HP Laptop siyah ekranda kalıyor açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
HP Laptop siyah ekranda kalıyor açılmıyor
Arkadaşlar HP marka laptop var pubg oynarken dondu maus petin sol rarafına yumruk attım vurdum pc kapandı ve bir daha açılmadı aslında açılıyor klavye ışıkları yanıyor fan çalışıyor HB yazısı çıkıyor altında dönen biley çıkıyor yüklenme imleci ondan sonra siyah ekranda kalıyor bir ara windows sıfırla vs. Secenekler çıkıyordu sıfırla format at diyordum atmıyordu öyle kalıyordu şimdi siyah ekranda kalıyor ramleri çıkarıp taktım hdd yi çıkardım taktım pili çıkarıp statik elektirikleride boşaltım gene biley olmadı varmı tavsiyesi olan acaba?

asporulti

asporulti

Üye
Önce cihazdan özür dile :)

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir ve PALA.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
İşletim sistemin'den kaynaklanabilir. BİOS açılıyorsa Temiz kurulum yapın.

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Harddiskte bir sıkıntı var yüksek ihtimal. Temiz kurulum ile çözülürse dua et bence. Sanmıyorum açıkçası.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Kurtarma seçeneklerinden sistem geriyüklemeyi deneyin, olmadı format atın, cihaza nazik davranın virüsden aylarca tamirci bulamazsın...

• Beğen
asporulti

asporulti

Üye
Arkadaşlar HP marka laptop var pubg oynarken dondu maus petin sol rarafına yumruk attım vurdum pc kapandı ve bir daha açılmadı aslında açılıyor klavye ışıkları yanıyor fan çalışıyor HB yazısı çıkıyor altında dönen biley çıkıyor yüklenme imleci ondan sonra siyah ekranda kalıyor bir ara windows sıfırla vs. Secenekler çıkıyordu sıfırla format at diyordum atmıyordu öyle kalıyordu şimdi siyah ekranda kalıyor ramleri çıkarıp taktım hdd yi çıkardım taktım pili çıkarıp statik elektirikleride boşaltım gene biley olmadı varmı tavsiyesi olan acaba?
Kardeşim Biosu aç Açılıyorsa Bak Bakalım Biosta Gerekli Donanımlarını Görebiliyomusun. Herşey Yerli Yerinde ise Temiz Kurulum Yapmaya Çalış. Bir Flasa At Windowsu . Gerisini Anlatmıyım :)

• Beğen
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Biosu aç Açılıyorsa Bak Bakalım Biosta Gerekli Donanımlarını Görebiliyomusun. Herşey Yerli Yerinde ise Temiz Kurulum Yapmaya Çalış. Bir Flasa At Windowsu . Gerisini Anlatmıyım :)
Denicem flaşla kurulumu zaten bi o kaldı
Mesaj birleştirildi:

Kurtarma seçeneklerinden sistem geriyüklemeyi deneyin, olmadı format atın, cihaza nazik davranın virüsden aylarca tamirci bulamazsın...
Valla denedim kurtarmayı sistem onarımını ama tepki vermiyor çalışılıyor deyip durmadan dönüyor imleç çok uzun sürede bekledim ama olmadı cd olmadığı için formatta atamadım flash bellekle denicem
Mesaj birleştirildi:

Harddiskte bir sıkıntı var yüksek ihtimal. Temiz kurulum ile çözülürse dua et bence. Sanmıyorum açıkçası.
Ben de senin gibi düşünüyorum geri yükleme onarma olmadı usb bellek ile kurulum son şans olmassa sedin de dediğin gibi hdd gitmiş
Mesaj birleştirildi:

Önce cihazdan özür dile :)
Diledim dilemem mi ben ettim sen etme dedim istersen bi tanede sen vur ödeşek dedim ama kabul etmedi son bi şan ve dedim geçende öyle dedin hep aynısını yapıyorsun dedi bu kaçıncı şans verişim sana dedi babasının evine Havlet pakera gitti 😁

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: asporulti
arslan3332

arslan3332

Üye
Bu arızayı tamir edemezsin ustasına getirmen lazım anakartı çatlatmışsan boşuna parça değiştirip durursun. Bilgisayara yumruk attığında hdd kafası diske çarpıp büyük zarar vermiş olabilir. Şuan yapacağın en iyi hareket bilgisayarı zorlamadan ustaya getirmen olacaktır. Geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir ve PALA.
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Bu arızayı tamir edemezsin ustasına getirmen lazım anakartı çatlatmışsan boşuna parça değiştirip durursun. Bilgisayara yumruk attığında hdd kafası diske çarpıp büyük zarar vermiş olabilir. Şuan yapacağın en iyi hareket bilgisayarı zorlamadan ustaya getirmen olacaktır. Geçmiş olsun
Yok kapalı heryer zaten adam akıllı iş yapan yerde yok buralarda
Mesaj birleştirildi:

Bide arkadaşlar bu flaş belleği nasıl nasıl format cd sine çevircem düz mantıklamı videolar karışık windovs dosyasını flaşa yüklemem yeterlimi klasör halinde

Üst Alt