Htclerde wifi sorunları yaşayanlara yardımcı olabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caafatih

Üye
    Konu Sahibi
Htclerde wifi sorunları yaşayanlara yardımcı olabilirim
Arkadaşlar htcnin bazı telefonlarında wifi bağlantı sorunları yaşanabiliyor bu sorunlar hakkında sizlere yardımcı olabilirim

furkann-blgn

Üye
kardeş ben tarama yaptığımda kablosuz ağları bulmuyor ne yapabilirim ???

caafatih

Üye
    Konu Sahibi
bulmuyor mu yoksa görüpte bağlanmıyor mu ?

dagkulu

Üye
merhaba.. şimdi benim sorunumda şu..

ben connectify programını pc ye kurdum.. kablolu ağı wifiye dönüştürdüm. küçük laptopla sorunsuz wifi ağı yakalayıp evin içinde heryerde kullanıyorum. ama cep telefonumdan kulanamıyorum..
telefonum htc wildfire ve modem sabit ip kullanıyor... yeğlenen dns sunucusu 4.2.2.4 diğer dns sunucusu 4.2.2.6 olarak ayarlı.. bu koşullarda küçük laptoptan wifi sinyali alıyor ve kullanıyorum ama bir türlü cep telefonumda beceremedim ne ayar yapayımda ein içinden balanabileyim şu internete..

fgurses

fgurses

Üye
bende iş yerimdeki wifi ağına giremiyorum benm dışımda herkes baglanabiliyor yardım pls

orzala70

orzala70

Üye
Arkadaşım wifi sorunlarımız hakkında yardımcı olaibilirim demişsin benimde benimde bir sorunum var ben htc sensation kullanıcısıyım. Cihazı yeni aldım sayılır daha düne kadar bir sorun yoktu ama bugun cihazın wirelessinde bir sorun oluştu. kablosuzu açtığımda cihaz donuyor ve yeniden başlıyor bunu sürekli yapıp duruyor acaba sorun nedir yardımcı olur musunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...