HTC Evo 3D Kullanıcıları Klübü-Tüm Evo'cular buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
HTC Evo 3D Kullanıcıları Klübü-Tüm Evo'cular buraya!
Başlıkta belirttiğim gibi bir EVO'cular klübü kurmak istedim. Koskoca maxicepte bu konuda lazımdır diye düşündüm. Özelliklere geçmeden evvel Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich sürüm yükseltmesinin nasıl yapılacağını açıklayan konuyu buraya eklemek istiyorum:
http://www.maxicep.com/htc/htc-yasa...urulur-detaylar-ekran-goruntuleri-666370.html

AYRICA, CUSTOM ROM'LARDAN BURADA BAHSETMİŞTİM: https://www.maxicep.com/forum/konu/cozuldu-htc-cihazlara-custom-rom-yuklemeli-miyiz.809909/

HTC Evo 3D

Dünyayı sizin gibi 3 boyutlu gören bir telefon

Şimdi fotoğraflarınız, yaşadığınız o anın kendisi kadar derinliğe sahip olabilir. HTC EVO 3D, fotoğraf ve videolarınızı 3D olarak çekebiliyor, 3 boyutlu gösteren gözlük kullanmaya gerek kalmadan izleme keyfini sunuyor. Göz kamaştırıcı 4.3 inç qHD ekranı sayesinde web sitelerini çok net, görselleri keskin ve videoları inanılmaz bir akışkanlıkla görüntülemenize olanak veriyor.

İnanılmaz bir görüntü deneyimi
Geniş 4.3 inç piksel zengini QHD ekran, internet sayfalarını çok net, görselleri keskin ve videoları inanılmaz bir akışkanlıkla görüntülemenize olanak veriyor. Gişe rekoru kıran en son filmleri HTC Watch'dan izleyin. Filmi indirmeye başlamanızla seyir keyfinizi de başlatabilirsiniz. HTC Watch, ayrıca internet bağlantınızı da sürekli takip ettiğinden, seyir keyfiniz yarıda kesilmez.

Dilediğiniz boyutta paylaşın
HTC EVO 3D sadece 3 boyutlu çekmekle kalmaz, fotoğraflarınızı ve videolarınızı pek çok farklı yoldan paylaşmanıza da olanak sağlar. HTC Sense ile, eserlerinizi dilerseniz özel seyircilerinizle televizyonundan ya da Facebook, Twitter ya da YouTube aracılığıyla tüm dünya ile paylaşın.

VİDEOLAR

ÖZELLİKLERİ

-CPU İşlemci Hızı

1.2 GHz, çift çekirdekli
-Depolama
Telefon dahili hafızası:1 GBRAM:1 GB
-Genişletme yuvası:
microSD™ hafıza kartı (SD 2.0 uyumlu)
-Bağlantı parçaları:
3.5 mm stereo kulaklık girişi
mikro-USB 2.0 (5-pin) mobil yüksek çözünürlüklü video linkli giriş (MHL)
-Sensörler
Gyro sensör
G-Sensör
Digital pusula
Yakınlık Sensörü
Ortam Işığı Sensörü
-Güç & Pil
Pil Tipi: Şarj edilebilir Lityum-ion batarya
Kapasite: 1730 mAh
-Konuşma süresi:
WCDMA:450 dakikaya kadar
-Bekleme süresi:
WCDMA:355 saate kadar
-Multimedya
Galeri, Müzik ve FM Radyo
Kablolu kulaklıklar için SRS sanal ses sitemi
Telefonunuzdan televizyonunuza veya bilgisayarınıza kablosuz medya aktarımı için DLNA
-Desteklenen ses formatları:
Oynatım:
.aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma (Windows Media Audio 9)
Kayıt .amr
-Desteklenen video formatları:
Oynatım:
.3gp, .3g2, .mp4, .wmv (Windows Media Video 9), .avi (MP4 ASP and MP3), .xvid (MP4 ASP and MP3)
Kayıt .3gp
-Internet
3G:

14.4 Mbps kadar indirme hızı
5.76 Mbps kadar yükleme hızı
-GPRS:
114 kbps kadar indirme
-EDGE:
236.8 kbps kadar indirme
Wi-Fi:
IEEE 802.11 b/g/n

Kullanıcılar:
- veyseloglu
- mesut 1979
- virus19
- crazy_oruc
- best tiger
- D-WADE BURAK
- ömnb
- gunti66
- hakes31
- tur
- mooncrown_ksk
- Mahmutylmz0
- by_mecho
- engin_ex
- hcssndl
- kaan_187
- iswwail
- SIMONS
- cilenti1

Konu sahibi arkadaşımız foruma giremeyeceğini açıkladı. Ancak klüb kapanmayacak.

• Beğen
Tepkiler: Credit ve cideli11

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Hayırlı olsun teşekkürler kulüp için bölümün daha canlı olmasını sağlayacaktır eminim :alkis

• Beğen
Tepkiler: akman_12

mesut1979

Üye
slm,arkadas bende htc evo 3d var ben bu telefonu nasil root yapabilirim internette bakmadigim yer kalmadi hepsi custom rom ne söylüyor ama ben orjinal romu root yapmak istiyorum.

virus19

virus19

Üye
Bende evo 3d kullanıcısıyım klübe benide eklerseniz sevinirim :)

Birde birşey sormak istiyorum biri sizi aradğında arayanın resmi bende bulanık görünüyor sizde de öylemi görünüyor çok sinirimi bozuyor bu sorun

• Beğen
Tepkiler: cinicin08
hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Bende evo 3d kullanıcısıyım klübe benide eklerseniz sevinirim :)

Birde birşey sormak istiyorum biri sizi aradğında arayanın resmi bende bulanık görünüyor sizde de öylemi görünüyor çok sinirimi bozuyor bu sorun

Ben one S kullanıyorum aynı sorun bende de var sanırım genel..

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Ne cevap verecekler ! her zamanki gibi başlarından savacaklar başka bi şey bildikleri yok inan su forumdaki insanlar onlardan daha bilgili ..

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
ben de yaklaşık 6-7aydır kullanıyorum.. beni de yazin

best tiger

Üye
EVO 3d ye göre rom var mı bilgilendirirseniz sevinirim

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
romları xda developersdan bulabilirsiniz :oke: tatildeydim şimdi sizleri ekliyorum :)

virus19

virus19

Üye
2 aydır kullanıyorum ama kapağın yan taraflarından çıtırdı geliyor normalmi bu

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
iyi olmuş bu konu teşekkürler :)

best tiger

Üye
arkadaşlar bilgi sahibi olan varsa romlar hakkında yardımcı olsa tüm evocular yararlansa olmaz mı bana çok karışık geldi

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bilgi sahibi olan varsa romlar hakkında yardımcı olsa tüm evocular yararlansa olmaz mı bana çok karışık geldi

:hmmm tamam; bi donanım habere bakayım... (konunun üst kısımlarından bi yere ekledim :oke: )

- - - Eklendi - - -

2 aydır kullanıyorum ama kapağın yan taraflarından çıtırdı geliyor normalmi bu

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

ben 3 aydır kullanıyorum öle bişiye rastlamadım :hmmm

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
Benıde yaz benı sukurler olsun acılmıs grubumuz :D yanlız bu telefondakı yakınlık sensoru nasıl kullanılıyor su arama yaparken kulagına yaklastırınca ekran kararıyor bu ozellıgımı kastedıosun :D

yckoc2004

Üye
Yckoc2004 olarak bende HTC EVO 3D cihazı kullanıcisiyim. Ics 4.0.3 sürüm. Beni de ekleyin.

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
yahu klüp yapmışsın paylaşım yok bir şeyler eklede yararlanalım

Üst Alt