HTC Wildfire S Unlock oldu :)

Sponsorlu Bağlantılar

KELGER

KELGER

Üye
kardeş bu siteden indirdiğimiz dosyayı nasıl kuruyoruz anlamadım.
PG7610000_Marvel_hboot_1.08.0099_20111216 şöyle bir 25 mb lık exe indi htc syncc ve usb ayıklama modunda bağlıyorum.exeye iki kere tıklayıp ileri ileri şeklinde değilmi kurulum.

cemdroid

cemdroid

Üye
evet o şekilde htc sync programını kapat bilgisayardan istersen ama gerek yok sanırım direk kurması lazım sen ne hatası alıyorsun?

• Beğen
Tepkiler: KELGER
KELGER

KELGER

Üye
kardeş bağlantı aynı update ye tıklayınca send diye bişey yazıyor doluyor bir daha sendeing %15 deyken error 191 veriyor

----------Eklendi @ 11:09:00 ---------- Yazıldı @ 11:05:32 ----------

kardeş nolur yardım et kafayı yiyecem herkes yapıyor ben yapamıyorum

cemdroid

cemdroid

Üye
rom desteklenmiyormu diyor? Rom Not Supported mı yazıyor yani?

----------Eklendi @ 11:22:11 ---------- Yazıldı @ 11:19:20 ----------

fastboot erkarnına bakabilirmisin bi Hboot versiyonun kaç ben 2.3.5 Türkçe yükleyemediğimden bilmiyorum hangi versiyonu yüklediğinide 1.03 müdür?

KELGER

KELGER

Üye
2.14.468.1 image versiyon yazıyor altta update ye basıyorum.
From image versiyon 2.14.468.1
to: image version : 2.17.0.0 next next telefon telefon kapanıyor ekranda htc yazıyor ve hata Error (191):ROM IS NOT SUPPORTED

cemdroid

cemdroid

Üye
KELGER bir döküman hazırlıyorum istersen bekle az sonra yayınlıcam orda açıkladım neyi nasıl yapacağınızı ordan denersin.

KELGER

KELGER

Üye
bekliyorum

omfaryaz

omfaryaz

Üye
bende bekliyorum dev.htc sitesinin talimatlarına göre hareket etmeyi denedim fakat "fastboot oem get_identifier_token" kodunu girdiğimde hata veriyor ne yaptımsa sitenin istediğikodu çıkaramadım youtube da video falan var ama aynısı olmuyor hata nerede çözemedim.

deftercim

Üye
2.14.468.1 image versiyon yazıyor altta update ye basıyorum.
From image versiyon 2.14.468.1
to: image version : 2.17.0.0 next next telefon telefon kapanıyor ekranda htc yazıyor ve hata Error (191):ROM IS NOT SUPPORTED
Bende de ayni sorun var.
Seni bekliyoruz Cemdroid kardes

bytiesto

Üye
Türkçe orjinal 2.3.5 romu arkadaşlar buyrun. güncelleme yapmadan önce yedeklemiştim.Belki işe yarar diye

cemdroid

cemdroid

Üye
deftercim CWM kurduysan cyanogenmod 7 yi indiriceksin bu adresten yalnız orjinal romunun backup ını almanı şiddetle tavsiye ederim dönmekde zorluk çekmemek açısından sonra indirdiğin zip dosyasını sd karta atıcaksın. recoveryi açıcaksın ordan önce wipe factory setting diceksin akabinde de install sd kart kısmından kurucaksın bu kadar. ama tekrar söylüyorum mutlaka al backup ını pişman olma kolay gelsin

wolfakin

Üye
cemdroid arkadaşımyine ben:ehe
romun backup ını nasıl alırım..

cemdroid

cemdroid

Üye
Clock Work Mod kurdunuz mu wolfakin? romun backupını Clock Work Mod recoveryle alabilirsiniz

Androidist

Üye
deftercim CWM kurduysan cyanogenmod 7 yi indiriceksin bu adresten yalnız orjinal romunun backup ını almanı şiddetle tavsiye ederim dönmekde zorluk çekmemek açısından sonra indirdiğin zip dosyasını sd karta atıcaksın. recoveryi açıcaksın ordan önce wipe factory setting diceksin akabinde de install sd kart kısmından kurucaksın bu kadar. ama tekrar söylüyorum mutlaka al backup ını pişman olma kolay gelsin

Bu romu stock kernelle mi kullanıyorsun?

wolfakin

Üye
yok akşam ilk işim clock work u kurmak ozaman.
teşekkürler

Androidist

Üye

Downgrillchild'ın aria için düzenlediği kernel var. Onunla çok çok daha iyi çalışıyor. Alquezin açtığı konuya bak orada linki var xda'da. Sd kart yüklendikçe force close hataları alabilirsin data2sd'nin kötü yanı da bu :( class10'da olsa farketmez ona bir çözüm getirseler iyi olacak..

ssea06

Üye
arkadaslar forumda yazilanlari okudum ve anladim kadariyla htcdevden unlock yapinca dil degisyo diyosunuz. peki htcdevdeki htc TUR turkce mi. yok degilse romun yedeni alip yapmam lazim galiba

Üst Alt