HTC iki amiral gemi çıkaracak!

 • 19 Eylül 2012
 • 1804 Okunma
 • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  HTC, mobil alanındaki stratejisini değiştiriyor. Son duyumlar HTC'nin iki amiral gemi birden çıkaracağı yönünde. Tayvanlı telefon üreticisi bugün akşam ilk WP8'li telefonlarını tanıtacak ve bu telefonlardan bir tanesinin, android'deki amiral gemi olan One X'in Windows Phone versiyonu olması bekleniyor.

  HTC Global Satış ve Pazarlama Müdürü Jason Mackenzie, etkinlik öncesi BBC'ye yaptığı konuşmada :“İki amiral gemimiz olacak” dedi. “Daha önce WP7 alanında amiral gemi olarak öne çıkacak bir fark yaratamadık. Piyasaya dönüp baktığımızda, tıpkı rakiplerimiz gibi bizim de bu konuda hata yaptığımızı düşünüyorum."

  HTC birkaç saat önce resmi facebook ve twitter adresinde WP8'li telefona benzeyen bir resim yayınladı (Yukarıda). Daha önceki sızıntılar, Accord isimli bir cihazın HTC 8X adıyla tanıtılacağını ve Nokia'nın Lumia serisi gibi rengarenk (mor, yeşil v.b renklerde) piyasaya sürüleceğini öngörüyordu.

  HTC, WP8 işini gerçekten ciddiye alıyor. Ama bu alanda kendisinden daha geniş pazarlama bütçesine sahip Samsung ve Nokia gibi markaların yarattığı izdiham arasında kaybolmamak için sıradışı birşeyler çıkarması gerektiği çok açık.

  Etkinlik hakkındaki diğer söylentiler ise, HTC'nin One X5 adında 5 inçlik bir phablet (telefon tablet) ve HTC One X'in gelişmiş versiyonu olan HTC One X+'nın da tanıtımının yapılacağı yönünde.

  Bugüne kadar ortaya çıkan sızıntı ve söylentilerinin ne derece gerçek olduğunu HTC'nin bu akşamki etkinliğinde öğreneceğiz. Bakalım HTC, yeni çıkaracağı WP8 telefonlarıyla mobil dünyasında ses getirebilecek mi?
   


  Yazan: bulutsuzgece
  Cihanî Sultan ve yilmazaga bunu beğendi.
 2. Bazi seylerin yeni yeni dank etmesi biraz pahaliya mal oldu ama artik gercegi gorduklerine gore rekabetci bir htc her zaman kullaniciya yarar getirir. Insallah nokia lumia920den cok daha ustun ozelliklerde bir cihazla gelirler.
   
  kullanıcıadları ve bulutsuzgece bunu beğendi.
 3. Valla One X'in Wp8 versiyonunu tanıtsın hemen alırım :eller:
   
 4. Yine de Lumia 920 diyorum... :hih:
   
 5. Hocam 4 çekirdekli Lumia'nın daha iyi olabileceğini düşünüyorum ama HTC 4 çekirdekli bir telefon tanıtırsa almayı düşünebilirim.Ben en az Nokia kadar HTC'den de ümitliyim çok güzel telefonlar çıkaracak ve Nokia'ya güzelcene rakip olacak.Bizde bu rekabetten faydalanacağız :eller: Tabi inşallah fiyatları -Nokia kadar olamaz tabi ama- uygun olur...
   
 6. HTC Cikarirsa Eger Lumia 920'den Ustun Bir Cihaz .. Sonra Nokia'da Cikarir ..

  Sonra Samsung'da Karisir Isin Icine .. Onlar Rekabetteyken Bizde Burda Faydalanirizz .. :)
   
 7. Apple?Sony?Motorola?Huawei?...:D
   
  Mazlum Somer bunu beğendi.
 8. Apple wp8e gecsee muthis olur
   
 9. Saçma, asla geçmez
   
 10. Kesinlikle Imkansizz .. :)
   
 11. :eller:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 20:24