7 'nin önerilerinize göre artı ve eksilerini söylerseniz çok sevinirim yarın alacağım bu cihazı lütfen acil yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

askımm

Üye
Ark bn de alcaktim cihaz gzel ama sar degeri standartlarin üstündeymis ytupda tanitimlari cok izledim öyle diyodu gnel.anlamda gzel cihaz bizzat elden de inceledim :) ayrica sen hangi fyatdan bldun bilmiyorum ama aveada 1200 diyo degmez o paraya zaten 950 civarinda piyasaya cikmisti bildigim dolar yzundn ... Ckmisti bn en son baktigimda.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Ben ikinci el alacağım kardeşim
Tanıdık bi telefoncu var kutu garantili bana uygun verecek telefonu 500 yada 550 tl arası alınırmı

askımm

Üye
O fiyatsa al kacirma :) derim ama iyi bi incele

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
O fiyat aralığında cihaz bulamadım Sony xperia z alacaktım daha önce kullandığım için lollipop güncellemsinden sonra çok ısınıyor şarz kötü durumda hemen bitiyor samsung galaxy s4 o da yine aynı lollipoptan sonra kasma ve donmalar aşırı bi şekilde telefonu mahvettiler şarz kötü durumdu hemen bitiyor bide kronik soyulmalar var samsunglarda onun için bu fiyat aralığında en iyisi yine Huawei Ascend P7

askımm

Üye
Bncede fiyat olarak kacirma derim 64 bit destegi var lolipop yolda isini grür ...

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış anlamyın sakın Sony ile Samsung'u kesinlikle kötülemiyorum çok kaliteli markalar ama dediğim sorunlar bunlar fiyatı yükseltseydim başka cihazlar düşünebilirdim ama bütçe bu kadar maaalesef

askımm

Üye
S4 kullandim orj rom da kullanmadim lolipop da cok ktüydü z2 kullandim asiri isinma vardi abim kullaniyo onu bnde huaweg7 alcktim 1 hafta arastrdim gitdim inceledim ama fiyat ucuk gldi .. Note3 alcaktim derken elden note4 aldim rast geldi bnada :),

• Beğen
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı inceledim temiz sıkıntı yok
5 inç ekran full HD 1920×1080 ekran çözünürlüğü 441 ppi
2GB ram 16 gb dahili hafıza sd kart takılabiliyor arttıralabilir hafıza 32 gb ve üstü
13 MP arka kamera 8 MP ön kamera
Nfc
4G şebeke desteği
Corning gorilla glass 3 cam ekran kalitesi
Metal cam ve polikarban nano teknolojisi ile kaliteli gövde
V.s say say bitmiyor ha bide OTA üzerinden Android 5.1.1 güncellemesi dağıtılmaya başlanmış haberlerde çıktı sağlam kaynaklardan gördüm
S4 kullandim orj rom da kullanmadim lolipop da cok ktüydü z2 kullandim asiri isinma vardi abim kullaniyo onu bnde huaweg7 alcktim 1 hafta arastrdim gitdim inceledim ama fiyat ucuk gldi .. Note3 alcaktim derken elden note4 aldim rast geldi bnada :),

Hayırlı olsun kardeşim Note 4 çok güzel bi seçim

askımm

Üye
İns hayrlisi olur kardesim... İyi incelediysen simdiden hayirlisi olsun ins

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
EYVALLAH kardeşim yarın bakacam İNŞALLAH ğişman olmam bu cihazı almaya
Pardon pişman diyecektim

askımm

Üye
EYVALLAH kardeşim yarın bakacam İNŞALLAH ğişman olmam bu cihazı almaya
Pardon pişman diyecektim
İns kardesim kullandigin da huawe knusu var oraya yazarsin artı eksi yönlerini hayirli aksamlar...

• Beğen
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Gerçi bu kadar üstün özellik yeterde de artar bence o kadar yüksek fazla para verip aynı özellikteki başka bi cihaz almaya gerek yok bence tek soru işaretim Huawei'nin diğer markalar gibi sstış politikasının iyi olmaması tek çekindiğim konu bu başka cihaz gerçekten on numara
İns kardesim kullandigin da huawe knusu var oraya yazarsin artı eksi yönlerini hayirli aksamlar...

EYVALLAH kardeş iyi akşamlar çok sağol

Üst Alt