Telefon Tavsiyesi Htc One M8 - LG G3

Sponsorlu Bağlantılar

relax.tr

relax.tr

Üye
m8 bana Cidden daha güzel geliyor :D Millet arayüz falan Saçmalıyo Ama Hepsi kolaylıkla kişisellestirilebiliyor . Hem şahsen m8 tasarım olarak Sonyi katlar diye düşünüyorum her zaman arkası oval olanlar ele daha Iyi oturur Bende Hem malzeme kalitesi olarak m8 yüksek oranda metal içeriyor

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Şimdi Millet m8 2 z2 3gb ram çok fark eder diyor kafamı karıştıran kısım orasi benim
Çok fark etmez arkadaşım ikisinin de sana sunduğu boş ram miktarı hemen hemen aynı. Zaten ram fazla olmasından ziyade ne.kadarını kullanıcıya sunuyor ona bakmak önemli. Ben şahsen htc ara yüzünü sevmiyorum ama z2 kullanıcısı olarak diyorum htc al derim en azından tasarım güzel

relax.tr

relax.tr

Üye
Mesela telefonda Twitter Whatsap opera clash şampiyona dream league biraz da program falan yüklesem Pek problem olmaz Ama mesela iki tane yüksek boyutlu oyun yüklü olsa nasıl olur performansta ?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Mesela telefonda Twitter Whatsap opera clash şampiyona dream league biraz da program falan yüklesem Pek problem olmaz Ama mesela iki tane yüksek boyutlu oyun yüklü olsa nasıl olur performansta ?
Sıkıntı olmaz olamaz çünkü ben önceki telim note2 de asfalt 8 ve fifa 2015 yüklü idi.ikisini de aktif oynuyordum telde sıkıntı olmuyordu. Bunlarda hiç olmaması lazım olursa ayıp ederler :-)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
relax.tr

relax.tr

Üye
hafızaya fazla yüklenmem :D hafıza kartı yetiyo artıyo bile :D Neyse Ben m8 alayim en azından tasarım güzel

gölgee_65

gölgee_65

Üye
hafızaya fazla yüklenmem :D hafıza kartı yetiyo artıyo bile :D Neyse Ben m8 alayim en azından tasarım güzel
Dediğim kardeş ben htc arayüzü sevmiyorum ama z2 den daha mantıklı çünkü z2 sorunlar dolu bir tel ve şans işi deme sana da denk gelme ihtimali yüksek ve öyle olursa canın sıkılır baya benden demesi. Parana yazık olmasın ama bence e8 var m8den fazla farkı da yok fiyatı da iyi onu da tavsiye ederim

relax.tr

relax.tr

Üye
Bro Bende Yazın alacam :D Sen Al sonuçları aktar :D
Yok amiral gemisi olacak Illa ki :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Dediğim kardeş ben htc arayüzü sevmiyorum ama z2 den daha mantıklı çünkü z2 sorunlar dolu bir tel ve şans işi deme sana da denk gelme ihtimali yüksek ve öyle olursa canın sıkılır baya benden demesi. Parana yazık olmasın ama bence e8 var m8den fazla farkı da yok fiyatı da iyi onu da tavsiye ederim

Bro Bende Yazın alacam :D Sen Al sonuçları aktar :D
Yok amiral gemisi olacak Illa ki :D
M8'in tasarımı beğeniyorum diye ısrarlar belirtmiş E8 tavsiye biraz garip oldu :D

Luck Star

Luck Star

Üye
Telefon almaya gidecek olsam o bütçeyle Z3 Compact alırdım kesinlikle. Veya Xperia P2 bekle bi bak özelliklere internetten.

relax.tr

relax.tr

Üye
:D Neyse Sony her Yerde var htc olsun farklılık olsun

Luck Star

Luck Star

Üye
HTC de iyi ben kullanmadığım için bilmiyorum her yerde metal cihazlarda kasa açıklığı sorunu olduğunu duydum. Şahsen böyle bir sorun olursa o telefonu kullanmam ben. Bir de HTC nin kamerasını sevmedim , ultraymış oymuş buymuş yazıyor ama benim dandik g2 den kötü çekiyor :D

relax.tr

relax.tr

Üye
g2 güzel cihaz bence :D

Luck Star

Luck Star

Üye
g2 güzel cihaz bence :D

Malzeme kalitesi (hissiyat kesinlikle çok iyi yere düşmesini kast ediyorum :) ) daha iyi olsa bir de kamera FPS si sony ve htc gibi olsa + hoparlör biraz daha kaliteli olsa evet gerçekten mükemmel diyebiliriz hız konusunda sorunsuz bir cihaz ancak artık her telefon hızlı (samsung hariç) o yüzden yeni alacağım telefonda 1- tasarım 2- kalite ararım ben :) bu arada LG G2 kamera konusunda yanlış anlaşılmasın video 30 ve 60 fps sorunsuz takılmadan çekiyor, hatta mod ile 120fps 720p bile çekiyor + 4K 30fps ancak fotoğraf modunda iken kamerayı hareket ettirince yavaş hareket ediyor nedense :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Halen daha samsung hariç diyenler var daha kaç kez tekrarlasak yetmiyor arkadaşlara.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Önceden çok kez anlatırdım ama zihniyet aynı olunca artık uğraşasım gelmiyor. :)

relax.tr

relax.tr

Üye
Bugün arkadaşın g2si Okulda yaklaşık 1m den Yere düştü ekranda kırılmaz jelatin vardı buna rağmen ekran paramparça oldu sınıfça Yastayiz :D

Üst Alt