HTC Wildfire S Unlock oldu :)

Sponsorlu Bağlantılar

KELGER

KELGER

Üye
eyvallah inince deniyorum

----------Eklendi @ 15:37:16 ---------- Yazıldı @ 15:20:24 ----------

error 131 dedi

cemdroid

cemdroid

Üye
allah allah ben indirdim direk kurdum hiç bir sorun çıkmadı sen htc sync modunda htc sync kapalı ve usb debugging aktif bir şekilde yapıyorsun dimi?

• Beğen
Tepkiler: KELGER
KELGER

KELGER

Üye
evet ama şu an orjinal rom 2.3.3 yüklü ondan olmasın

cemdroid

cemdroid

Üye
şimdi cyanogenmod 7 kurdum güzel bişeye benziyor :) sevmeye başladım ben bu unlock işini

KELGER

KELGER

Üye
Error(131) müşteri numarası hatası

rom güncelleme programı android telefonu güncellemek olamaz.
doğru ROM Update Utility olsun ve lütfen tekrar deneyin

cemdroid

cemdroid

Üye
sana özel mesajdan msnimi vermiştim ekle istersen

TeAmo42

TeAmo42

Üye
hayırlı olsun diyelim :sarıl:

cemdroid

cemdroid

Üye
KELGER romu yüklemeden önce bir denesene 2.3.5 Güncellemesi çıktı diyorlar doğrumudur

firtan

Üye
ben bu htc dev sitesine üye olmaya çalışıyorum fakat bir türlü aktivasyon maili gelmedi 2 gündür bekliyorum ama yok. bu arada türkiye için 2.3.5 güncellemesi yayınlandı

KELGER

KELGER

Üye
evet hacı 2.3.5 çıkmış indiriyorum saol sayende haberim oldu.
Telefonun içinden indiriyorum.
msn ekledim seni

KELGER

KELGER

Üye
evet kurdum kilidi değişmiş bunu unclock etsem ingilizce mi olur

cemdroid

cemdroid

Üye
walla hocam denemeden göremezsin ne desem yalan olur ama zannetmiyorum dilin değişeceğini sadece Hboot u güncelliyo anladığım kadarıyla banada bu 2.3.5 TUR un rom dosyası lazım nerden bulcam bilmiom bakalım. senin sd karta falan indirdimi cihaz bunu?

KELGER

KELGER

Üye
kardes senin icin tüm klasörlere baktım ama yok kurulduktan sonra silmis herhalde

----------Eklendi @ 20:50:28 ---------- Yazıldı @ 20:25:19 ----------

yani sen unclock yapmadan öncede mi ingilizceydi telefonun.o zaman ben htc dev den indirdigim proyla unclock edeyim yarın

cemdroid

cemdroid

Üye
evet benim unlock yapmadan önce ingilizceydi 2.3.5 güncellemesi olmadığından o zaman mecbur 2.3.5 ingilizce güncelleme kurmuştum. :) şimdi türkçeye dönmeye çalışıyorum bakalım 2.3.3 e düşürdüm ama gene ingilizce unlock yaptığımdan türkçeye dönmem zor olucak gibi ama bir şekilde dönücez :)

charlie21

Üye
bende cok denedim olmadi htcdev uu ruu indirdim burda suyliyenleri aynen yaptigim halde hata veri yor ( error 191 ) ben yurdisinda getirdim su anda 2.3.5 yuklu ve inglizce ... ben turkce yapmak istiyorum ...... lutfen yardim simdiden tesekurler

cemdroid

cemdroid

Üye
charlie21 hangi ülkeden getirdin ve cihazın üzerinde yazılım versiyonunu yazarsan sana yardımcı olmaya çalışırım Türkçe yapmanda. ama Türkçe yapabilmen için bootloader ı unlock yapman şart.

KELGER

KELGER

Üye
cemdroid sence ben unclocu deneyeyim mi ingilizceye dönüşürmü acaba

cemdroid

cemdroid

Üye
walla hocam sen bilirsin ama bence root olmak istiyorsan s-off yaptırma bootloader ı unlock yap ingilizce olayından emin değilim ama dediğim gibi ben şu anda 2.3.3 Türkçe Orjinal roma geri döndüm hemde rootlu bir şekilde Güncelleme denetlediğimde güncelleme bile çıkıyor gerçi yüklerken hata veriyor ama bugün yarın onuda güncellerim bir yolunu bulup

KELGER

KELGER

Üye
hayır denedim yine olmadı

cemdroid

cemdroid

Üye
demekki türkiyedeki cihazları unlock etmek için Hboot versiyonu henüz çıkmamış dilersen bekle dostum yok ben hemen yapmak istiyorum dersen ingilizce roma geçicen unlock edip türkçe rom yüklücen sen bilirsin

Üst Alt