Hobbit Kendini Gösterdi!

• 30 Temmuz 2014
  • 417 Okunma
  • 8 Cevap

1. The Hobbit serisinin son filminin ilk fragmanı yayınlandı.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yüzüklerin Efendisi serisinden sonra fantastik dünyaları sevenleri oldukça heyecanlandıran Hobbit serisiyle yoluna devam eden Peter Jackson, serinin son filminin tanıtımlarına şu sıralar düzenlenen Comic-Con'dan devam ediyor. Çok kısa bir süre önce filmin ilk afişinin yayınlanmasının ardından fragmanıyla karşımıza çıkan film için gün saymaya devam edeceğiz.

Serinin son filminde, diğer filmlerde olduğu gibi Martin Freeman'ı Bilbo Baggins, Ian McKellen'i Gandalf olarak izleyeceğiz. Sürprizlerle dolu olması beklenen hikayenin artık sonuna gelmiş olmasının bir hüznüde, serinin meraklılarını sarmış durumda.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies, Warner Bros dağıtımı ile 17 Aralık 2014'te sinemalarda!

Yazan: azattt
    Serhan bunu beğendi.
  2. merakla bekliyorum çok heyecanlı yerde bitirdiler :)

3. Aynen tamda en güzel en heyecanlı yerinde bitirdiler merakla bekliyorum :)
    Forever the lord of the rings and hobbit :yuru

iPad ile gönderdi
  4. Ilk başta hobiti yüzüklerin efendisi kafasında izlemiştim biraz hayal kırıklığına uğradim ama 2. Film daha hoşuma gitti smogun konuşmaları falan çok iyiydi :)
    ---

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  5. Ben hobbiti yüzüklerin efendisinin geleceği sanıyordum başlangıcıymış. Yani geçmişi

iPad ile gönderdi
    OttomaN TigeR bunu beğendi.
  6. :eller:

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  7. Aynen 60 yıl öncesiydı galiba bide bazı yerlerini iyi bağlamışlar yüzüğü nasıl bulduğu falan

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  8. Aynen gollum felan nasıl ortaya çıktığı

iPad ile gönderdi
    Enpatsu Shakugan bunu beğendi.
  9. çoğu kişi yüzüklerin efendisi üçlemesinden sonra hobbit filminden beklentileri yüksek tuttu. bende konuyu tam bilmediğim için bende daha iyi birşey beklemiştim. fakat hobbit'in başlangıcı anlattığını bir çizgi roman olduğunu öğrendikten film hakkında farklı şeyler düşünmeye başladım. birinci film biraz sönük kalmış olsada ikinci film çok daha iyi ve üçüncü film çok çok daha iyiye benziyor :)

Enpatsu Shakugan ve Serhan bunu beğendi.
Yüklüyor...
17/10/2018 - 18:50