HTC desire 816 unlock bootloader sorunu yardim lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

hakoes

Üye
    Konu Sahibi
HTC desire 816 unlock bootloader sorunu yardim lutfen
Merhaba arkadaşlar ben 4 ay önce Vodafoneden HTC DESIRE 816 aldım sora bır program yüklemek ıcın telefonumu rootladım ama son çıkan güncellemeler ıcın tekrar rootlu telefonumu orjınal halıne cevırıyım derken telefon açılış ekranında htc yazısında kaldı açılmıyor kapalı durumda ıken telefonu şarza yada bılgısayara bağlayınca direk fastboot modunda acılıyo benım asıl sorunum bende htc dev sıtesınden aldığım unlock.code var cmd ıle komut verıyorum ve telefon unlockbootloader kısmına gelıyo ve orda ıkı tane seçenek var bırıncı seçenek unlock yapmak ıstıyorum gıbı bırsey dıgerı hayır ıstemıyorum gıbı ben unlock yapmak ıstıyorum secenegını secıyorum sora telefon açılıp kapanması lazım unlock ıcın ama olmuyor kırmızı bır yazı cıkıyo ıngılızce olarak (This build is for developert

Do not distribute outside of htc without htc s written permission

Failure to comply way lead to legal action) ve oyle kalıyo dıger secenegı secınce telefon tekrar bastan başlıyor ve açılış ekranında htc yazısında kalıyo ve unlock yapamadığım için telefona hiçbir şey yükleyemiyorum iki haftadır internette aradım ve bu konu hakkında bir şey bulamadım eger bu olayın çözümünü bilen varsa lütfen bana nasıl yapacağımı analatabilirmi

Şimdiden teşekürler

Üst Alt