[ HTC Desire C ]>> | Unlock Bottloader | - |Root | - | Rom Kurulumu | +| Bootloader| (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
Onu alacagına Motorola Atrix almanı öneririm. 275ppi , 1gb ram , dual 1ghz işlemci , 4" ekran boyutu , 540x960 çözünürlük ,Corning Gorilla Glass 2 ekran , 16gb depolama ,parmak izi okuyucu vs galaxy w'den daha ucuz daha performanslı :)

Android Police

Android Police

Üye
Motorola lg felan öyle modellerle aram yok sanki yan sanayiymiş gibi geliyor insana desire c yi 300e satabilirsem s3 mini alıcam olmazsa w düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: kernelci necip

Aquess

Üye
@_AyhaN_ iznin olursa başka bir sitede paylaşabilir miyim ?

Android Police

Android Police

Üye
paylaşmak için izin mi ?:kop:

ayhan da zaten bunu xda dan almış googıla yaz desire c rom xda diye her bi halt çıkıyo

• Beğen
_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
@_AyhaN_ iznin olursa başka bir sitede paylaşabilir miyim ?

Tabi paylaşabilirsin. Yalnız konununun linkini özel mesajla yada cevap olarak buraya atarsan iyi olur.
paylaşmak için izin mi ?:kop:

ayhan da zaten bunu xda dan almış googıla yaz desire c rom xda diye her bi halt çıkıyo

modaco ve xda'daki konuları burda topladım. Ayrıca linkleri ve resimleri yeniledim. Bir izin istemekte çok zor geldiyse.

Android Police

Android Police

Üye
bide senin dediğin cyanogenmod10u SeanyM yapıyor dimi hatta dsdroid 1.0 adlı bir romu da geliştiriyormuş da var

- - - Eklendi - - -

ne zaman çıkıcak acaba sabırsızım

• Beğen
_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi

Yukarda bir kısım dosya paylaştı. Tam olarak ne zmn biteceği belli değil ama bildiğim kadarıyla camera ile wifi üzerinde çalışıyor.

Cm9'da çalısmadığı gibi cm10'da da çalısmıyor. Ayrıca cm10'da 800mhz işlemci istiyormus galiba telefonun işlemcisi çok düşük oldugundan cyonogenmod 'dakiler kodlamıyor. Sonradan telefon kalıcı zarar görebilir diye cm9'uda xda'dan biri kodlamış wifi , camera , audio çalıştıramamış mesaj attım ona tekrar uğraşmıyacağını söyledi. Eger 1 ay içinde yapabilirse yapmaya çalışcak yapamassa bırakır heralde yakında bende emekli edicem zaten telefonu

Android Police

Android Police

Üye
htclerin çilesi çok bidaha alırsam 3 olsun diyorum ve htc nin ceosunun anasına saydırıyorum:ah

• Beğen
_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
pandawillden newman n2 getirtmeye çalışcam telefonu satam :)

Android Police

Android Police

Üye
yan sanayi mi ?

• Beğen
_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
yan sanayi derken huawei gibi çin malı yalnız 1000 tllik telefondan daha iyi performansı kısaca

işlemci: Samsung Exynos 4412 Quad-core,1.5GHz
ekran k.(GPU):Mali 400MP
android 4 (sürekli güncelleme alıyormuş) en son 4.1.2 gelmiş
8GB ROM + 1GB RAM
4.7 inc
ön kamera 2.0mp arka 13.0 mp
Batarya 2500mAh
533 Tl ücretsiz kargo pandawill hedıye olarak gonderıyor ondan gümrükte sıkıntı olmuyor. Imeı kopyalıcan bide eskı telefondan :)

Android Police

Android Police

Üye
o telefon müthiş bide malzeme kalitesine bakmak gerek :hmmm

şu desire c deki çizikler sinirimi bozuyor sanki kısa süreliğine kalp krizi geçiriyor gibi oluyorum :off:

• Beğen
_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
Telefon benim çok hosuma gitti. Desire c'yi elimden çıkarabilirsem alıcam hemen

Android Police

Android Police

Üye
bende 1.dönemin sonunda xperia u almaya çalışcam

_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
Nameless Rom v7.1.1 güncellenmiştir. Customiser v4 sürümü güncellenmiştir.

senbirmeleksin

Üye
Öncelike merhaba, explos!on rom yükledim gayet memnunum ancak işlemcim hala 600mhz'de çalışıyor. overclock olayını beceremedim galiba. ilk sayfada rom'un altında yer alan boot.img dosyasını flashladığım halde olmadı.

ekleme: yardımcı olursanız sevinirim.

_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
HTC RUU 2.00.401.2 sürüme yükseltildiğinden dolayı overclock işlemi şu anlık yapılmıyor.Boot dosyası değiştiğinden dolayı kernelde değişti o yüzden overclocklu kernel yok piyasada.

Advanced Power Menu ( kapatma menüsü ) 2 adet resimli olarak eklenmiştir. (2. mesaj)

senbirmeleksin

Üye
HTC RUU 2.00.401.2 sürüme yükseltildiğinden dolayı overclock işlemi şu anlık yapılmıyor.Boot dosyası değiştiğinden dolayı kernelde değişti o yüzden overclocklu kernel yok piyasada.

Advanced Power Menu ( kapatma menüsü ) 2 adet resimli olarak eklenmiştir. (2. mesaj)

Beklemekten başka çare yok anlaşılan:) teşekkür ederim.

Android Police

Android Police

Üye
overclocksuz explosionun bir anlamı kalmaz bence stock roma dön xda da yeni bir stock rom yayınlandı belki konuya dahil edebilirsin onu ayhan

link:

• Beğen
_AyhaN_

_AyhaN_

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun overclok 'a ihtiyacı yok bence neden dersen 900 mhz yaptım oyunlarda hiç fark etmiyor. Gene kasıyor , boşuna fazladan pil harcıyor.