Hotspot Shield VPN Elite v1.6.6.apk [yasaklı sitelere giris premium surum]

Sponsorlu Bağlantılar

danismaz61

Üye
Denedim malesef oda çalışmadı ne yapalım sorun değil alternatifleri kullanıyorum

frezby1

frezby1

Üye
merhaba uygulama full ama arada bı reklam cıkıyo onu rotlu cıhazlarda mod yada adawey gıbı benzerı programlalar hallede bılırsınız reklam problem degıl lakın 1 hafta kullandım sadece uyelıgım bıttı onu nasıl halletcez

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
merhaba uygulama fu ll ama arada bı reklam cıkıyo onu rotlu cıhazlarda mod yada adawey gıbı benzerı programlalar hallede bılırsınız reklam problem degıl lakın 1 hafta kullandım sadece uyelıgım bıttı onu nasıl halletcez
Oturum açma sende :D oturum açtıysan çıkış yap. Bağlanıyo yine

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
google play:

uygulamanin fu ll surumudur arkadaslar uygulamayi aktif edip yasaksiz bir sekilde istediginiz butun sitelere giris yapabilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

yasaklı sitelere giriş alternatif olarak alttaki linktende yararlanabilirsiniz

Psiphon v51 browser [youtube/twiter gibi yasaklı sitelere giriş] - MaxiCep

vpn ayarlarını elle yapmak isteyenler alttaki yorumdan faydalanabilirler

vay vay vay bide elite ha çok iyiymiş hiçbiyerde bulamadım eliteyi :tşk: maxicep farkı :nice:

habbuj

habbuj

Üye
Teşekkürler :)

GreaTH

GreaTH

Üye
Uyelik sona ermis Sabitten cikarin

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
Tesekkurler

personable

personable

Üye
Uygulama içinde oturumunuz açıksa kapatın ozaman üyelik sona ermiş sıkıntısı ortadan kalkıyor.

fffihsan

Üye
Bu 10 dk falan geçtikten sonra otomatik kapanıyor bide aboneliginiz sona ermiş yazısı var üyelik açık değil neden

iyikötüçirkin

Üye
kardeşim gerçekten eline koluna sağlık teşekküreiyorum iki üç gündür çıldırdım bulamıyordum sağlam pr maxi cepi en son kozum olarak kullandım her zaman ki gibi MAXİCEP :gun1::oley:kac: :)

nizamialem

Üye
:tşk:

tigertm98

tigertm98

Üye
Kardeşim bende baglantıyı koruyo sonra bandwith limit falan diyo 1-2 dk snra korumuyo bida

abdullahtanrikulu

abdullahtanrikulu

Üye
:good:Seviyorum şu siteyi

temmus05

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

erdemarslann

Üye
Elle kurulumda yaptim uygulamadanda girince direk baglanti kesildi diyo sanki surekli bagliymista ben baglaninca kesiliyo