Yardım HTC kullanan arkadaşlar yardım edermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
HTC kullanan arkadaşlar yardım edermisiniz
arkadaşlar ben samsung sony nokıa cok kullandım sony ve samsungda kendımı kurtaracak derecede bılgım var ama bu HTC gıbı kıl bir telefon gormedım elımde eski model htc desire 300 var telefonun romunda sorun var yukledıgım bır uygulamadan kaynaklı telefona format atayım dedım tele fona format attım teledon acılırken kırmızı bır yazı gelıyor

This build is for
development purposes only
Do not distribute outside of HTC
without HTC's written permission.
Failure to comply may
lead to legal action.
şimdi ben bu telefona kapalıyken nasıl rom atıcam beni bilgilenendirirseniz cok sevinirim
samsung veya sony veya nokıa olsa öperim ben onu elimden kacmaz :D ama htc ilk defa kullanıyorum daha dogrusu kardesımın yardım edersenız cok sevınırım telefon 1 haftadır yatıyor kapalı :(

tayren

tayren

Üye
arkadaşlar ben samsung sony nokıa cok kullandım sony ve samsungda kendımı kurtaracak derecede bılgım var ama bu HTC gıbı kıl bir telefon gormedım elımde eski model htc desire 300 var telefonun romunda sorun var yukledıgım bır uygulamadan kaynaklı telefona format atayım dedım tele fona format attım teledon acılırken kırmızı bır yazı gelıyor

This build is for
development purposes only
Do not distribute outside of HTC
without HTC's written permission.
Failure to comply may
lead to legal action.

şimdi ben bu telefona kapalıyken nasıl rom atıcam beni bilgilenendirirseniz cok sevinirim
samsung veya sony veya nokıa olsa öperim ben onu elimden kacmaz :D ama htc ilk defa kullanıyorum daha dogrusu kardesımın yardım edersenız cok sevınırım telefon 1 haftadır yatıyor kapalı :(

Htc kullanmıyorum ama bakabilirsin

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler kardeş cvp ıcın ama bu htc desire 300 g3 mini için

Üst Alt