HTC Evo 3D Kullanıcıları Klübü-Tüm Evo'cular buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

virus19

virus19

Üye
Bu aralar ROM'larla baya uğraşıyorsun anlaşılan :D güzel bir sense 4.0 ROM'u bulmuştum, lolic sense diye, telefonun şarjı 2-2,5 gün falan gidiyordu. Overclock veya ıbıdık-zıbıdık tuhaf özellikler yok fakat oldukça memnun olduğum bir rom'du. denemeni tavsiye ederim :)
Link atabilirmisin yas4v10 kullanıyorum uzun zamandır. Sense 5 optimize etmeye çalışan geliştiriciler var onları bekliyorum :) link atarmısın bana deneyeyim dediğin gibi gidiyorsa şarjı mükemmelmiş :)

cehege

Üye
arkadaşlar merhaba son 3 gündür çektiğim çileden bahsetmek istiyorum.
abim buna root atalım kilit tuşuna basınca açmak oldukça vakit alıyor dedi.
bende unroot ettim cihazı sonra smiui romunu yükledim. wireless çalışmadı. sonra başka bir rom attım tekrar bu kez cihaz hiç açılmamaya başladı. En sonunda Miui_shooteru_3.4.5_b3bc4e4a55_4.1 romu yükledim bu kez cihaz mi ekranına kadar geliyor ve açılmıyor. stock rom ve önerisi olan var mı?

virus19

virus19

Üye
arkadaşlar merhaba son 3 gündür çektiğim çileden bahsetmek istiyorum.
abim buna root atalım kilit tuşuna basınca açmak oldukça vakit alıyor dedi.
bende unroot ettim cihazı sonra smiui romunu yükledim. wireless çalışmadı. sonra başka bir rom attım tekrar bu kez cihaz hiç açılmamaya başladı. En sonunda Miui_shooteru_3.4.5_b3bc4e4a55_4.1 romu yükledim bu kez cihaz mi ekranına kadar geliyor ve açılmıyor. stock rom ve önerisi olan var mı?

S-Off olmadığın için Htc'nin belirli kısıtlamaları altında olduğunda boot bölümüne tam olarak erişim yerine sadece okuma erişimine sahip oluyorlar.Bu da yüklenen "Custom Rom"ların "boot.img"lerini yazmamalarına neden oluyor.
Çözüm olarak:
a.Cihazınızı "FASTBOOT"da başlatın ve bilgisayara bağlayın.
b.İndirdiğiniz "Custom Rom"un içinde bulunan "boot.img" isimli dosyayı bulun.[Genellikle ana klasörde bazen "kernel\shooteru" klasöründe bazen de farklı yerlede olabiliyor arayıp bulmalısınız.]
c. Harddiskminizin ana klasörüne "Android" isimli klasör açalım ve "boot.img"i buraya atalım
d."Başlat/Çalıştır"ı açın ve "cmd" yazıp onaylayın.
e.Şimdi Harddiskimizin ana klasöründe açtığımız "Android" isimli klasöre erişeceğiz.
Siyah komut satırına "cd (harddisinizin adı [genelikle "c"]:/Android" yazın. (örn "cd c:/Android)
f.Komut satırına
fastboot flash boot boot.img yazın ve onaylayın.
g.Döngünün bitmesini bekleyin.
ğ. "BootLoop" ve "Wifi" sorununuz bu şekilde çözülür.

ustegmen24

ustegmen24

Üye
arkadaşlar merhaba. benim htc evo garantisi biter bitmez ön kamerada sıkıntı çıktı. ön kamerayı açıyorum. siyah ekran geliyor tlf kitleniyor. sonra arkada çalışmıyor. kapatıyorum arka düzeliyor ama ön hiç çalışmıyor. bazen arka kamera ters çalışıyordu. şimdi ön hıç çalışmıyor. herşey orijinal hiçbişey yüklemedim. cihaz açılmadı. güvenli modda ön kamera sıkıntısız çalışıyor ama normalde çalışmıyor ne yapmalıyım yardım edermisiniz

virus19

virus19

Üye
arkadaşlar merhaba. benim htc evo garantisi biter bitmez ön kamerada sıkıntı çıktı. ön kamerayı açıyorum. siyah ekran geliyor tlf kitleniyor. sonra arkada çalışmıyor. kapatıyorum arka düzeliyor ama ön hiç çalışmıyor. bazen arka kamera ters çalışıyordu. şimdi ön hıç çalışmıyor. herşey orijinal hiçbişey yüklemedim. cihaz açılmadı. güvenli modda ön kamera sıkıntısız çalışıyor ama normalde çalışmıyor ne yapmalıyım yardım edermisiniz
Güvenli modda düzgün çalışıyorsa yüklediğin uygulamalardan biri etkiliyordur fabrika ayarlarına geri dön düzelir dostum.

ustegmen24

ustegmen24

Üye
cvbın için teşekkürler saolasın. dediğin gibi yaptım formatladım hiç bir pro yüklemedim. tlf tam boş. şimdi telefonu açtım çalıştı. on dakika sonra ikinci açışımda yıne ön kamera siyah yani kitlendi. sanki ikinci açışta bişey devreyemi giriyor. ama hiç bir pro yüklü deil. bu telefonu cok seviyorum sıfır aldım 3 boyutu olduğu için vazgeçemiyorum. bu arıza güncellemeden sonra çıktı. bir sitede demişlerki. s-off yap rot flaşla düzelir. boot surumu 1.53 0007 ya bitürlü s off yapamadım. usb bağlantısı boot ta görünüyor msdosda asd dosyalırını gösterirken hata veriyor. o uzun kodu girecek etaba gelmiyor.peki s off yapmadan orijinal rom yüklemek olurmu. yada güncellemeyi geri alabilirmiyiz.

sinyalci52

Üye
Arkadaslar dokunmatik iyice kafayi yedi algilamiyor kendi kendine bisiler yapiyor. Orjinal roma donersem belki duzelir umudu var.kisacasi Orjinal roma donmek istiyorum. Size birkac sorun olacak

Soff olmalimiyim Hboot 1.49 dusurmelimiyim

Kolay bir cozumu varmi

Yardimci olursaniz cok sevinicem.

Rockman98

Üye
Ben de HTC Evo3D kullanıcısıyım. Eski telefonum hala çalışıyor.

Rockman98

Üye
aynenn ben de var ya çözümü yok mu

Resmin çözünürlüğü düşük yada fazla geliyor olabilir. Arayan resimlerinde hangi çözünürlüğün kullanıldığını bilmiyorum. Ona göre resmi scale etmek gerekebilir.

Üst Alt