HTC explorer 4aylık satsam mı yoksa rootlasam mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

imrancalis

Üye
    Konu Sahibi
HTC explorer 4aylık satsam mı yoksa rootlasam mı?
Selam arkadaslar telefonumdan memnunum yalniz birsey haricinde oda dahili hafiza sorununun olmasi.en az 1.5 yil garantisi var telefonun sizce bunu kaça satabilirim? yada hafiza problemini rootlayarak cozebilirmiyim dusunceleiniz nelerdir?

61semih

61semih

Üye
ben önceden gio kullanıcısıydım rootlasan da tam randıman alamıyorsun.
sıkıntı oluyor.rootlu link2sd ler ext3 oluşturmalar sıkıntı işler.
android telefon alacağınız zaman dahili hafızasının yüksek olmasına dikkat edin 2gb hafızada bile sıkıntı olabiliyor.kurulu programları kaldırsanda birşetler kalıyor telefonda ve zamanla doluyor ve silemiyorsun
benim eski telefonun ram i 280mb dı.herkez ram canavarı android diyor ama hiç ram sorunu yaşamadım.aynı anda 4 5 oyun bile(deneme amaçlı)çalıştırıyordu.

amcalu1

amcalu1

Üye
Selam arkadaslar telefonumdan memnunum yalniz birsey haricinde oda dahili hafiza sorununun olmasi.en az 1.5 yil garantisi var telefonun sizce bunu kaça satabilirim? yada hafiza problemini rootlayarak cozebilirmiyim dusunceleiniz nelerdir?

Rootlarsan hafıza sorunun kalmaz bir de rom atarsın performansı iki katına çıkar benimkinde jaggy rom var xda ya bak orada anlatiyorlar rootladiktan sonra niye bu zamana kadar rootlamamisim diyeceksin

imrancalis

Üye
    Konu Sahibi
bu root ve rom olayini pek bilmiyorum.Bu telefonu 400-450 arasnda satsam yerine de 700tllik bir telefon alablrm ama hangisini yapsam bilemiyorum

juristokrat

juristokrat

Üye
bu root ve rom olayini pek bilmiyorum.Bu telefonu 400-450 arasnda satsam yerine de 700tllik bir telefon alablrm ama hangisini yapsam bilemiyorum

paran varsa daha iyisini al ama rooot ve dahili hafıza sorunu çözülebilir sorunlar.xda da çok iyi romlar var xperia cm9 cm10 miui falan.jaggy rom da dil sorunu var.yarı türkçe olarak kullanirsin

amcalu1

amcalu1

Üye
Satabilirsen sat ama telefonun dan memnunsan root şart ıngilizcen varsa xda ya bak yerine Ace 2 alabilirsin 700 tl civarıdir tahminen veya az daha koyup 2.el galaxy s2 alabilirsin bende gs2 ve explorer var ikiside kullanışlı telefonlar

Placebo-

Placebo-

Üye
Satman daha iyi olur. Rom, root uğraşma. :)

imrancalis

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim telefondan menunum baya hemde ama sanirim satarimki ise girip kazanirsam galaxys2 alablrm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt