HTC DESİRE 820 G PLUS ACİL YARDIM!

Sponsorlu Bağlantılar

KELGER

KELGER

Üye
    Konu Sahibi
HTC DESİRE 820 G PLUS ACİL YARDIM!
acil yardımınız lazım elimde desire 820 g+ var ses kısma ve power tuşuna basınca fasboot yerine Android system recovery 1.52.401.1 diye bir recovery ekranı çıkıyor. boot loader kilidini bu yüzden bir türlü kaldıramadım acil yardımlarınızı bekliyorum.

erzim03

Üye
aynı sorunla bende karşılaştım çözümünü bilen varsa yada siz bulduysanız paylaşırsanız sevinirim.

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
acil yardımınız lazım elimde desire 820 g+ var ses kısma ve power tuşuna basınca fasboot yerine Android system recovery 1.52.401.1 diye bir recovery ekranı çıkıyor. boot loader kilidini bu yüzden bir türlü kaldıramadım acil yardımlarınızı bekliyorum.

Selam senin android sürümünü öğrenebilir miyim bendeki 4.4.2 ve uygukamalarda sıkıntı yaratıyor nasıl yükseltirim

ümran

Üye
Ayni sorun bendede var 4.4.2 surum guncelleme gelmis cihaza eger guncellesem cihaz acilmiyacakmis arkadaslarda bu sorun oldu cunku
Benim ki rootlu kingroot ile rootladim

silivriserdar

silivriserdar

Üye

Yazılımı bu olsa gerek. Çift sim ise tabi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ümran

ümran

Üye
çift sim aynen yanlız mtk falan oldugunu nasıl anlıcaz bide acma ve ses kısma yapınca fastboot menu gelmiyor

silivriserdar

silivriserdar

Üye

Emin olmak için ses kısma ve power tuşuna basılı tut çıkan ekran görüntüsünün resimini veya yazıları buraya atarsan tam uyumlu yazılımı bulurum. Çünkü Desire 820 olarak hem Mtk hemde snapdragon işlemcili cihazlar var. Mtk işlemcili ise yukarda verdiğim yazılımı sp flash tool ile yüklersen cihaz açılır. Sp flash tool ile yazılım atmayı bilmiyorsan google yaz bir çok makale var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt