HTC U11 Root Atma ve TWRP Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
HTC U11 Root Atma ve TWRP Yükleme
HTC'nin geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürdüğü Snapdragon 835 işlemcili amiral gemisi HTC U11 ülkemizde de satışa sunulmuştu. Şuanda stoklarda bulunmayan cihaz rakipleri karşısında bazı noktalarda geri kalması sebebiyle ve yüksek fiyat etiketi sebebiyle pek tutulmamış gibi görünse de kağıt üzerinde sunduğu özellikler ile gayet güçlü ve kaliteli bir telefon modeliydi diyebiliriz.

Bu konumda sizlere HTC U11 root atma ve HTC 11 twrp recovery yükleme işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiler vereceğim. HTC 11 root işleminden sonra telefonunuzda meydana gelebilecek yazılımsal veya donanımsal herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com sorumlu değildir. İşlemlere başlamadan önce telefonunuzda bulunan bütün dosyaların yedeğini almayı unutmayın.

HTC U11 TWRP Yükleme

İlk olarak BURAYA tıklayarak HTC U11 bootloader kilidi açma işlemini gerçekleştirin. Daha sonrasında BURAYA tıklayarak adb driver dosyalarını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. tıklayın ve HTC U11 twrp recovery dosyasını indirerek adb driver klasörü içine atın. Recovery dosyasının adını recovery.img olacak şekilde değiştirmeyi unutmayın. Ardından telefonunuzu tamamen kapatın. Ses kısma + güç tuşlarına basılı tutarak telefonu fastboot modunda açın ve kablo yardımı ile bilgisayara bağlayın. Adb driver klasörü içerisinde cmd ( komut yöneticisi ) ekranını açın. İlk olarak ekrana
Kod:
fastboot devices
kodunu yazın. Sonrasında
Kod:
fastboot flash recovery recovery.img
kodunu yazın. Bu sayede HTC U11 twrp yüklenecektir.

HTC U11 Root Atma

Yukarıdaki işlemlerin ardından tıklayarak HTC U11 root dosyasını indirerek telefonunuzun hafızasına atın. Sonrasında telefonunuzu tamamen kapatın. Ses açma + güç tuşlarına basılı tutarak telefonu twrp recovery menüsünde açın. Yükle ( Install ) kısmına gelerek telefona attığınız magisk dosyasını bulun ve seçerek yükleyin. Yüklemenin ardından telefonu yeniden başlatın. İlk açılış birkaç dakika sürebilir. Bu sayede HTC U11 root işlemi bitecektir. Root check benzeri uygulamaları indirerek root yetkisinin çalışıp çalışmadığını deneyebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra


Üst Alt