Xiaomi Mi 8 Bootloader Kilidi Açma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Xiaomi Mi 8 Bootloader Kilidi Açma
Xiaomi Mi 9'un tanıtımının yapıldığı şu sıralar geçtiğimiz yılın amiral gemisi olan Xiaomi Mi 8 halen en popüler ve en güçlü cihazlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Çentikli ekran, yüz tanıma sistemi ve Snapdragon 845 işlemci gibi üst düzey özelliklerinin yanında uygun fiyat etiketi ile kısa süre içerisinde milyonlarca adet satmayı başaran Xiaomi Mi 8'in devam modeli olan Mi 9 yarın düzenlenecek olan bir etkinlik ile resmi olarak tanıtılacak.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu yazımda halen Mi 8 kullanan veya fiyatlar yavaş yavaş düşmeye başlamışken Xiaomi Mi 8 satın almayı düşünenler için Mi 8 bootloader kilidi nasıl açılır ? Kısaca anlatacağım. Aşağıdaki basit işlemlerin ardından sizde Xiaomi Mi 8 bootloader kilidini açarak cihaz üzerinde tam yetkiye sahip olabilirsiniz. Önemli Not: Bootloader kilidini açtığınız zaman cihazınızda bulunan bütün veriler sıfırlanacaktır. Bu sebeple bütün dosyalarınızın yedeğini almanızı öneriyoruz.

Xiaomi Mi 8 Bootloader Kilidi Açma

Xiaomi Mi 8 Unlock başvurusu için öncelikle telefonunuzun ayarlar menüsüne girin ve hesaplar kısmına girerek herhangi bir Mi hesabı ile giriş yapın veya yeni bir Mi hesabı oluşturun. Daha sonrasında ayarlar menüsünden telefon hakkında kısmına girerek MIUI sürümü yazısına 5-6 defa üst üste tıklayın ve geliştirici seçeneklerini açın. Şimdi ayarlar menüsünden ek ayarlar kısmına girerek geliştirici seçenekleri menüsüne girin. Buradan USB hata ayıklama ve OEM Kilidini ( OEM Unlock ) açık hale getirin.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ardından yine geliştirici seçenekleri menüsünde yer alan Mi Kilit Açma ( Mi Unlock Status )menüsüne girin. Aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Buradan sonra alttaki butona basarak cihazınızı Mi 8 bootloader kilidi açma işlemi için kayıt ettirmiş olacaksınız. Bu kayıt işleminin ardından 15 günlük beklemenin sonunda ( bu süre şirketin politikası gereği bazen değişebiliyor daha kısa olabiliyor ) cihazınızın kilidini telefonu bilgisayara bağlayarak Mi Unlock Tool programı ile açabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Albeyaz02 ve TheNightMare.


Üst Alt