Uygulama VPN önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
VPN önerisi
S5830İ kullanıyorum yakınımda MEB (Fatih) interneti var S5830İ'de artık çoğu VPN düzgün çalışmıyor Hotspot Shield desteği kesildi Hideman'de bağlantı kesildi diyor DroidVpn var eskidende kullanmıştım fakat IP adresini değiştirip yasaklı sitelere falan girmenizi sağlamıyor (Örneğin Youtube).

Psiphon Handler falan vardı bi aralar

Ayarlardan ekleyebileceğim bi VPN'de olabilir vpnbook denedim olmadı hep bağlantı kesildi diyor

MaxipmaN

Üye
Supervpn dene.

_ardaa

_ardaa

Üye
Destekler mi bilmem ama opera max dene

0MG90

0MG90

Üye
Direk bunu kullan, tek tıkla istediğin siteye girersin ve sınırsız

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Direk bunu kullan, tek tıkla istediğin siteye girersin ve sınırsız

Desteklemiyor bazı cihazlarınızla uyumlu diyor birde telefonum rootlu

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Arkadaşlar facebook hesaplarım kapanıyor onun için başka birinin bilgileri ile açtığım facebook hesabını bilgisayarda kullanıyorum cebten girince hesabı kimliğini doğrula uyarısı ile hesapı kapatıyor bunun bir çaresi varmı bir kaç vpn denedim işe yaramıyor varmı bir önerisi olan

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben aylardır hem telefonda hem de pc de touch vpn kullanıyorum. Ancak touch vpn pc de sadece chrome da var. Pc ye normal kuramıyorsun. Eklenti olarak. Zaten pc ye ücretsiz ve sınırsız vpn bulamazsın. Ama istersen windscribe kur pc ye. Aylık 10 gb lik kotası var. Üye oluyorsun sitesine ve kullanmaya başlıyorsun. Telefon için touch vpn öneririm. Sınırsız ve bedava.

MaxipmaN

Üye
Mağazada bir sürü Supervpn var çoğu telefonumu desteklemiyormuş

ama 2.3.6 ve üzeri destekliyor gibi bir sürüm belirtmemiş bakarsın.

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
ben Opera VPN kullanıyorum. onu deneyebilirsin

Channibal

Channibal

Üye
Fatih'e olur mu bilmem ama Touch VPN kullanıyorum. tavsiye ederim.

M9+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt