Hobbit Kendini Gösterdi!

Sponsorlu Bağlantılar

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
Hobbit Kendini Gösterdi!
The Hobbit serisinin son filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Yüzüklerin Efendisi serisinden sonra fantastik dünyaları sevenleri oldukça heyecanlandıran Hobbit serisiyle yoluna devam eden Peter Jackson, serinin son filminin tanıtımlarına şu sıralar düzenlenen Comic-Con'dan devam ediyor. Çok kısa bir süre önce filmin ilk afişinin yayınlanmasının ardından fragmanıyla karşımıza çıkan film için gün saymaya devam edeceğiz.

Serinin son filminde, diğer filmlerde olduğu gibi Martin Freeman'ı Bilbo Baggins, Ian McKellen'i Gandalf olarak izleyeceğiz. Sürprizlerle dolu olması beklenen hikayenin artık sonuna gelmiş olmasının bir hüznüde, serinin meraklılarını sarmış durumda.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies, Warner Bros dağıtımı ile 17 Aralık 2014'te sinemalarda!

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Serhan

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
merakla bekliyorum çok heyecanlı yerde bitirdiler :)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Aynen tamda en güzel en heyecanlı yerinde bitirdiler merakla bekliyorum :)
Forever the lord of the rings and hobbit :yuru
Ilk başta hobiti yüzüklerin efendisi kafasında izlemiştim biraz hayal kırıklığına uğradim ama 2. Film daha hoşuma gitti smogun konuşmaları falan çok iyiydi :)
Aynen tamda en güzel en heyecanlı yerinde bitirdiler merakla bekliyorum :)
Forever the lord of the rings and hobbit :yuru

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
Ilk başta hobiti yüzüklerin efendisi kafasında izlemiştim biraz hayal kırıklığına uğradim ama 2. Film daha hoşuma gitti smogun konuşmaları falan çok iyiydi :)
Ben hobbiti yüzüklerin efendisinin geleceği sanıyordum başlangıcıymış. Yani geçmişi

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:eller:

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Ben hobbiti yüzüklerin efendisinin geleceği sanıyordum başlangıcıymış. Yani geçmişi
Aynen 60 yıl öncesiydı galiba bide bazı yerlerini iyi bağlamışlar yüzüğü nasıl bulduğu falan

• Beğen
azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
çoğu kişi yüzüklerin efendisi üçlemesinden sonra hobbit filminden beklentileri yüksek tuttu. bende konuyu tam bilmediğim için bende daha iyi birşey beklemiştim. fakat hobbit'in başlangıcı anlattığını bir çizgi roman olduğunu öğrendikten film hakkında farklı şeyler düşünmeye başladım. birinci film biraz sönük kalmış olsada ikinci film çok daha iyi ve üçüncü film çok çok daha iyiye benziyor :)

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan ve Serhan

Üst Alt